Moderno gultas veļas kolekcija

Moderno gultas veļas kolekcija

Moderno kolekcija

Savu krāsaino gultas veļas kolekciju esam nosaukuši par Moderno kolekciju. Šī kolekcija ir veltīta gadalaiku maiņai. Tā papildinās gan klasiskas, gan modernas guļamistabas.

Rudens, ziema, pavasaris, vasara - katrs gadalaiks ir savā veidā burvīgs un īpašs, un katru reizi tas pārsteidz ar dabas varenību. Mēs šo kolekciju saucam par ierobežotas tirāžas kolekciju - raksti un krāsas mainās tāpat kā gadalaiki. Šeit slēpjas Baltijas veģetācijas motīvi, bagātīgā atmiņa par Baltijas jūru, brūkošajām smilšu kāpām, visu redzošām un dzirdošām debesīm vai stāstu strauta skaidrais dibens. Mierīga, viegla un svaiga Moderno kolekcija ļaus jums ieelpot, izelpot un iegrimt visdziļākajos sapņos.

Šai kolekcijai mēs izmantojam 100% augstas kvalitātes kokvilnas satīna audumu, izvēlamies rakstus un krāsas, un Spānijas amatnieki audumu apdrukā digitāli. Digitālās apdrukas tehnoloģija nodrošina, ka krāsviela dziļi iesūcas šķiedrā un gultas veļas krāsas nemainās pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm. Kad audums tiek nogādāts Lietuvā, tas tiek nodots šīs jomas profesionāļiem, lai izgatavotu gultas veļu. Mēs ticam, ka šī gultas veļa jūsu mājās būs īpaši iecienīta un kalpos ilgi.

Sajūtiet gadalaiku maiņu paši.

Filtrs