Gulta KOPA ar papildu guļamvietu

No 1 095,00€
PAGARINĀTS GALVGALIS (attēlā redzama labā puse)
Audumi
Izmērs
Trīskrāsu matraču kolekcija
Klasiskā matraču kolekcija
Bērnu matrači
Virsmatrači
Aksesuāri un piederumi
Dekoratīvie spilveni
1 245,00€
Gulta KOPA ar papildu guļamvietu
1 245,00€
Piegāde - 25 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 124.50 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Unikāla dizaina gulta bērnam vai pusaudzim ar papildu guļamvietu

Mēs esam izstrādājuši šo gultu tiem, kas vēlas gan dizainu, gan funkcionalitāti. Īpaši mīkstais galvgalis ir mājīgs un atgādina smilšu kāpas. Noņemamie iekšējie galvgaļa spilveni ļauj izveidot papildu mīkstu stūrīti jūsu istabā vai atvieglo gultas auduma kopšanu, savukārt izturīgā konstrukcija ļaus jums izmantot gultu gadiem ilgi.

Informācija

Piegāde un montāža
Ārējie izmēri
Garantija

Lai meži zaļotu

Jūsu gulta nākamajā pavasarī iesakņosies par kociņu. Par katru iegādātu gultu iestādīsim pa kokam LONAS mežā.

Skatīt vairāk: Saglabāt mežus zaļus: LONAS iestādīs koku par katru gultu, ko iegādāsies klienti Baltijā >

Gultas dizainere - Gaudutė Žilytė

Gultas KOPA (KĀPA) dizainu iedvesmoja Baltijas piejūras mīkstās kāpu gultas, zaļās priežu meža sūnas un mierīgi viļņojošā jūra. Šī vienguļamā bērnu vai pusaudža istabai paredzētā gulta ar savu formu ataino piejūras ainavu. Ritmiski pārklātie viļņainās formas spilveni izveido mājīgu interjeru, kurš aicina sapņot saldus sapņus. Gultu ir viegli pieskaņot guļamistabas krāsai. Izvēlieties no plašās audumu paletes vienkrāsu vai divkrāsu toņus no 3 dažādām krāsu kombinācijām – SŪNAS, JŪRA vai SMILTIS.

Gudri paslēpta papildu guļamvieta

Cik jautri ir tad, kad viņi aug divatā vai kad draugi ierodas nakšņot! Lai jums būtu ērtāk gulēt, esam radījuši KOPA gultas variantu ar papildu guļamvietu. Šeit esam paslēpuši arī 80x192 matraci, ko atradīsiet, izvelkot atvilktni. Šo 12 cm augsto nestandarta izmēra matraci esam iekļāvuši gultas komplektācijā.

Galvgalis, kurš atgādina kāpas

Izvēlieties galvgali, kurš atgādina sapūstas kāpas, kreisajā vai labajā pusē. Mīkstie spilveni pie karkasa tiek nostiprināti ar platu Velcro kontaktlenti un ir savienoti ar neredzamu rāvējslēdzēju.

Gultas konstrukcija izturēs arī gultas aplenkumu

Draugi, suns un kaķis: lielāks svars šai gultai nav izaicinājums. Tā ir izgatavota no izturīgiem MDP un MDF paneļiem, kuru stūri divās vietās ir savienoti ar metāla savienojumu. Tas ir par vienu vairāk, nekā nepieciešams.

Redeles nodrošina, ka matracis neiegrimst spraugās un ilgi saglabā pareizo formu. Tās ir izgatavotas no elastīgām un izturīgām 28 lamelēm, kas ir 35 mm platas un 8 mm biezas. Tas piešķir gultai izturību un ļauj to izmantot ar visu veidu matračiem.

Katrs pasūtījums tiek apstrādāts individuāli

Patiesībā klienta vārds un uzvārds pavada katru soli. Mēs uzskatām, ka šādi mēs saglabājam saikni ar cilvēku un kļūstam personīgi atbildīgi par visaugstāko kvalitāti.

Gan gultas, gan matrači lielākoties tiek ražoti ar rokām. Tādējādi tiek nodrošināts, ka katra šuve iekļaujas savā vietā un katra detaļa kalpo gadiem ilgi. Pirms iepakošanas nosūtīšanai gultas tiek samontētas un pārbaudīta to konstrukcija, lai nodrošinātu, ka jūs saņemat nevainojamas kvalitātes gultu.

Audumi un aksesuāri guļamistabas harmonijai

Gultas audumus ir ļoti viegli tīrīt, un daži no tiem ir izturīgi pret mājdzīvnieku nagiem. Turklāt tie tiek pārbaudīti ar Martindeila nodiluma, krāsas izbalēšanas un lobīšanās testiem. Izvēlieties no austiem, velūra, buklē un citiem audumiem ar baltiešu vai ekskluzīviem rakstiem.

Dekoratīvie spilveni, mājīgi pufi, funkcionāli naktsskapīši, papildu apgaismojuma sistēmas - aksesuārus, kas bieži vien ir pārklāti ar to pašu audumu, var viegli pieskaņot jūsu gultai.