Spilveni

Spilveni

Ergonomiski un elpojoši spilveni 

LONAS HOME spilveni izceļas ar ergonomisku dizainu, kas palīdz uzturēt pareizu galvas, kakla un muguras stāvokli. Ķermenim pielāgojamie ortopēdiskie spilveni atslābina kakla muskuļus, apņem un labi atbalsta kaklu. Izvēlieties sev piemērotāko augstumu vai formu, un jūsu miegs būs vēl labāks. Visi LONAS HOME spilveni ir elpojoši, ļoti ērti un ļauj jums baudīt mierīgu miegu visu nakti. Mēs iesakām kopā ar spilveniem izmantot mūsu piedāvāto palagu, segu un gultas veļas klāstu. 

Kvalitatīvi miega spilveni tiešsaistē 

Kvalitatīvi spilveni jūsu veselīgam miegam - LONAS salonos un tiešsaistē. Šeit atradīsiet spilvenus dziļam miegam, kas piemēroti pieaugušajiem un bērniem. Ergonomiski un perfekti veidoti LONAS HOME miega spilveni uzreiz pielāgojas jūsu ķermeņa vajadzībām un ļauj jums labi atpūsties, lai kur jūs dotos. Jums piemērotā spilvena izvēli vēl vairāk atvieglo dažādi spilvenu izmēri. 

LONAS HOME spilveni ir izgatavoti no materiāliem ar starptautisko Oeko-Tex® ekosertifikātu, kas apliecina spilvenu nekaitīgumu cilvēkiem ar alerģijām un jutīgu ādu. 

Izvēlieties LONAS HOME spilvenus pēc sastāva 

Lai izmantotu spilvena priekšrocības, ir svarīgi ņemt vērā spilvena īpašās iezīmes, kas atbilst jūsu vajadzībām. LONAS HOME spilveni ir iedalīti šādos veidos: antialerģiskie, viskoelastīgie, lateksa, dūnu un ceļojumu spilveni. 

Spilvena sastāvs ir vienlīdz svarīgs veselīgam miegam, tāpēc izvēlieties LONAS HOME spilvenus atbilstoši to sastāvam 

  • Dabīgas pīļu dūnas un spalvas. Tās ir vieglas, praktiskas, nodrošina lielisku siltuma saglabāšanu, mitruma absorbciju un elpojamību. 

  • Kokvilnas spilveni ar lina šķiedras pārvalku; 

  • 100% alpakas un merino vilnas spilveni ar antibakteriālām un mitrumu aizvadošām īpašībām; 

  • Viskoelastīgs, elpojošs Memospace® materiāls, ortopēdiskie relaksācijas spilveni; 

  • Augstas kvalitātes, elastīgi, termoregulējoši, elpojoši lateksa spilveni; 

  • Zīda kokvilnas spilveni no pūkainas, hipoalerģiskas kapoka šķiedras ar ilgtspējīgu TENCEL™ liocela pārvalku; 

  • Memospace® viskoelastīgie spilveni ar rīcineļļu, kurai piemīt pretiekaisuma, pretsēnīšu, pretsāpju un mitrinošas īpašības; 

  • Mīksti un viegli poliestera šķiedras spilveni, kurus ir ļoti viegli kopt.

Filtrs