Bērnu gultas

Bērnu gultas

LONAS gultas bērniem

LONAS bērnu gultas ir izstrādātas bērniem un pusaudžiem, lai nodrošinātu pilnīgi ērtu miegu. Mēs rūpējamies par visas ģimenes miega komfortu, tāpēc mūsu bērnu gultām piemīt īpašības, kas nepieciešamas labai nakts atpūtai un ilgam mūžam. Visas mūsu gultas ar rokām izgatavo prasmīgi amatnieki, un izmantotie materiāli ir augstākās kvalitātes un rūpīgi atlasīti, lai tie būtu piemēroti pat pašiem mazākajiem bērniem. Turklāt mūsu dizaineri ir rūpīgi apsvēruši katru stilistisko lēmumu un nodrošinājuši plašu audumu rakstu, krāsu un faktūru klāstu.

Stilīgu un mūsdienīgu bērnu gultu var izvēlēties no divām graciozām un ilgmūžīgām līnijām - Clover un Linden. Izvēlieties audumu kopā ar savu bērnu no vairāk nekā 500 iespējām - mūsu dizaineri ir radījuši krāsu gammas, kas atbilst gan zēnu, gan meiteņu vajadzībām. Mēs esam cītīgi strādājuši, lai apvienotu komfortu, dizainu un efektīvu telpas izjūtu vienā, tāpēc mūsu klāstā ir populārākās un optimālākās vienvietīgās gultas bērniem un pusaudžiem 90x200. Funkcionālam risinājumam izvēlieties bērnu gultu ar gultas veļas skapi, turklāt gultas ir pieejamas ar trīs veidu galvgaliem un dažādiem sānu balstiem. Dizainu daudzveidība ļaus jums izvēlēties gultu, kas vislabāk atbilst jūsu bērna vai pusaudža atpūtas un miega vides vajadzībām.

Kura ir labākā bērnu gulta?

Pētījumi liecina, ka kvalitatīvs miegs bērniem ir cieši saistīts ar labāku veselību, spēcīgāku imunitāti, labāku uzmanību, uzvedību un sekmēm mācībās. Tāpēc mūsu dizaineri un inženieri ir cītīgi strādājuši, lai radītu gultu, kas nodrošina bērniem labu miegu. Vislabākā ir gulta, kas netraucē, novērš traucējumus un nodrošina mierīgu miegu. Tomēr, kas vislabāk atbilst visu vecumu bērnu atpūtas vajadzībām? LONAS eksperti iesaka meklēt bērnam piemērotu gultu, un ir dažas svarīgas lietas, kas jāņem vērā: bērna vecums, gultas izmērs un dizaina izvēle, kas veicina komfortu un labu mikroklimatu.

Bērnu gulta pēc vecuma

Bērni aug vienā mirklī, un pat tad, ja viņi aug nedaudz lēnāk, pārāk maza vai pārāk īsa gulta var radīt diskomfortu, traucēt labi izgulēties vai izraisīt priekšlaicīgu nepieciešamību pēc lielākas gultas. Šā iemesla dēļ ieteicams iegādāties lielāku gultu, kas kalpos daudzus gadus, kad jūsu bērns to izaudzēs. Optimālā izvēle ir vienvietīgas gultas. 90x200 bērnu gultas ir arī gultas pusaudžiem, jo tās lieliski atbilst gan augoša, gan nobrieduša pusaudža vajadzībām pēc vietas. Tiem, kas meklē ilgmūžību, šis varētu būt risinājums, kad viena gulta pavada bērnu pusaudža gados - jo mūsu bērnu gultām ir izturīga, uzticama un ilgtspējīga konstrukcija, un audumu daudzveidība ļauj jums izveidot gultai vēlamo noskaņu.

