Bērnu gultas

Bērnu gultas

Mēs domājām gan par miega komfortu, gan par telpu. Lielākajai daļai mūsu komforta gultu, tostarp DOBILAS bērnu gultai, ir izturīgas uzglabāšanas kastes ar vieglu pacelšanas mehānismu. LIEPA bērnu gultu sērijā ir malas, kas rada mājīguma un privātuma sajūtu.

LONAS gultas bērniem tiešsaistē

LONAS rūpējas par ērtu miegu ikvienam ģimenes loceklim, tāpēc esam radījuši stilīgu un modernu dizainu, lai mazajiem nodrošinātu saldāko atpūtu. Katrs gultas modelis ir praktisks un funkcionāls, paredzēts gan bērniem, gan pusaudžiem. Šo iemeslu dēļ augstas kvalitātes LONAS gultas bērniem nodrošina drošu un dziļu miegu.

Visas bērnu gultiņas tiks piegādātas bez maksas, un, dodoties prom, mūsu komanda jums novēlēs labu miegu. Mēs arī aizvedīsim visus iepakojuma atlikumus, lai jums nebūtu jāuztraucas par montāžas darbiem.

Izturīga un praktiska bērnu gultas konstrukcija

LONAS bērnu gultas LIEPA un DOBILAS ir izturīgas un uzticamas gultas, kas kalpos daudzus gadus. Gultas rāmis ir pārklāts ar speciālu polsterējumu, bet pēc tam pārklāts ar audumu. Tas piešķir gultai papildu mīkstumu un drošību jūsu bērnam. Mēs piedāvājam izvēlēties no vairāk nekā 500 audumu klāsta.

LONAS gultas bērniem DOBILAS un LIEPA

DOBILAS bērnu gultiņai ir izturīgs dizains, un tai ir ietilpīga, elpojoša gultas veļas kaste, ko var izmantot, lai uzglabātu lietas un nodrošinātu vairāk vietas jūsu bērna istabā.

Lietuviešu dizaineres Gaudutes Žilītes (Gaudutė Žilytė) projektētajai bērnu gultai LIEPA ir 3 galvgaļa varianti:

  U-veida galvgalis ar universālu dizainu;

  Ar pagarinātu galvgaļa kreiso pusi (kreisā puse);

  Ar pagarinātu galvgaļa labo pusi (labā puse).

Pagarinātā gultas mala ir praktiska un stilīga izvēle, kas jūsu bērnam sniedz komforta un drošības sajūtu.

Filtrs