Gultas

Gultas

LONAS guļamistabas gultas

Mūsu meistaru rokām darinātie izstrādājumi lieliski atspoguļo visaugstākos ērta miega, dizaina risinājumu un izgatavošanas kvalitātes standartus. Katra gulta tiek rūpīgi izgatavota pēc klienta individuāla pasūtījuma, padarot to par spilgtu akcentu efektīvai atpūtai un guļamistabas iekārtojumam, palīdzot piepildīt visaugstākās prasības.

Mēs esam izstrādājuši Baltijas valstu interjeriem un piedāvājam vairāk nekā 500 audumu rakstu, krāsu, faktūru un noskaņu izvēli. Tas ļauj ikvienam īstenot savu redzējumu par stilīgu guļamistabas gultu. Tikmēr dizains un tehniskie risinājumi neatstās šaubas par to, kādai jābūt kvalitatīvai un modernai guļamistabas gultai.

Ja jums ir jautājumi par to, kuru gultu izvēlēties, aicinām jūs ērtā laikā pārlūkot LONAS klāstu. Jūs varat izvēlēties no īpaša dizaina kolekcijas, augstākās kvalitātes gultām vai arī izvēlēties pēc gultas tipa. Mēs piedāvājam plašu izvēles klāstu, lai nodrošinātu mierīgu un efektīvu gulēšanu neatkarīgi no jūsu klientu miega paradumiem vai stilistiskajām vēlmēm.

Muzikālo gultu kolekcija

Kolekciju veido 10 gultu dizaini, no kuriem katrs iedvesmo atšķirīgu guļamistabas risinājumu.  Muzikālo gultu kolekcija ir mūsdienīga estētisku un ārkārtīgi ērtu guļamistabas gultu kolekcija, kas piedāvā nomierinošu atpūtu un harmonisku stilistisku improvizāciju. Dažādu galvgaldu izvēle un milzīgais dekoru, krāsu un rakstu klāsts ļauj atrast vispievilcīgāko variantu jūsu interjeram.

Varat izvēlēties no populārākajiem vienvietīgo un divvietīgo gultu izmēriem, ar vai bez gultas veļas kastes, un mēs piedāvājam arī pagarināto gultas versiju. Mēs cenšamies atrast optimālus risinājumus visprasīgākajām vajadzībām. Šīs kolekcijas gultas tiek pārdotas bez matrača, tāpēc plašais gultu izmēru klāsts ļaus jums pielāgoties jūsu esošajam matračim.

Šīs kolekcijas gultu dizaini ir lieliski saderīgi arī ar citiem LONAS guļamistabas aksesuāriem, tādējādi ļaujot viegli radīt vienotu atmosfēru. Var pat šķist, ka Muzikālās kolekcijas gultas ir kas vairāk nekā tikai mēbeles, tās ir kā mākslinieciska izpausme, kas apvieno ērtu atpūtu ar guļamistabas noskaņu.

Kontinentālās gultas

Tie ir augstākās kvalitātes produkti. LONAS Continental gultas piedāvā izcilu komfortu, dizainu un kvalitāti. No dizaina viedokļa mēs esam radījuši gultas ar smalku estētiku klasiskām un modernām guļamistabām, kurās valda miera un intimitātes atmosfēra. Maigas un pieskārieniem patīkamas materiālu tekstūras, mīksti un ērti dažādu veidu galvgaļi, nomierinošas krāsas, kas palīdz atpūsties un gulēt.

No tehniskās puses esam izstrādājuši īpaši izturīgu un ērtu konstrukciju. Gadu gaitā jūs pārliecināsieties, ka šīs ir izturīgas un stabilas gultas. Izcilo miega kvalitāti nodrošina konstrukcijas slāņi. Ir trīs slāņi: vienu slāni veido divi tahta slāņi, otru - matrača slānis, bet trešo - matrača virskārta, lai maksimāli pielāgotos ķermenim. Rezultāts ir augsta gulta, kas padara iekāpšanu un izkāpšanu ērtāku. Continental gultas sastāv no diviem matračiem, tāpēc abi guļošie partneri var izvēlēties matrača cietību, kas vislabāk atbilst viņu miega vajadzībām.

Galu galā gan fiziskā, gan emocionālā labsajūta pēc gulētiešanas ir ļoti svarīga, vai ne? Continental ir grezna gulta, kas vienkārši aicina jūs palikt nomodā un iegremdēties nomierinošā atpūtā vai pat mudina jūs izveidot savus gulētiešanas rituālus.

Divvietīgas gultas

LONAS divguļamās gultas ir paredzētas tiem, kas novērtē telpu un miegu. Tām raksturīgs pamatīgs dizains un ilgtspējīga izturība. Izvēloties šāda veida gultas, iesakām ņemt vērā dažus galvenos izvēles kritērijus - vai savai guļamistabai dodat priekšroku Muzikālā dizaina kolekcijai vai Premium Continental gultām? Vēl viens kritērijs ir izmērs - kāda izmēra gultu jūs izvēlaties?

