Matracis TYLA®

No 390,00€

Ja jums ir augsti komforta standarti un dodat priekšroku nedaudz mīkstākai pamatnei, šis matracis ir piemērots tieši jums. Tas piešķirs jaunu nozīmi vārdam "komforts", jo pielāgosies jūsu ķermenim un ļoti labi atbalstīs mugurkaulu un muskuļus.

Pateicoties dažādām cietības pusēm, šo matraci ir viegli pasūtīt tiešsaistē.

  Augsts atsperu blīvums, kas nodrošina ļoti labu pielāgošanos ķermenim

  7 anatomiskās zonas uztur veselīgu ķermeņa stāvokli.

  Īpašs pārvalks ērtai matrača kopšanai un uzvilkšanai.

  Izstrādājumam ir 10 gadu garantija, kas nodrošina izcilu kvalitāti.

  30 dienu izmēģinājuma periods ļauj mainīt matraci.

Izmērs
390,00€
Matracis TYLA®
390,00€
Piegāde - 3 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 39.00 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €
Matracis TYLA®
Memospace® mīkstais slānis

Apgulies uz bieza mākoņa. Šo sajūtu rada 2 cm NASA kosmosa tehnoloģijas Memospace® materiāla. Sadarbībā ar Lono-Tecun atsperēm tas palīdz radīt mīkstuma un komforta sajūtu visam ķermenim.

Atsperu aizsardzības slānis

Drošs miegs. Tas ir tehniskais filcs, kas stingri tur atsperes. Tas nodrošina, ka atsperes neizšaujas un nebojā virsējos slāņus pat pēc gadu desmitiem ilgas lietošanas.

Ļoti jutīgs atsperu bloks

TYLA® ir 245 atsperes uz kvadrātmetru, t. i., gandrīz 800 atsperes matracī 160x200. Šāds atsperu blīvums ļauj matracim ārkārtīgi labi pielāgoties un nodrošināt komforta sajūtu: katra atspere individuāli reaģē uz nelielu ķermeņa daļu.

Mīkstāks slānis Lono-Tec I®

Šo slāni veido 2 cm Lono-Tecmateriāla. Tās ir ļoti elpojošas un elastīgas patentētas poliuretāna putas. Lono-Tec I® ir izcilas ortopēdiskās īpašības, un tas nodrošina pareizu atbalstu mugurkaulam un visai muskuļu sistēmai. Turklāt šis materiāls ir drošs veselībai un videi draudzīgs.

Mīkstāks slānis Lono-Tec I®

Šo slāni veido 3 cm Lono-Tecmateriāla. Tās ir ļoti elpojošas un elastīgas patentētas poliuretāna putas. Lono-Tec I® ir izcilas ortopēdiskās īpašības, un tas nodrošina pareizu atbalstu mugurkaulam un visai muskuļu sistēmai. Turklāt šis materiāls ir drošs veselībai un videi draudzīgs.

L-Slip® matrača aizsargs

funkcija ir savākt matrača putekļus, lai aizsargātu mājas vidi. Mēs esam padomājuši arī par jūsu ērtībām - šī ieliktņa materiāls ļauj viegli noņemt un uzvilkt matrača pārvalku. Tas atvieglo matrača kopšanu: vairs nav jāsatraucas, kura kārta ir rūpēties par māju

Pārvalks ar Lonofibre®

Pirmais slānis palīdz saglabāt tīrību. sastāvā ir lins, uz nevairojas putekļu ērcītes, labi iztvaiko mitrumu. Trīsslāņu pārvalku ar īpašo Lonofibre® tehnoloģiju var mazgāt līdz pat 60 °C temperatūrā, kas vislabāk iznīcina baktērijas un noņem traipus.

Informācija

Matrača piegāde un vecā matrača izvešana
Cietības un svara ieteikums
Izmēri
Garantija

7 mīkstuma zonas mugurkaula un visa ķermeņa relaksācijai

Atcerieties vieglā ķermeņa sajūtu, kad pamostaties. TYLA® matracim ir inovatīva struktūra, kas radīta ar fizioterapeitu palīdzību. Šī konstrukcija ļauj jūsu muskuļiem atslābināties un mugurkaulam pareizi iztaisnoties.

Matracī ir integrētas 7 atsperu mīkstuma zonas atbilstoši cilvēka anatomijai. Četras stingrākas zonas nodrošina stingru atbalstu galvai, rumpim, augšstilbiem un pēdām, savukārt 3 mīkstākas zonas nodrošina vieglu padziļinājumu pleciem, iegurnim un apakšstilbiem.

Stabilitāte un salds miegs, pat ja citi neguļ

Esam padomājuši, kā aizsargāt jūsu miegu. TYLA® matrača īpašā atsperu konstrukcija nepārvada blakus guļošā cilvēka kustības.

Atšķirībā no ekonomiskajiem matračiem šis matracis ir aprīkots ar daudz vairāk atsperēm. Tādējādi virsma tiek saspiesta tikai spiediena punktā. Katrai atsperei ir arī atsevišķs pārvalks, tāpēc tā kustība ir ļoti klusa un kalpo daudzus gadus.

Kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi.

Kopš 1993. gada mēs ar rokām izgatavojam matračus līdz pēdējai šuvei. Nav cita veida, kā nodrošināt augstas kvalitātes produktu.

Šī matrača izlīdzināšana nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iršanu. Katra atspere pārvietojas precīzi un netriecas pret citām. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt, lai novērstu deformāciju vai sairšanu.

Vistuvāk jūsu ādai - veselībai drošs matracis

Mēs radām ilgtspējīgus matračus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien tas ir iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Sintētiskās detaļas, kas nepieciešamas matrača īpašībām, ir pārklātas ar patentētu ieliktni, lai nodrošinātu to ilgmūžību un neveidotos putekļi.

Līdzīgi produkti

Vairāk nekā 50 000 klientu guļ labāk