Bērnu gultas dizains

Bērna gultas dizains ir būtisks kritērijs, meklējot labāko gultu bērna vajadzībām. Ir svarīgi, lai bērna vai pusaudža gulta būtu funkcionāla, ērta, mājīga, droša un estētiski pievilcīga. Drošuma un komforta sajūtu palīdz radīt galvgaldu un atbalsta sānu izvēle. Mīkstās bērnu gultas ar abpusējiem galvgalīšiem vai balsta apmalēm ir ideāli piemērotas pašiem mazākajiem bērniem - viņi neizkritīs no gultas, jutīsies droši un mājīgi, kā arī varēs mierīgi un relaksējoši gulēt. Gultas ar pagarinātu galvgaldu kreisajā vai labajā pusē nodrošina ne tikai drošību, bet arī privātuma sajūtu, tāpēc tās ir īpaši laba izvēle vecākiem bērniem un pusaudžiem. Runājot par funkcionalitāti, gulta ar gultas kastīti gan mazākam bērnam, gan jaunietim ļaus glīti uzglabāt ne tikai gultas veļu, bet arī jebkurus citus priekšmetus, ko vēlaties novietot, tādējādi nodrošinot vairāk vietas jūsu istabā.

Bērnu gulta Clover

LONAS piedāvā divas graciozas, stilīgas un modernas bērnu gultu līnijas - Clover un Liepa. Clover gulta ir masīva, minimālisma, taču ļoti stilīga. Tāpēc šī ērtā gulta ir bieža izvēle pusaudžiem, jo tā palīdz radīt jauku, privātu un vienlaikus ļoti ērtu miega vidi.

Šai bērnu gultu līnijai ir ietilpīga, elpojoša gultas kumode, tā ir izgatavota no izturīga MDF, kas nodrošina stabilu un izturīgu konstrukciju, un rāmis pirms pārklājuma ar audumu ir pārklāts ar polsterējuma materiālu. Šis dizaina risinājums garantē izcilu mīkstumu, komfortu un drošību. Svarīgi, ka bērnu gultas dizains ir pieejams vairāk nekā 500 dažādās auduma krāsās, faktūrās un rakstos, tāpēc gan zēni, gan meitenes atradīs savas iecienītākās krāsas.

Bērnu gultas Liepa

LONAS bērnu gulta Liepa izceļas ar 3 galvgalda modulācijām. Atkarībā no jūsu vajadzībām un bērna vecuma varat izvēlēties gultu ar universālu dizainu, ar U formas galvgaldu, ar pagarinātu kreiso vai labo galvgaldu. Bērnu gulta ar U formas galvgaldu ļoti bieži tiek izvēlēta mazākajiem bērniem vecumā no 3 līdz 6 gadiem, jo tā nodrošina ne tikai ērtu, bet arī drošu miegu. Bērnu gulta ar kreisajā vai labajā pusē pagarinātu galvgaldu ir lieliska izvēle tiem, kuri vēlas izveidot savu privāto un mājīgo guļamvietu.

Tāpat kā Dobilo bērnu gultai, arī Liepa kolekcijas gultām rāmis ir pārklāts ar polsterējumu, un tās ir izgatavotas no augstākās kvalitātes materiāliem, lai nodrošinātu gultas izturību un izturību. Šīs bērnu gultas ir izstrādātas sadarbībā ar dizaineri, tāpēc to stilistiskie un ergonomiskie risinājumi ir mūsdienīgi un lieliski iederas gan modernā, gan klasiskā bērnu istabas interjerā. Jūsu bērnam ir vairāk nekā 500 izvēles iespēju, tāpēc viņš var viegli atrast sev vēlamo gultas krāsu, rakstu un faktūru, lai viegli varētu izveidot sev tīkamāko miega vidi.

Nepieciešama bērnu gulta?

Ja meklējat kvalitatīvu, izturīgu un stilīgu bērnu gultu un jums joprojām ir neatbildēti jautājumi, sazinieties ar mūsu kvalitātes miega ekspertiem, kuri ar prieku sniegs jums visu nepieciešamo informāciju, lai palīdzētu izvēlēties visefektīvāko un ērtāko gultu jūsu bērnam vai pusaudzim.