Gultas

Gultas

Tāpat kā amatnieki izgatavo instrumentus, mēs izgatavojam gultas - katra no tām ir individuāls un rūpīgs roku darbs. Mēs radījām dizainus Baltijas interjeriem, kas ir gan klasiski, gan moderni. Tā mēs nodrošinājām, ka tās iekļaujas guļamistabas vidē. Ļaujiet šīm gultām jūs rotāt un pavadīt mierīgā atpūtā.

LONAS gultas mierīgam un kvalitatīvam miegam

Sniedziet savam mājoklim vairāk komforta, mājīguma un siltuma - elegantās LONAS gultas ir paredzētas jūsu atpūtai un kvalitatīvam miegam. Gultas uzticamā konstrukcija, viegli lietojamais pacelšanas mehānisms un augstas kvalitātes materiāli nodrošinās ilgu kalpošanas laiku un ērtu lietošanu. Izvēlieties no vairāk nekā 500 dažādiem gultas audumiem, faktūrām, krāsām un rakstiem, kombinējiet dekoratīvos spilvenus, naktsskapīšus un pufus - izveidojiet savas individuālās guļamistabas kombinācijas.

Guļamistabas gultas individuāliem interjeriem

Neatkarīgi no tā, vai jums vairāk patīk modernisms vai jūsu mājās dominē klasiskais stils, LONAS vienguļamās un divguļamās gultas apmierinās jūsu individuālās vajadzības. Vai jūs novērtējat izsmalcinātību un mājīgu mieru, vai arī vēlaties uzsvērt virzību un spēku? Mēs palīdzēsim jums atrast gultu, kas atbilst jūsu noskaņojumam un sajūtām. LONAS gultu kolekcijās ir gan klasiskas gultas ar izliektiem un paceltiem galvgaļiem, gan stilīgas gultas, ko rotā oriģināli dekora elementi, gan koši krāsainas konstrukcijas ar rotaļīgām ikdienas detaļām.

Filtrs