Bērnu matrači

Bērnu matrači

Matrači kvalitatīvai bērnu un zīdaiņu atpūtai

Viens no svarīgākajiem kritērijiem, lai justos labi, ir miegs. Bērni sliktas kvalitātes miega ietekmi dienas laikā izjūt vēl vairāk nekā pieaugušie. Bez miega viņi kļūst aizkaitināmi, noguruši un nekoncentrēti. Tāpēc mēs piedāvājam LONAS bērnu matračus, kas nodrošina labu un pareizu mugurkaula stāvokli miega laikā.

Kā izvēlēties labu matraci savam bērnam un mazulim?

Izvēloties matraci mazuļa vai bērna gultai, iesakām pievērst uzmanību vairākiem aspektiem:

  • Matrača izmērs. Matracim jābūt pielāgotam bērna gultas izmēram. Mūsu veikalā atradīsiet vairākus dažādu izmēru matračus (80x160, 80x180, 80x200, 90x200), kurus var lieliski pielāgot bērna vai pusaudža gultas izmēram. Jūs atradīsiet arī matračus, kas īpaši paredzēti jaundzimušajiem (60x120, 70x140). Kopā ar matraci varat izvēlēties LONAS HOME palagus, segas un gultas veļu. To izmēri ir pielāgoti zīdaiņiem, bērniem vai pusaudžiem.
  • Matrača pamatne. Matrača pamatne ietekmē matrača stingrību. Izvēloties matraci bērnam, ir ieteicama cietāka virsma, tāpēc mēs izgatavojam matrača pamatnes no Lono-Tec® I - elastīga, elpojoša un izturīga materiāla, kas nodrošina pareizu bērna mugurkaula stāvokli.
  • Gaisa caurlaidība. Tas ir ļoti svarīgs kritērijs, jo bērna ādai ir nepieciešams nepārtraukti elpot, tādējādi samazinot kairinājuma iespēju. Mūsu piedāvātie matrači ir izgatavoti tā, lai, neraugoties uz to stingrību, tie ir pilnīgi elpojoši un nerada labvēlīgu augsni ērču savairošanai.
  • Masāžas virsma. Šis kritērijs ir īpaši svarīgs, izvēloties matraci jaundzimušajam, jo masējoša virsma aktivizē mazuļa asinsrites sistēmu, kas ir īpaši svarīgi pirmajos dzīves mēnešos. LONIUKAS matracis ir izstrādāts šim nolūkam un nodrošinās perfektu miegu jūsu mazulim.

LONAS bērnu matrači tiešsaistē

Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā plašu matraču klāstu zīdaiņiem, bērniem un pusaudžiem. Visi bērnu matrači ir ražoti, izmantojot vismodernākās tehnoloģijas, tāpēc tie ir augstākās kvalitātes un ilgmūžīgi. LONAS matračus var pasūtīt tiešsaistē, un tiem ir 2 gadu garantija.

Filtrs