-15%

Matracis MORTA

No 280,00€

Paredzēts bērniem vecumā no 3 gadiem, taču to iecienījuši arī pieaugušie. Ja jums patīk mierīgi gulēt. Tā pamatni veido ļoti stingra Ecolatex materiāla slānis, kas nodrošina īpaši stingru atbalstu mugurkaulam. No abām pusēm to aptver Lono-Tec® I poliuretāna putas, kas pielāgojas ķermenim. Turklāt šo matraci var izmantot no cietās vai ļoti cietās puses.

  Matrača pamatne ir izgatavota no īpaši komfortabla pārstrādāta lateksa

  Antibakteriāls pārvalks ērtai matrača kopšanai

  Produktam ir 2 gadu garantija, pateicoties tā augstajai kvalitātei

Izmērs
238,00€
280,00€
Matracis MORTA
238,00€
Piegāde - 13 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 23.80 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €
Matracis MORTA
Antibakteriāls pārvalks ar Lonofibre®

Pirmais slānis palīdz saglabāt tīrību. Audums ir no 100% poliestera, kam piemīt antibakteriālas īpašības. Tajā nevairojas putekļu ērcītes. Vajadzības gadījumā pārvalks ir ērti noņemams, attaisot rāvējslēdzēju visās 4 pusēs, tāpēc jums nav jāatliek tīrīšanas diena. Trīsslāņu pārvalku ar īpašo Lonofibre® tehnoloģiju var mazgāt līdz 60 °C temperatūrā, kas vislabāk iznīcina baktērijas un noņem traipus.

Lono-Tec® I elastīgais slānis

Šo slāni veido Lono-Tec® I materiāls. Tās ir ļoti elpojošas un elastīgas patentētas poliuretāna putas. Lono-Tec® I ir izcilas ortopēdiskās īpašības, un tas nodrošina pareizu atbalstu mugurkaulam un visai muskuļu sistēmai. Lono-Tec® I ir papildus profilēts šajā matracī. Tas nodrošina vēl labāku pielāgošanos ķermeņa līnijām un uzlabo gaisa cirkulāciju.

Īpaši ērts Ecolatex

Matracī izmantots līdz 6 cm biezs, īpaši stingrs un ilgtspējīgs Ecolatex materiāls. Tā ir ražošanā palikusi neizmantota, sasmalcināta un stipri saspiesta lateksa izejviela ar visām lateksa labajām īpašībām. Un ar tām ir vesels saraksts: elastība, kas nodrošina neaprakstāmu komfortu, ideāla atjaunošanās katru rītu, kad pieceļaties no gultas, augsta elpojamība, kas rada patīkamu mikroklimatu miega laikā un higiēna, kas nodrošina, ka matracis nerada labvēlīgu vidi pelējumam, sēnītēm vai putekļu ērcīšu.

Lono-Tec® I elastīgais slānis

Šo slāni veido Lono-Tec® I materiāls. Tās ir ļoti elpojošas un elastīgas patentētas poliuretāna putas. Lono-Tec® I ir izcilas ortopēdiskās īpašības, un tas nodrošina pareizu atbalstu mugurkaulam un visai muskuļu sistēmai. Lono-Tec® I šajā matracī ir papildus profilēts. Tas nodrošina vēl labāku pielāgošanos ķermeņa līnijām un uzlabo gaisa cirkulāciju.

L-Slip® matrača aizsargs

Tā funkcija ir savākt matrača putekļus, lai aizsargātu mājas vidi. Mēs esam padomājuši arī par jūsu ērtībām - šī ieliktņa materiāls ļauj viegli noņemt un uzvilkt matrača pārvalku. Tas atvieglo matrača kopšanu: vairs nav jāsatraucas, kura kārta ir rūpēties par māju.

Informācija

Cietības un svara ieteikums
Izmēri
Garantija

Mierīgs miegs bez cīņas ar alerģijām

Matracis ir izgatavots no Lono-Tec® I un Ecolatex, kas ir ļoti labi elpojoši materiāli, kas veido nelabvēlīgu vidi pelējuma sēnīšu un putekļu ērcīšu attīstībai.

Tīrību veicina arī mazgājamais sintētiskais pārvalks. Sintētiskais nenozīmē "slikts": tas nodrošina labāku higiēnu. Tīrā vidē miegs ir dziļāks un saldāks.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi.

Kopš 1993. gada mēs ar rokām izgatavojam matračus līdz pēdējai šuvei. Nav cita veida, kā nodrošināt augstas kvalitātes produktu.

Šī matrača izlīdzināšana nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt, lai novērstu deformāciju vai sairšanu.

Vistuvāk jūsu ādai - veselībai drošs matracis

Mēs radām ilgtspējīgus matračus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien tas ir iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Un sintētiskās detaļas, kas nepieciešamas matrača īpašībām, ir pārklātas ar patentētu oderējumu, lai nodrošinātu to ilgmūžību un neveidotos putekļi.

Līdzīgi produkti