Gultas ar matraci

Gultas ar matraci

  Kontinentālās gultas
 • -15%
  No 1 900,00€

  Izsmalcināta greznība klasiskiem un moderniem interjeriem

  •   Masīvkoka tahtas
  •   Ar īpaši ērtiem matračiem
  •   Ar noņemamu virsmatraci
 • -15%
  No 1 900,00€

  Dažādu izmēru kvadrātu ritms modernam klasiskam interjeram

  •   Masīvkoka tahtas
  •   Ar īpaši ērtiem matračiem
  •   Ar noņemamu virsmatraci
 • -15%
  No 1 900,00€

  Gulta, kas rada miera un tuvības sajūtu mūsdienīgam interjeram

  •   Masīvkoka tahtas
  •   Ar īpaši ērtiem matračiem
  •   Ar noņemamu virsmatraci

LONAS gultas ar matraci

LONAS gulta ar matraci ir ieguldījums miega kvalitātē un labklājībā. Tiem, kas meklē pilnvērtīgu guļamistabas gultu, mēs piedāvājam labāko no mūsu augstākās klases Continental gultu kolekcijas. Šīs gultas ar matraci, tāpat kā visas mūsu gultas, ir izgatavotas ar rokām, ir augstākās kvalitātes un tām ir izturīga un uzticama masīvkoka konstrukcija. Tomēr Continental gultas no pārējām atšķiras ar to izsmalcināto dizainu un konstrukciju - gultas ir augstas, platas, un augstākās kvalitātes materiālu īpašības nodrošina karaliska izmēra atpūtu.

Mūsu piedāvājumā ir dažādu standarta izmēru kontinentālās divguļamās gultas ar matraci. Jūs varat izvēlēties no vairāk nekā 500 auduma krāsām, rakstiem un faktūrām, kā arī matraci ar vēlamo cietību, kas atbilst jūsu individuālajām miega vajadzībām. Tātad, kad esat izvēlējies atbilstoša dizaina un izmēra gultu ar matraci, jums atliek tikai atslābināties un baudīt pilnvērtīgu un ērtu atpūtu.

Kāpēc gulta ar matraci?

Meklējot jaunu gultu guļamistabai, daudzi cilvēki saskaras ar dilemmu: pirkt gultu ar matraci vai bez tā? Ir vērts atzīmēt, ka, ja runa ir par pilnīgu guļamvietas atjaunošanu, gulta ar matraci var būt viens no labākajiem un efektīvākajiem risinājumiem, lai perfekti saskaņotu sastāvdaļas un maksimāli palielinātu to saderību ar jūsu miega vajadzībām.

LONAS divguļamās gultas ar matračiem ļauj izvēlēties divus vēlamā cietības stipruma matračus. Piemēram, varat izvēlēties vienu mīkstu un vienu cietu matraci, divus cietus matračus vai divus mīkstus matračus. Tā ir liela priekšrocība pāriem ar atšķirīgām miega vajadzībām, jo muguras gulētājs var izvēlēties stingru matraci, bet sānu gulētājs - mīkstu.

Ar ko ir īpaša gulta Continental ar matraci?

Tiem, kas vēlas pilnībā modernizēt guļamistabu un vēlas visaugstākās kvalitātes standartus, mēs piedāvājam Premium Continental gultas. Šīs divguļamās gultas ar matraci atšķiras no citām mūsu gultām pēc dizaina un konstrukcijas.

Augstāks nekā parasti 

Kontinentālās gultas ar matraci ir augstākas nekā parastās gultas. Augstās gultas ir īpašas ar to, ka tās rada ļoti proporcionālu un plašu telpu, tāpēc tās ir lieliska izvēle plašām guļamistabām ar augstiem griestiem. Tajās ir arī vieglāk iekāpt un izkāpt, tāpēc tās ir ļoti ieteicamas tiem, kas meklē maksimālu komfortu, kā arī cilvēkiem, kuri sver vairāk vai ir vecāki.

Trīskāršā konstrukcija

LONO kontinentālās gultas ar matraci ir izgatavotas ar rokām un pēc pasūtījuma. Šāda tipa gultu veido trīs rūpīgi atlasīti slāņi: divi ar kabatas atsperēm pildīti tahti, divi matrači, kuru cietību varat izvēlēties atbilstoši savām miega vēlmēm, un matrača pārvalks papildu komfortam. Mēs savienojam tahtas tā, lai tās nekustētos, uz tām uzliekam izvēlētās cietības matračus, bet uz matračiem - matrača spilvenu, lai izlīdzinātu savienojumus. Ir svarīgi zināt, ka gan tahtas, gan matrači ir veidoti no kabatas atsperēm - augsta matrača, piemēram, divslāņu matrača. Savukārt Memospace® matrača pārvalks, kas reaģē uz ķermeņa siltumu, atslābina muskuļus un uztur pareizu mugurkaula stāvokli, lieliski pielāgojas ķermenim un ļauj lieliski izgulēties.

Stilīgs dizains visām vajadzībām

Kontinentālās divguļamās gultas un matrači no LONO klāsta piedāvā dažādus stilus ar vairāk nekā 500 audumu variantiem, no kuriem var izvēlēties krāsu, rakstu un faktūru. Gultas ir visaugstākās kvalitātes un nodrošina maksimālu atpūtu, tāpēc tās var kombinēt ar modernu, klasisku un greznu guļamistabas interjeru. Šo gultu mīkstie galvgaļi rada īpašu mājīguma un komforta sajūtu. Atkarībā no jūsu atpūtas vajadzībām varat izvēlēties paaugstinātu galvgaldu, kas ir ideāli piemērots tiem, kam patīk lasīt vai skatīties filmas gultā, vai zemu galvgaldu, kas rada miera un intimitātes sajūtu.

Kāda izmēra divguļamo gultu ar matraci izvēlēties?

Izvēloties pilna izmēra gultu, bieži vien ir svarīgi izvēlēties izmēru. Ir vērts atzīmēt, ka mūsu divguļamās gultas ar matraci ir pieejamas dažādos izmēros, lai tās atbilstu visām miega vajadzībām. Tiem, kam ir īpaši plašas guļamistabas, mēs iesakām lielākās 200x200 un 180x200 gultas ar matraci, kas ir ideāli piemērotas karaliskam uzturēšanās laikam. Populārākā izvēle ir 160x200 divguļamā gulta ar matraci. Šīs gultas ir ideāli piemērotas lielākām guļamistabām, un tajās ir pietiekami daudz vietas un komforta gulēšanai. Kompaktākas 140x200 divguļamās gultas bieži izvēlas mazākām guļamistabām, un tās tiek novērtētas, jo var apmierināt divu cilvēku vajadzības pēc vietas, bet var būt arī īpaša izvēle vienai personai.

Tiem, kas meklē vienguļamo gultu ar matraci

LONAS piedāvā vienguļamās gultas ar matraci kā papildu opciju LONAS klāstā, atsevišķi pieskaņojot matraci jūsu izvēlētajai vienguļamajai gultai. Visas gultas Muzikālajā kolekcijā tiek piegādātas bez matrača, tāpēc katrā gadījumā varat izvēlēties un pielāgot savai guļamistabas gultai vēlamo matraci.

Jums ir neatbildēti jautājumi?

Vēlaties, kura gulta un matracis vislabāk atbilst jūsu miega un atpūtas vajadzībām? Sazinieties ar mūsu ekspertiem. Mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem, sniegsim padomus par gultas dizainu un matrača izvēli, lai jūs varētu izbaudīt relaksējošu nakts atpūtu un izveidot visērtāko un patīkamāko miega vidi.

Filtrs