-15%

Matracis TYLA®

No 331,50€ 390,00€

Ja jums ir augsti komforta standarti un dodat priekšroku nedaudz mīkstākai pamatnei, šis matracis ir piemērots tieši jums. Tas piešķirs jaunu nozīmi vārdam "komforts", jo pielāgosies jūsu ķermenim un ļoti labi atbalstīs mugurkaulu un muskuļus.

Pateicoties dažādām cietības pusēm, šo matraci ir viegli pasūtīt tiešsaistē.

  Augsts atsperu blīvums, kas nodrošina ļoti labu pielāgošanos ķermenim

  7 anatomiskās zonas uztur veselīgu ķermeņa stāvokli.

  Īpašs pārvalks ērtai matrača kopšanai un uzvilkšanai.

  Izstrādājumam ir 10 gadu garantija, kas nodrošina izcilu kvalitāti.

  30 dienu izmēģinājuma periods ļauj mainīt matraci.

Izmērs
331,50€
390,00€
Matracis TYLA®
331,50€
Piegāde - 3 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 33.15 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €
Matracis TYLA®
Memospace® mīkstais slānis

Apgulies uz bieza mākoņa. Šo sajūtu rada 2 cm NASA kosmosa tehnoloģijas Memospace® materiāla. Sadarbībā ar Lono-Tecun atsperēm tas palīdz radīt mīkstuma un komforta sajūtu visam ķermenim.

Atsperu aizsardzības slānis

Drošs miegs. Tas ir tehniskais filcs, kas stingri tur atsperes. Tas nodrošina, ka atsperes neizšaujas un nebojā virsējos slāņus pat pēc gadu desmitiem ilgas lietošanas.

Mīkstāks slānis Lono-Tec I®

Šo slāni veido 2 cm Lono-Tecmateriāla. Tās ir ļoti elpojošas un elastīgas patentētas poliuretāna putas. Lono-Tec I® ir izcilas ortopēdiskās īpašības, un tas nodrošina pareizu atbalstu mugurkaulam un visai muskuļu sistēmai. Turklāt šis materiāls ir drošs veselībai un videi draudzīgs.

Mīkstāks slānis Lono-Tec I®

Šo slāni veido 3 cm Lono-Tecmateriāla. Tās ir ļoti elpojošas un elastīgas patentētas poliuretāna putas. Lono-Tec I® ir izcilas ortopēdiskās īpašības, un tas nodrošina pareizu atbalstu mugurkaulam un visai muskuļu sistēmai. Turklāt šis materiāls ir drošs veselībai un videi draudzīgs.

L-Slip® matrača aizsargs

funkcija ir savākt matrača putekļus, lai aizsargātu mājas vidi. Mēs esam padomājuši arī par jūsu ērtībām - šī ieliktņa materiāls ļauj viegli noņemt un uzvilkt matrača pārvalku. Tas atvieglo matrača kopšanu: vairs nav jāsatraucas, kura kārta ir rūpēties par māju

Ļoti jutīgs atsperu bloks

TYLA® ir 245 atsperes uz kvadrātmetru, t. i., gandrīz 800 atsperes matracī 160x200. Šāds atsperu blīvums ļauj matracim ārkārtīgi labi pielāgoties un nodrošināt komforta sajūtu: katra atspere individuāli reaģē uz nelielu ķermeņa daļu.

Antibakteriāls pārvalks ar Lonofibre®

Pirmais slānis palīdz saglabāt tīrību. sastāvā ir lins, uz nevairojas putekļu ērcītes, labi iztvaiko mitrumu un tam piemīt antibakteriālas īpašības. Trīsslāņu pārvalku ar īpašo Lonofibre® tehnoloģiju var mazgāt līdz pat 60 °C temperatūrā, kas vislabāk iznīcina baktērijas un noņem traipus.

Līdzīgi produkti

Vairāk nekā 50 000 klientu guļ labāk