Spilvens SAPNAS

No 59,00€

Ortopēdiskais spilvens SAPNAS izgatavots no ļoti elastīga un mīksta putu poliuretāna NEROPUR®. Taisnību sakot, šis spilvens ar savām īpašībām ir ļoti līdzīgs lateksa spilvenam: tas lieliski piemērojas pie galvas formas un atbrīvo kakla muskuļus. Pateicoties atklātai NEROPUR® poru struktūrai un profilēšanas līnijām, spilvens SAPNAS ir gaisa caurlaidīgs un tas patiks pat tiem cilvēkiem, kuriem patīk gulēt ar seju spilvenā.

Mīksts un elastīgs spilvens nodrošina pilnīgu atbrīvošanos

Atklāto poru struktūra un profilēšanas līnijas nodrošina efektīgu gaisa cirkulāciju

Piemērots jutīgiem un alerģiskiem cilvēkiem

Pārvalks ar lina šķiedrām, kuru var mazgāt līdz 60°C

Izmērs
89,00€
Spilvens SAPNAS
89,00€
Piegāde - 16 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 8.90 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Informācija

Piegāde
Izmēri
Sastāvdaļas
Garantija

Laika gaitā pārbaudīts sastāvs dziļam miegam un viegliem rītiem

Pārvalks ar lina šķiedru

Noņemamais un mazgājamais pārvalks ar lina šķiedru palīdz saglabāt to tīru un mīkstu. Tas nesatur putekļu ērcītes, un lina auduma sastāvs labi iztvaiko mitrumu. Pārvalku var mazgāt līdz 60°C temperatūrā, kas vislabāk iznīcina baktērijas un noņem traipus.

Mīksta pildviela NEROPUR®

Mīksts un elastīgs putu poliuretāns NEROPUR® piemērojas pie galvas un kakla līnijām un palīdz saglabāt pareizu mugurkaula stāvoli guļot. Liela blīvuma materiāls nodrošina ilgmūžību, lai miega komfortu Jūs varētu izjust ilgstošus gadus, savukārt atklāto poru struktūra un profilēšanas līnijas ļauj cirkulēt gaisam.

L-Slip® spilvenu aizsargājošs ieliktnis

Tā funkcija ir savākt poliuretāna putekļus, lai aizsargātu mājas vidi. Mēs esam padomājuši arī par jūsu ērtībām - šī ieliktņa materiāls ļauj viegli noņemt un uzvilkt spilvendrānu.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi

Kopš 1993. gada mēs savus izstrādājumus līdz pēdējai šuvei darinām ar rokām. Nav cita veida, kā nodrošināt augstu kvalitāti.

Šūšana ar rokām nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iziršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt.

Veselībai drošs produkts, kas ir vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Tie nesatur alerģiskas vielas, formaldehīdu, smagos metālus vai aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.