Ortopēdiskie matrači

Ortopēdiskie matrači

LONAS ortopēdiskie matrači

LONAS ortopēdiskie matrači ir paredzēti cilvēkiem, kuri vēlas mazināt muguras sāpes un baudīt pilnvērtīgu un ērtu miegu. Visi mūsu ortopēdiskie matrači ir izgatavoti ar rokām, izstrādāti saskaņā ar fizioterapeitu ieteikumiem, un šie un citi mūsu matrači ir izgatavoti tikai no augstākās kvalitātes sertificētiem materiāliem, lai nodrošinātu veselīgu un dziļu miegu.

LONO ortopēdiskie matrači ir augstākās kvalitātes miega piederumi, kas izgatavoti tikai pēc individuālām vēlmēm. Tiem ir visas būtiskākās īpašības, kas nepieciešamas maksimālam komfortam. Tiem ir arī 10 gadu garantija, tāpēc uz kvalitatīva matrača varēsiet mierīgi gulēt gadiem ilgi. Populārākie divvietīgie un vienvietīgie ortopēdiskie matrači ir pieejami dažādos izmēros, kas atbilst jūsu individuālajām vajadzībām, tāpēc jūs viegli atradīsiet sev un savam ķermenim piemērotu matraci.

Ar ko ortopēdiskie matrači ir īpaši?

Kad mēs runājam ar klientiem, mēs saņemam jautājumu: ar ko ortopēdiskie matrači atšķiras no parastajiem matračiem? LONO ortopēdiskajiem matračiem ir 7 īpašas anatomiskas zonas, kas sastāv no cietākām un mīkstākām daļām. Četras cietākās zonas nodrošina stingru atbalstu galvai, rumpim, augšstilbiem un pēdām, savukārt 3 mīkstākās zonas atvieglo plecu, iegurņa un teliņu iespiešanos. Svarīgi zināt, ka gulēšana uz šāda matrača rada lielāku spiedienu uz tām ķermeņa zonām, kuras ir jutīgākas pret ķermeņa spiedienu. Piemēram, guļot uz sāniem, vairāk atpūšas gurni vai pleci. Tas ļauj miega laikā panākt pilnīgi veselīgu un ērtu ķermeņa stāvokli, kad muskuļi maksimāli atslābst un mugurkauls paliek pareizā pozīcijā.

Mūsu ortopēdiskie matrači ir izgatavoti tikai no augstākās kvalitātes, elastīgiem un elpojošiem materiāliem. Matračos izmantotais viskoelastīgais Memospace® materiāls reaģē ne tikai uz ķermeņa svaru, bet arī uz tā siltumu, nodrošinot siltu un ērtu nakts atpūtu. LONO ortopēdiskajiem matračiem ir arī īpašs antibakteriāls pārvalks ar Lonofibre®. Šis trīsslāņu pārvalks ļoti labi iztvaiko mitrumu un nesatur putekļu ērcītes, ļaujot pat cilvēkiem ar noslieci uz dažādām alerģijām gulēt komfortabli. Visiem mūsu ortopēdiskajiem matračiem ir arī Oeko-Tex® sertifikāts, kas apliecina, ka tie ir pilnīgi droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Vai ortopēdiskie matrači ir piemēroti ikvienam?

Ortopēdiskie matrači ir matrači, kas pielāgojas cilvēka ķermenim, bet vienlaikus veido pareizu mugurkaula stāvokli miega laikā. Bet vai šie matrači ir piemērota izvēle ikvienam? Ja esat no tiem cilvēkiem, kuri mostas ar muguras, plecu vai gūžas sāpēm, muskuļu nogurumu vai stīvumu, tad ortopēdiskais matracis ir domāts tieši jums. Neatkarīgi no tā, vai guļat uz sāniem, muguras vai vēdera, ortopēdiskais matracis efektīvi aizsargās jūsu mugurkaulu, saglabājot to pareizā pozīcijā, un lieliski pielāgosies ķermeņa izliekumiem, ļaujot jūsu muskuļiem atpūsties. Šo iemeslu dēļ specializētie matrači ir ieteicami cilvēkiem, kas cieš no muguras, locītavu un muskuļu sāpēm. Atpūšoties uz kvalitatīvas ortopēdiskās guļamvietas, šīs sāpes tiek mazinātas, samazinātas līdz minimumam vai pat novērstas.

 

Vienvietīgi un divvietīgi ortopēdiskie matrači

Mūsu piedāvājumā ir vidēji cieti ortopēdiskie matrači gan vienvietīgām, gan divvietīgām gultām. Vienvietīgie ortopēdiskie matrači 80x200 un 90x200 ir ideāli piemēroti ne tikai pieaugušo, bet arī bērnu un pusaudžu veselīgam miegam. Kompakto divvietīgo ortopēdisko matraci 140x200 var izvēlēties gan vienai, gan divām personām, lai atpūstos. Populārākos dubultos ortopēdiskos matračus 160x200 bieži izvēlas pāri, kas meklē veselīgus un ērtus miega risinājumus. Karaliska izmēra divguļamajām gultām mēs piedāvājam 180x200 matračus, bet pagarinātajām LONAS Music kolekcijas gultām esam radījuši augstākās kvalitātes 180x215 ortopēdiskos matračus.

Visi mūsu ortopēdiskie matrači ir no Tri-colour kolekcijas, ko raksturo līdz sīkākajai detaļai izsmalcināta matrača konstrukcija un matracis, kas nodrošina pilnīgu komfortu. Šie augstākās kvalitātes matrači nodrošina perfektu līdzsvaru starp modernākajām tehnoloģijām un veselīgu dzīvesveidu, ir izturīgi un tajos ir viss nepieciešamais, lai jūsu ķermenim sniegtu maksimālu relaksāciju un atpūtu.

Kādu ortopēdisko matraci izvēlēties?

Neesat pārliecināts par ortopēdiskā matrača izvēli? Vai vēlaties zināt, vai šie matrači ir tas, kas jums nepieciešams veselīgam un kvalitatīvam miegam? Sazinieties ar LONO kvalitātes miega ekspertiem. Mēs esam šeit, lai profesionāli palīdzētu jums izvēlēties matraci, kas vislabāk atrisinās jūsu miega problēmas.

Filtrs