Sākot ar izmēriem, divguļamās gultas parasti nosaka pēc to izmēriem. Mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet populārākos un atbilstošākos izmērus, neatkarīgi no tā, kāda dizaina kolekcija jums patīk. LONAS divguļamās gultas var būt 140x200, taču mēs piedāvājam arī vidēja izmēra gultas - 160x200, lielākas gultas - 180x200 vai īpaši plašas gultas - 200x200. Šīs gultas, kas izgatavotas no masīvkoka vai izturīgiem paneļiem, ir gatavas izturēt daudzbērnu ģimenes aplenkumu.

Izvēloties gultu, pamatojoties uz LONAS dizaina kolekcijas vai Continental gultas īpašībām, ir svarīgi ņemt vērā gan stila, gan komplektācijas atšķirības. Musical kolekcijas divguļamās gultas piedāvā lielu audumu un faktūru daudzveidību, kā arī ir īpaši optimāls risinājums tiem, kas meklē elegantus risinājumus bez matrača, bet ar ietilpīgu gultas veļas paliktni. Savukārt divguļamās gultas Continental ir paredzētas tiem, kas meklē izcilu komfortu, maksimāli rūpējoties par abiem partneriem miega laikā. Komplektā ir pat divi matrači, kurus var pielāgot katra guļošā vajadzībām. Neatkarīgi no jūsu vēlmēm izvēlētā gulta tiks izgatavota individuāli jums.

Vienvietīgas gultas

Vienvietīgas gultas bieži vien ir galvenā izvēle, iekārtojot istabu bērnam, jaunietim vai viesim. Tās ir kompaktas trīs dažādu platumu gultas, kas nodrošina mierīgu atpūtu un kvalitatīvu miegu, vienlaikus novērtējot viena cilvēka telpas un estētiskās vajadzības. Ļaujiet bērnam izvēlēties audumus, faktūras un krāsas vai kopīgi izlemiet, kāda stila gulta vislabāk piestāvētu viņa guļamistabai. Ja jūs interesē vienvietīgas gultas bērniem, mēs iesakām izvēlēties 90x200 gultu. Vienvietīgām gultām pusaudžiem jābūt lielākām nekā pieaugušajiem - 120x200 vai 140x200.       

Ergonomika guļamistabā var būt ļoti svarīga, īpaši tad, ja telpā viss ir savās vietās un nav neizmantotu kvadrātmetru. Tāpēc visas LONAS vienguļamās gultas ar gultas veļas glabātuvi ir tieši tas, kas ļauj efektīvi izmantot pieejamo telpu un radīt papildu telpu guļamistabā.

Gan kvalitātes, gan dizaina ziņā vienvietīgajām gultām ir tādas pašas īpašības un stilistiskās izvēles iespējas kā lielākajām gultām no Music Collection. Vairāk nekā 500 audumu, no kuriem var izvēlēties, vairāki dažādi galvgaļi, lai radītu mājīgāku sajūtu, un augstākās kvalitātes materiāli, kas nodrošina ilgmūžību. Tāpēc vienvietīgās gultas ir tikai mazāki lielāku gultu varianti ar visām labākajām īpašībām.

Bērnu gultas

LONUI rūpējas par miega kvalitāti visai ģimenei, tāpēc mūsu kolekcijā ir arī kaut kas bērna istabai. Tās ir divas graciozas un stabilas gultu līnijas. Jūs un jūsu bērns varat meklēt sev tīkamāko auduma rakstu, krāsu un faktūru no vairāk nekā 500 variantiem, tāpēc mūsu dizaineru sērijas apmierinās gan zēnu, gan meiteņu vēlmes. Stilīgās un estētiski pievilcīgās bērnu gultas radīs mājīgu sajūtu gan saimniekam, gan bērna guļamistabā.

Bērnu gultas rāmis ir pārklāts ar polsterējuma materiālu, bet pēc tam pārklāts ar audumu. Tas piešķir konstrukcijai papildu mīkstumu un drošību jūsu bērnam. Domājot par jūsu bērna privātumu, mēs piedāvājam gultas ar trīs veidu galvgaliem un sāniem - gultas ar lielāku pārklājumu nodrošina maksimālu privātumu un drošību, savukārt gultas ar mazāku pārklājumu ļauj ielīst no divām vai trim gultas pusēm. Atkarībā no guļamistabas izkārtojuma varat izvēlēties, kurā gultas pusē jābūt pagarinātam galvgalim.

