Bērnu matrači

Bērnu matrači

LONAS matrači bērniem / matrači bērniem

LONAS bērnu matrači ir paredzēti maksimālam komfortam un kvalitatīvai atpūtai bērniem un pusaudžiem. Visus bērnu matračus ar rokām izgatavo mūsu meistari, un, tāpat kā citi mūsu matrači, tie ir izgatavoti no Oeko-Tex® sertificētiem materiāliem, kas atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem un nodrošina bērniem mierīgu un veselīgu miegu.

LONAS piedāvā vienvietīgus matračus populārākajos izmēros zīdaiņiem, bērniem no 3 gadu vecuma un pusaudžiem: 60x120, 70x140, 80x160, 80x180, 80x200, 90x200. Visi mūsu bērnu matrači ir sabalansēti ērtam un veselīgam miegam, ar stingru vai vidēji stingru pamatni no elastīga, elpojoša un izturīga Lono-Tec® materiāla, kas nodrošina pareizu bērna mugurkaula stāvokli. Tāpēc atkarībā no bērna vecuma, miega vajadzībām vai ārsta ieteikumiem jūs atradīsiet matraci, kas nodrošinās jūsu bērnam drošu, mierīgu atpūtu, kas labvēlīgi ietekmēs viņa veselību un vispārējo labsajūtu.

Kādu matraci izvēlēties bērnam?

Miegs ir izšķirošs laiks bērna attīstībā un evolūcijā. Tāpēc bērnam ir nepieciešams piemērots matracis, lai nodrošinātu labu nakts atpūtu un novērstu augšanas problēmas un balsta un kustību aparāta slimības. Kā izvēlēties matraci savam bērnam? Mēs bieži dzirdam šo jautājumu un vienmēr iesakām pievērst uzmanību bērna vecumam, matrača pamatnes materiāla īpašībām, izmēram un gaisa caurlaidībai. Šo faktoru apvienošana palīdzēs jums būt pārliecinātiem, ka jūsu bērns gūst pareizo miegu un atpūtu.

Bērnu matrači pēc vecuma

LONAS bērnu matrači ir paredzēti visu vecumu bērniem - gan zīdaiņiem, gan pusaudžiem. Ņemiet vērā, ka visiem bērniem, sākot no zīdaiņa līdz pat pieaugušo vecumam, vislabāk piemēroti ir vidēji cieti un cieti matrači. Tie atbalsta bērna mugurkaulu pareizā pozīcijā un novērš skoliozes un citu balsta un kustību aparāta traucējumu attīstību. Tāpēc visu mūsu bērnu matraču pamatne ir izgatavota no Lono-Tec® - ļoti elastīga, elpojoša un izturīga materiāla, kas nodrošina stingru atbalstu augošā bērna mugurai un palīdz noturēt mugurkaulu pareizā pozīcijā.

Ērtam un veselīgam miegam ir ieteicami īpaši matrači zīdaiņiem un bērniem līdz 3 gadu vecumam. Tie nodrošina pareizu ķermeņa stāvokli augošajam un nostiprinošajam mugurkaulam un netraucē asinsrites sistēmu, un to materiāli ir rūpīgi atlasīti, lai apmierinātu pat vissmalkāko mazuļu vajadzības. Vidēji cietais bērnu matracis ir ideāli piemērots vecākiem gulētājiem, jo tas nav pārāk ciets, bet tam piemīt visas veselīgam miegam nepieciešamās īpašības - tas ir elastīgs, notur mugurkaulu taisnā pozīcijā un ļauj muskuļiem atpūsties miega laikā. Pusaudžu miegam bērniem ir ieteicami arī matrači ar cietāku pamatni. Tie nodrošina nepieciešamos apstākļus pareizai ķermeņa novietošanai un atbalstu ķermenim, kas jau ir ievērojami izaudzis.

Bērnu matrači pēc izmēra

Izvēloties matraci bērnam, ir svarīgi, lai matracis atbilstu viņa augumam un gultas izmēram. Mūsu piedāvājumā ir populārāko izmēru bērnu matrači, kas piemēroti standarta bērnu, bērnu un pusaudžu gultām. Bērnu gultām, lai mazajiem nodrošinātu maksimāli mierīgu un veselīgu miegu, ir pieejami 60x120 un 70x140 matrači. Savukārt 80x160 un 80x180 bērnu matrači ir lielāki, vislabāk piemēroti jau paaugušos bērnu miega vajadzībām un ideāli piemēroti plašākām un ietilpīgākām gultām. Vēl lielāki matrači - 80x200 un 90x200 - ir izgatavoti, domājot par veselīgu, kvalitatīvu un plašu miegu pusaudžiem. Tomēr neatkarīgi no tā, kādu izmēru matraci meklējat, visi LONAS bērnu matrači ir izgatavoti tikai no augstākās kvalitātes sertificētiem materiāliem, ir ilgtspējīgi un ilgmūžīgi, tāpēc par jūsu bērnu perfektu nakts atpūtu būs parūpējušies.

Gaisu caurlaidīgi matrači bērniem

Gaisa caurlaidība ir vēl viens svarīgs kritērijs, izvēloties matraci labam miegam. Lai bērns pamostos atpūties un spirdzināts, viņa ādai ir nepieciešams elpot, tāpēc visi mūsu bērnu matrači ir izgatavoti no ļoti labi elpojošiem materiāliem, kas ātri iztvaiko mitrumu un nodrošina bērna tīrību un svaigumu visa miega laikā. Turklāt elpojoši matrači nodrošina vidi, kas ir nedraudzīga pelējuma, sēnīšu un putekļu ērcīšu attīstībai, kas ir būtiski ne tikai higiēniskai miega videi, bet arī jutīgākiem, uz alerģijām tendētiem bērniem. Elpojošs matracis veicina bērna mierīgu miegu, necīnoties ar alerģijām, lai atpūta būtu pilnvērtīga, kvalitatīva un veselīga.

Nevarat atrast matraci savam bērnam?

Gan mūsu tiešsaistes veikalā, gan fiziskajos veikalos atradīsiet plašu matraču klāstu zīdaiņiem, bērniem un pusaudžiem. Ja, izvēloties matraci savam bērnam, jums joprojām ir neatbildēti jautājumi, sazinieties ar mums, un LONAS kvalitatīva miega eksperti palīdzēs jums izvēlēties bērna vajadzībām atbilstošāko matraci, lai miegs būtu veselīgs, kvalitatīvs un ērts.

Filtrs