Gultas 140x200

Gultas 140x200

LONAS gultas 140x200

LONAS gulta 140x200 ir izplatīta izvēle tiem, kas meklē kompaktu divguļamo gultu vai vēlas vairāk vietas, ja vēlas gulēt vienatnē. Šādu izmēru divguļamās gultas nodrošina perfektu līdzsvaru starp efektīvu telpas izjūtu un kvalitatīvu atpūtu, tāpēc tās ir iecienījuši gan pieaugušie, gan pusaudži. Tāpat kā visas mūsu gultas, arī 140x200 divguļamās gultas ir izgatavotas ar rokām, izmantojot īpaši izturīgu masīvkoka vai augstas izturības paneļus, lai nodrošinātu visaugstāko kvalitāti un ilgmūžību.

Ja meklējat gultu ar šādiem izmēriem, aplūkojiet mūsu divas kolekcijas - Musical Collection vai Continental Collection. Atkarībā no jūsu vajadzībām un vēlmēm jūs varat atrast 140x200 divguļamās gultas ar vai bez veļas skapja, ar vai bez gultas galvgalda, ar vai bez galvgalda, ar vai bez paaugstināta un zema galvgalda. Mēs piedāvājam arī 140x200 guļamistabas gultas ar matraci vai bez tā. Izvēloties no vairāk nekā 500 audumu krāsām, rakstiem un faktūrām, jūs varat viegli izveidot estētisku, ērtu un mājīgu guļamvietu.

Gulta 140x200 - pāriem un viendzimuma personām

LONAS 140x200 gultas ir kompaktākās divguļamās gultas mūsu klāstā. Šis izmērs ir ideāli piemērots mazākām guļamistabām, jo tas palīdz saglabāt nepiespiestas telpas sajūtu un ir paredzēts gan pāriem, gan vientuļiem cilvēkiem, lai kvalitatīvi atpūstos. Tomēr, ja jums nepieciešama 140x200 gulta diviem cilvēkiem, jāpievērš uzmanība gultā guļošo cilvēku ķermeņa uzbūvei, svaram un augumam. Mazāka vai vidēja auguma cilvēki šāda izmēra gultā jutīsies komfortabli un varēs labi izgulēties, bet lielākam pārim šāda izmēra divvietīgās gultas var būt šauras, jo var nepietikt vietas pilnvērtīgam komfortablam miegam.

Ja jums ir nepieciešama 140x200 gulta vienai personai, tad šis ir viens no labākajiem risinājumiem, jo šāds izmērs sniedz ērtu telpas sajūtu un nodrošina relaksējošu atpūtu. Arvien vairāk klientu sāk novērtēt miega komfortu un savām vajadzībām izvēlas plašas un plašas vienvietīgas gultas.

Mūzikas kolekcijas gulta 140x200

LONAS Muzikālo gultu kolekcijā ietilpst divguļamā gulta 140x200. Šī kolekcija piedāvā 10 dažādus dizainus, kas izgatavoti no augstas izturības paneļiem, kas nodrošina ilgstošu komfortu. Kolekcija izceļas arī ar mīkstiem, dažādi dekorētiem galvgaliem, kas rotā arī gultas 140x200. Atkarībā no guļamistabas interjera un atpūtas paradumiem varat izvēlēties gultu ar augstu galvgaldu, kas nodrošina augstu komforta un greznības līmeni, gultu ar zemu galvgaldu, kas ir ideāli piemērota nelielām telpām un palīdz radīt klusu un intīmu atmosfēru guļamistabā, vai gultu bez galvgalda.

Mūzikas kolekcija piedāvā ne tikai dažādus dizainus un stilus, bet šīs gultas var būt arī ļoti funkcionālas. Tiem, kas meklē lielāku praktiskumu, mūsu 140x200 gulta ar gultas kastēm atbrīvos vietu ne tikai gultasveļai. Guļamistabas gultas ar veļas kasti palīdz uzturēt kārtību, ietaupīt vietu un ir praktisks risinājums gan pieaugušo, gan pusaudžu guļamistabām. Izvēloties guļamistabas gultu no kolekcijas Musical, ņemiet vērā, ka visas šīs kolekcijas gultas ir bez matrača. Tas palīdz ietaupīt naudu, jo sniedz lielāku izvēles un pielāgošanas brīvību - izvēloties gultu, jums nebūs obligāti jāpērk matracis, ja tā joprojām labi kalpos.

Continental kolekcijas gulta 140x200

Kontinentālās gultas piedāvā smalku greznību un visaugstāko komforta līmeni. Visas šīs kolekcijas gultas ir augstākās klases, augstas, platas un ļoti ērtas, piemērotas gan klasiskam, gan modernam interjeram. Continental kolekcija apmierina pat visprasīgākās vajadzības un ir lieliska izvēle tiem, kam nepieciešama divguļamā gulta ar matraci. LONAS Continental gultas sastāv no trim slāņiem: diviem tahtām, kas pildītas ar kabatas atsperēm, diviem matračiem, kuru cietību varat izvēlēties atbilstoši savām miega vēlmēm, un matrača pārvalka papildu komfortam. Lai radītu īpaši mājīgu un ērtu gulēšanas vidi, šīs kolekcijas 140x200 gulta ir pieejama ar polsterētu galvgaldu vēlamajā augstumā, un gultas audums ir pieejams vairāk nekā 500 dažādās krāsās, faktūrās un rakstos.

Meklējat labāko 140x200 guļamistabas gultu?

Apsverat, kura LONAS gulta 140x200 apmierinās visas jūsu miega vajadzības un papildinās jūsu guļamistabas interjeru? Sazinieties ar mūsu ekspertiem. Mēs ņemsim vērā jūsu vēlmes un profesionāli ieteiksim, kādu gultas izmēru izvēlēties, lai nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu un estētisku un patīkamu miega vidi.

Filtrs