Augoša bērna miega paradumi un vajadzības var ļoti ātri mainīties, taču laika gaitā tie var arī nemainīties. Tāpēc pirmā izvēle, izvēloties bērna gultu, ir piedāvāt to bez matrača - gadījumā, ja jūsu esošais matracis joprojām ir pilnīgi piemērots gulēšanai. Standarta gulta pusaudzim parasti ir 90x200. Vēl viena svarīga lieta ir tā, ka zem gultas atradīsiet vietu gultasveļas kastītei, kurā var novietot ne tikai gultas veļu. Augstas kvalitātes materiāli un stilīgs dizains nodrošinās, ka mūsu gulta kalpos no bērnības līdz pusaudža vecumam.

Gultas ar matraci

Tiem, kas vēlas pilnībā modernizēt savu guļamistabas gultu un vēlas visaugstākās kvalitātes standartus, mēs piedāvājam labākās LONAS Continental gultas. Tās ir ar rokām darinātas lietuviešu gultas ar matraci (pat diviem matračiem - katram guļamajam atsevišķs), kas kalpos un priecēs daudzus gadus. Augstākās kvalitātes materiālu īpašības un vēl efektīvāki risinājumi, kas ļauj pielāgoties gulētāja ķermenim, padara šīs gultas izcilas. Jau nokomplektētas, gultas ir augstākas un vēl personalizētākas nekā parasti. Viss, kas jums jādara, ir jāizvēlas vēlamā auduma krāsa, raksts un tekstūra, galvgalda veids un, protams, matrača mīkstums, lai tas atbilstu jūsu individuālajām miega vajadzībām. Par visu pārējo jau ir parūpējušies. Masīvkoka konstrukcijas kvalitāte un pārējo materiālu kvalitāte nodrošinās izturību.

Gultas ar gultas veļu

Renovējot guļamistabu, bieži vien viens no risinājumiem ir praktiskums. Tāpēc guļamistabas gultas ar gultas veļas glabātuvi ir gudrs un dažkārt pat neaizstājams risinājums. Guļamistabas mēbeles var būt ne tikai stilīgas un ērtas, bet vienlaikus arī funkcionālas.

Visas LONAS Musical Collection gultas ir pieejamas ar gultas veļas kastēm. Ar to elegantajiem dizainiem un ērtajiem galvgaļiem ir viegli atrast krāsas, rakstus un faktūras, kas harmoniski iederēsies jūsu guļamistabas interjerā. Visbeidzot, šīs gultas izceļas ar savu izturību un funkcionalitāti - tā kā tās ir izgatavotas no augstas izturības paneļiem, konstrukcija ļauj izveidot viengabalainu un ļoti ietilpīgu gultasveļas lādi.

Protams, gultas tilpums atšķiras atkarībā no tā, vai tā ir divguļamā vai vienguļamā gulta, taču abos gadījumos ir pietiekami daudz vietas gan gultasveļai, gan papildu priekšmetiem. Viegli lietojamais pacelšanas mehānisms gultas augšējā daļā nodrošinās vieglu un ērtu piekļuvi lodziņā esošajiem priekšmetiem, lai jūs varētu izmantot šo funkcionalitāti ikdienā.

Gultas piederumi un aksesuāri

LONAS dizaineri ir radījuši ļoti plašu audumu un aksesuāru klāstu, lai ikviens varētu brīvi izvēlēties un papildināt savu gultu un aksesuārus. Iespēja stilistiski kombinēt dažādus izstrādājumus ļauj radīt viengabalainu vai atšķirīgu guļamistabas noskaņu.

LONAS gultu piederumu klāstā ir gultas kājas, kas atbilst jūsu esošās gultas stilam. Šeit atradīsiet graciozas, minimālisma stilā veidotas, augstas un zemas koka un metāla gultas kājas. Vēl viens aktuāls aksesuārs ir dekoratīvie spilveni. Tie ir paredzēti, lai rotātu un uzlabotu gultu vai nodrošinātu ērtu atbalstu.

Tiem, kas guļamistabai meklē kompaktu, nelielu mēbeli, ir pieejami graciozi naktsskapīši, naktsskapīši un citi palīgierīces. Tās ir mīkstas virsmas mēbeles, kas papildina guļamistabas telpu ar funkcionalitāti.

Agri vai vēlu ir pienācis laiks atjaunot gultas stieņus - mēs tos esam izstrādājuši tā, lai matrači spētu izcelt to labāko, tāpēc kvalitatīvi un savlaicīgi nomainīti gultas stieņi palīdzēs jums labi izgulēties. 

Kā izvēlēties gultu guļamistabai?

Protams, tas ir ļoti individuāls jautājums, jo miegs ir jutīgs process un guļamistaba ir privāta telpa. Tāpēc, izvēloties gultu, var būt daudz jautājumu, kas jāņem vērā. Ja meklējat atbildes, iesakām izlasīt mūsu padomu rakstu "Kā izvēlēties gultu". Savukārt tiem, kuri jau meklē konkrētu risinājumu savai guļamistabai, vēlamies atgādināt, ka LONAS gultām ir 2 gadu garantija, un mūsu meistari gultu jūsu mājās samontēs bez maksas.

Filtrs