Gultas veļas komplekti

Gultas veļas komplekti

Gultas veļas komplekti

Kopš pirmā LONAS HOME gultas veļas komplekta izgatavošanas ir pagājuši vairāki gadi: šajā laikā gultas veļas klāsts ir paplašinājies no dažām krāsu, rakstu un izmēru izvēlēm līdz plašam gultas veļas komplektu un palagu klāstam bērniem un pieaugušajiem.

LONAS HOME gultas veļa ir izgatavota no 100% augstas kvalitātes kokvilnas satīna. Vienkrāsaino audumu gultas veļu ir auduši Itālijas amatnieki, bet rakstaino audumu digitāli apdrukājuši Spānijas speciālisti. Mēs gultas veļai izmantojam tikai šos audumus - tie ir dabiski, rūpīgi atlasīti, augstas kvalitātes un krāsoti tā, ka ne krāsas, ne raksti laika gaitā neizbalē. Un pats svarīgākais ir tas, ka audumiem ir Oeko-Tex® sertifikāts, kas nodrošina, ka ražošanas procesā tiek izmantoti tikai droši materiāli, kas piemēroti gulēšanai gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Savu vienkrāsaino gultas veļas kolekciju esam nosaukuši par Elegante. Savukārt krāsaino kolekciju - Moderno. Pēdējā ir pazīstama arī kā Limited Edition - kolekcija ar dizainiem, kas tiek atjaunināti reizi gadā. Starp citu, krāsaino gultas veļu jūs neatradīsiet nekur citur - rakstus, krāsas un dizainus izvēlas mūsu komanda. Elegante kolekcijā mēs izgatavojam arī vienkrāsainu gultasveļu bērniem: mazie bērni ir pelnījuši augstas kvalitātes gultas veļu, kas ir izturīga, bet mīksta un maiga. Esam padomājuši arī par to, lai gan vecāku, gan bērnu guļamistabas saderētu kopā.

Filtrs