Gultas veļas komplekti

Gultas veļas komplekti

LONAS gultas veļas komplekti

LONAS HOME gultasveļa - bezkompromisa kvalitāte un īpaši patīkama gulēšanas pieredze. Tā kā gultasveļa ir vistuvāk ķermenim miega laikā, mēs esam parūpējušies, lai visi mūsu gultasveļas komplekti nodrošinātu patīkamu pieskārienu un ērtu atpūtu. Gultasveļa ir izgatavota no 100 % augstākās kvalitātes kokvilnas satīna, kurā katra šuve ir rūpīgi un atbildīgi izgludināta, un tā ir izturīga un krāsota tā, ka ne krāsas, ne raksti laika gaitā neizbalē, savukārt smalkie dizaina risinājumi ir saderīgi gan ar modernu, gan klasisku guļamistabas interjeru.

LONO piedāvā kvalitatīvu gultasveļu pieaugušajiem un bērniem dažādos izmēros, rakstos un krāsās. Izvēlieties no divām unikālām kolekcijām - Elegance un Moderno - neatkarīgi no tā, vai jūs interesē vienvietīgs vai divvietīgs gultasveļas komplekts. Mēs esam izveidojuši rakstu un krāsu klāstu, lai apmierinātu tos, kas meklē ļoti specifiska stila gultasveļu. Arī bērnu gultasveļa mums ir ļoti svarīga, tāpēc esam tai pievērsuši īpašu uzmanību - gan rotaļīgam, gan nomierinošam stilam. Tāpēc, meklējot gultasveļu sev, šeit atradīsiet arī bērnu gultasveļu. Tātad gultasveļa ar augstākās kvalitātes zīmi sniedz jums iespēju izbaudīt relaksējošu atpūtu un radīt estētisku miega vidi, kas atbilst ikviena vajadzībām. 

Gultas veļas komplekti no Elegante kolekcijas

LONAS Elegante gultasveļas kolekcija izceļas ar vienkrāsainiem gultasveļas komplektiem. Mēs esam padomājuši par gultasveļas krāsām, ņemot vērā to, kas nepieciešams mierīgam miegam un harmoniskai guļamistabas videi, tāpēc šajā kolekcijā atradīsiet gan nomierinošus pasteļtoņus, gan dziļas, tumšākas krāsas.

Elegante kolekcija apvieno izsmalcinātu eleganci, krāsu harmoniju, burvīgu spīdumu un augstāko kvalitāti. Šie gultasveļas komplekti ir izgatavoti no Ēģiptes kokvilnas, ko profesionālu meistaru komanda Itālijā ir ieaudusi 100% augstākās kvalitātes kokvilnas satīnā. Mēs esam izvēlējušies šo audumu tā unikālo īpašību dēļ, kas atbilst laba nakts miega vajadzībām - tas ir ļoti plāns un mīksts, bet tajā pašā laikā tam piemīt izturība un blīvums, kas nodrošina ļoti patīkamu pieskārienu un izturību.

Elegante gultasveļa nezaudē savu spīdumu un krāsu intensitāti pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm, pateicoties itāļu meistariem, kas krāso audumus, lai tie neizbalētu, un sviesta apdares tehnoloģijai, kas piešķir tiem izcilu spīdumu un maigumu. Visa Elegante gultasveļa ir izgatavota no Oeko-Tex® Standard 100 sertificētiem audumiem, tāpēc tā ir pilnīgi droša un piemērota zīdaiņiem. Tātad, ja meklējat īpaši mīkstu, augstas kvalitātes, izturīgu un elegantu gultasveļu, to atradīsiet Elegante kolekcijā.

Gultas veļas komplekti no kolekcijas Moderno

LONAS Moderno gultasveļas kolekcija pārsteidz ar oriģināliem dizaina risinājumiem, kas rotā gan modernus, gan klasiskus guļamistabas interjerus. Šie krāsainie gultasveļas komplekti atspoguļo gadalaiku maiņu un aicina jūs sajust un sajust atpūtas mieru un dabas mainīgo varenību. Rudens, ziema, pavasaris, vasara - visi burvīgie gadalaiki katrs savā veidā ir atspoguļoti šajos gultasveļas komplektos. Lai vislabāk atspoguļotu katru gadalaiku, mēs katru gadu atjauninām mūsu gultasveļas dizainu - mainoties gadalaikiem, mainām rakstus un krāsas, tāpēc mēs šo gultasveļu saucam par limitēto izdevumu. Mūsdienīga gultasveļa ir nešķirama no Baltijas dabas skaistuma, tāpēc tie ir mūsu zemju veģetācijas motīvi, atmiņas par skaisto Baltijas jūru, drupinātās kāpu smiltis, bezgalīgās debesis, nemitīgi plūstoša dzidra straume.

Koncentrējoties uz mierīgu, vieglu un svaigu dizainu, mēs neesam aizmirsuši par visaugstāko kvalitāti. Šīs kolekcijas gultasveļa ir Oeko-Tex® sertificēta, un tā ir izgatavota no 100 % Premium Cotton Sateen auduma, kas ir mīksts, gluds un izturīgs. Pēc rakstu un krāsu atlases mēs audumu digitāli apdrukājam ar Spānijas amatnieku rokām. Digitālās apdrukas tehnoloģija nodrošina, ka krāsviela dziļi iesūcas dzijā un gultasveļas krāsas nemainās pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm. Šo iemeslu dēļ gultasveļas intensīvās krāsas, daudzveidīgie raksti un īpašā maigums priecēs gan pieaugušos, gan bērnus daudzus gadus.

Vienvietīgi gultas veļas komplekti pieaugušajiem un bērniem

LONAS vienvietīgs gultasveļas komplekts ir bieža izvēle, meklējot augstākās kvalitātes gultasveļu gan pieaugušajiem, gan bērniem. Mēs piedāvājam vienvietīgu gultasveļu divās mūsu kolekcijās - Elegante un Moderno. Elegante gultasveļu iecienījuši tie, kas meklē elegantus dizaina risinājumus un harmonisku guļamistabas atmosfēru. Moderno vienvietīgo gultasveļu iecienījuši bērni un pusaudži, pateicoties tās krāsainajiem rakstiem un rotaļīgumam, taču šie gultasveļas komplekti ir populāri arī pieaugušo vidū. Tomēr tiem, kas vēlas kompromisu un vairāk variāciju ar vienu gultasveļas komplektu, ir pieejami divpusēji gultasveļas komplekti, kuru viena puse ir vienkrāsaina, bet otra - rakstaina.

Visi mūsu vienvietīgie gultasveļas komplekti ir izgatavoti no 100% augstas kvalitātes kokvilnas satīna, kas garantē patīkamu sajūtu un augstas kvalitātes un ilgmūžīgu gultasveļu. Mūsu plašajā klāstā ir iekļauti populārākie vienvietīgās gultas veļas izmēri. Vienvietīgi gultasveļas komplekti 140x200 un 150x200 ir viena no populārākajām pieaugušo, pusaudžu un bērnu segu un spilvenu izvēlēm. Šo izmēru gultasveļa ir veidota tā, lai sniegtu ērtas telpas sajūtu vienam cilvēkam. Zīdaiņu un bērnu segām un spilveniem ir pieejams 100x140 vienvietīgs gultasveļas komplekts. Bērnu gultasveļa 100x140 ir izgatavota no tāda paša auduma kā pieaugušo gultasveļa, tāpēc tā ir pilnīgi droša, mīksta un maiga. Jūsu izvēlētais vienvietīgais gultasveļas komplekts sastāv no segas un spilvendrānas, kam piemīt īpašības, kas nepieciešamas labam miegam, ir patīkamas pieskārienam, neizbalē pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm un ir izturīgas.

Divvietīga gultas veļa visām vajadzībām

LONAS divvietīgie gultasveļas komplekti ir paredzēti pilnīgas brīvības un nomierinošas relaksācijas sajūtai, jo zem dubultās, maigi apņemošās segas ērti jutīsies gan viena persona, gan pāris vai liela ģimene. Divvietīgā gultasveļa ir pieejama vienkrāsainā Elegante vai raibajā Moderno kolekcijā. Atkarībā no individuālajām vēlmēm, iecienītākajām krāsām vai aizraušanās ar burvīgiem apdrukām, gultasveļa ir piemērota ikvienam. Mūsu divvietīgās gultas veļas klāsts ir pieejams dažādos izmēros. Kvadrātveida gultasveļas komplekts 200x200 novērsīs minējumus par to, kura segas puse ir garāka un kura īsāka, padarot to visvieglāk un visātrāk nomaināmu tīrīšanas dienā. 200x220 gultasveļas komplekts ir vispopulārākā izvēle gan vienvietīgiem, gan divvietīgiem gulētājiem, jo tas sniedz tik ļoti vajadzīgo brīvības un telpas sajūtu. 220x240 gultasveļa ir vislielākā mūsu klāstā, un tā ir paredzēta tiem, kam ir karaliska izmēra guļamvieta.

Ir svarīgi zināt, ka divvietīga gultasveļa komplektā ir divi izvēlētā izmēra segas pārvalki un divi standarta izmēra spilvendrānas.  Visi divvietīgie gultasveļas komplekti ir izgatavoti no 100% augstas kvalitātes kokvilnas satīna, kas, lai gan ir ļoti plāns un mīksts, ir ļoti blīvs un kalpos gadiem ilgi. Ja izvēlēsieties LONAS vēlamā dizaina un izmēru divvietīgu gultasveļas komplektu, jums būs kvalitatīvs miegs un mierīga atpūta ilgu laiku.

Bērnu un zīdaiņu gultas piederumi

LONAS bērnu gultasveļa ir lielisks ieguldījums labam miegam. Mūsu piedāvātais bērnu un zīdaiņu gultasveļas klāsts ir skaistums, kas izceļas ar visaugstāko kvalitāti, izturīgumu un auduma ilgtspēju. Meklējot kvalitatīvu un stilīgu gultasveļu visu vecumu bērniem, varat izvēlēties no divām kolekcijām - Elegante skaistākajās krāsās un Moderno ar rotaļīgiem rakstiem. Mēs vienmēr iesakām ļaut bērniem izvēlēties sev vēlamo gultasveļas stilu, jo tas palīdz radīt patīkamāko miega vidi, kas ir būtiska labai nakts atpūtai.

   Visa mūsu bērnu gultasveļa ir izgatavota no tādiem pašiem audumiem kā mūsu pieaugušo gultasveļa, un tai ir Oeko-Tex® sertifikāts, kas nodrošina drošību pat bērniem un zīdaiņiem ar visjutīgāko ādu. Dažādu izmēru gultas un gultas veļas komplekti dažādām gultām. Visizplatītākā segu un spilvenu izvēle vecākiem bērniem un pusaudžiem ir bērnu gultasveļa ar izmēriem 140x200 vai 150x200. Mazākiem bērniem vislabāk piemērota 100x140 gultasveļa. Bērnu gultasveļa 100x140 lieliski atbilst vismazāko bērnu vajadzībām, jo tās uzticamā kvalitāte nekairina un nealerģizē ādu, nerada diskomfortu un ļauj viņiem mierīgi un ērti gulēt. Lūdzu, ņemiet vērā, ka visa bērnu gultasveļa sastāv no viena segas pārvalka un viena spilvendrānas pārvalka, tāpēc, izvēloties pareizā izmēra gultasveļu, nodrošināsiet, ka jūsu bērna guļamvieta būs pilnībā mājīga, droša, relaksējoša un estētiski pievilcīga.

Kāpēc kokvilnas satīna gultasveļa?

Mums bieži jautā: kāpēc mēs savai gultasveļai izvēlējāmies kokvilnas satīnu? Lai nodrošinātu visaugstāko kvalitāti un patīkamākās sajūtas miega laikā. Jāatzīmē, ka kokvilnas satīna gultasveļai ir daudz priekšrocību, un daudzos gadījumos šis materiāls paaugstina miega kvalitāti. LONO gultasveļa ir izgatavota no 100 % augstākās kvalitātes kokvilnas ar garo šķiedrvielu. Tā ir rūpīgi atlasīta kokvilna bez jebkādiem piemaisījumiem. No šīs kokvilnas savīti pavedieni ir spēcīgi, un, satīna audumā austa un šūta, gultasveļa ir zīda maiguma un izturības ziņā.

Ir vērts atzīmēt, ka mūsu satīna gultasveļas blīvums ir 300 TC, kas ir optimālais gultasveļas blīvums bezkompromisa kvalitātei un īpašai relaksācijas sajūtai. Lai kokvilnas satīna gultasveļas komplekti ne tikai nodrošinātu patīkamu atpūtu, bet arī pārsteigtu ar estētiskiem dizaina risinājumiem, kokvilnas satīna audumu pirms nonākšanas šūšanas rūpnīcā Lietuvā Itālijas un Spānijas amatnieki pilnveido līdz sīkākajām detaļām. Tādējādi, apvienojot pieredzi, profesionālās zināšanas, izmantojot drošus, sertificētus materiālus un tehnoloģijas, mēs šujam kokvilnas satīna gultasveļas komplektus, kas atbilst pat visprasīgākajām miega vajadzībām.

Jūs interesē LONO gultas veļas komplekti?

Apsverat, kuru LONO gultasveļas komplektu iegādāties? Izvēlēties gultasveļu tiešsaistē ir tāpat kā izvēlēties jebkuru citu preci - tas ir vienkārši, tiklīdz zināt, ko vēlaties un ko vēlaties, tāpēc drīz vien varēsiet priecāties par jaunu, kvalitatīvu un stilīgu gultasveļu. Neesat pārliecināts par krāsām vai rakstiem? Aicinām jūs ierasties tuvākajā izstāžu zālē, lai apskatītu, aptaustītu un aptaustītu jums tīkamāko gultasveļu. LONO kvalitātes miega eksperti atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem, pastāstīs, ar ko viens gultasveļas komplekts atšķiras no otra, un izskaidros audumu unikālās īpašības miega laikā.

Filtrs