Virsmatrači 180x200

Virsmatrači 180x200

LONAS virsmatrači180x200

LONAS virsmatrači180x200 ir paredzēti plašām divvietīgām gultām, lai radītu karaliskas atpūtas oāzi. Šie virsmatrači ir paredzēti 180x200 matračiem un ļoti efektīvi kompensē miega virsmas nelīdzenumus, lieliski pielāgojas ķermeņa izliekumiem un nodrošina pilnīgi ērtu miegu. Visi mūsu matrači ir izgatavoti no augstākās kvalitātes Memospace® un Lono-Tec® materiāliem ar ortopēdiskām un antialerģiskām īpašībām, un katra matrača šuves gludina mūsu meistari, garantējot ilgmūžīgu kvalitāti.

LONO klāsta 180x200 matraču pārvalki ir paredzēti, lai mīkstinātu vai pieguļ gultas pamatnei, tāpēc jūs varat izvēlēties mīkstu vai stingru matrača pārvalku. Augstākās kvalitātes matraču klāsts ar dažādām funkcijām ļauj ikvienam izvēlēties vislabāko produktu savām individuālajām miega vajadzībām.

Kurš ir labākais virsmatrači 180x200: mīksts vai ciets?

LONAS matrača pārvalks 180x200 ir viens no labākajiem un izmaksu ziņā izdevīgākajiem risinājumiem tiem, kas vēlas padarīt divguļamo gultu vēl ērtāku. Kvalitatīvs matrača pārvalks pielāgosies jūsu ķermeņa līnijām, nodrošinot stabilitāti un komfortu miega laikā, kā arī efektīvi koriģēs miega virsmas nelīdzenumus, tos neitralizējot vai mīkstinot. Tomēr, lai izvēlētos matraci ar šādiem izmēriem, kas atbilst visām jūsu vēlmēm, jāpievērš uzmanība tā īpašībām. Mūsu klāstā ir mīksti un stingri matrači 180x200, kas atbilst dažādām miega vajadzībām.

180x200 stingru virsmatrači īpašības

LONO cietie matrača spilventiņi efektīvi izlīdzina nelīdzenumus vienā guļamās virsmas pusē, vienlaikus nodrošinot lielāku stingrību un stingrību tajā pusē, uz kuras guļat. Šie matrači ir izgatavoti no augsta blīvuma Lono-Tec® materiāla un poliuretāna putām, kas nodrošina īpaši labu atbalstu ķermenim, ļaujot labāk sadalīt ķermeņa svaru, atslābināt muskuļus un atslogot locītavas. Šo iemeslu dēļ 180x200 cietais matracis ir īpaši piemērots cilvēkiem, kas cieš no muguras, plecu un kakla sāpēm. Ciets matracis nodrošina arī lielāku komfortu tiem, kam patīk gulēt uz muguras vai vēdera, jo tas nodrošina ķermenim līdzsvaru un atbalstu, kas nepieciešams labai nakts atpūtai.

180x200 mīksta virsmatrači īpašības

LONO mīkstie matrača spilventiņi 180x200 ir paredzēti papildu polsterēšanai un izteiktāku izciļņu kompensēšanai. Tas padara to par īpaši labu izvēli, lai noslēptu lielākus matrača vai gultas izliekumus un nodrošinātu daudz ērtāku atpūtu. Pateicoties ražošanā izmantotajam Memospace® materiālam, mīkstie viskoelastīgie matrača pārvalki 180x200 lieliski pielāgojas ķermeņa līnijām un temperatūrai. Šī maksimālā pielāgošanās spēja rada viegluma sajūtu, ļaujot jums pilnībā atslābināties un labi un ērti izgulēties.

Kas ir īpašs ortopēdiskajiem virsmatrači 180x200?

Izvēloties matrača pārvalku, ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību matrača pārvalka ortopēdiskajām īpašībām, jo tas nosaka jūsu miega kvalitāti, veselību un vispārējo labsajūtu. Visi LONAS matrača pārvalki ir izstrādāti saskaņā ar ortopēdiskajām rekomendācijām, tāpēc tie nodrošina veselīgu atpūtu un risina dažādas veselības problēmas, kas traucē kvalitatīvam miegam.

Mīkstie ortopēdiskie matraču spilventiņi 180x200 efektīvi pielāgojas cilvēka ķermenim, vienmērīgi sadala ķermeņa svaru un atslābina saspringtos muskuļus, tāpēc atpūsties uz šāda matrača spilventiņa ieteicams tiem, kuri izjūt locītavu vai gūžas sāpes. Cietie ortopēdiskie matrači 180x200 nodrošina stabilāku atbalstu ķermenim, kas palīdz cīnīties ar traucējošām muguras sāpēm. Turklāt šie matrači ir īpaši piemēroti cilvēkiem ar kustību traucējumiem vai guvušiem dažādas traumas, jo stabilāks atbalsts atvieglo stāvokļa maiņu, guļot uz tiem.

Antialerģiski virsmatrači 180x200 - visaptverošam komfortam

Lai nodrošinātu pilnīgu komfortu miega laikā, visi LONO matrači, tostarp 180x200 lielais matracis, ir pārklāti ar antialerģisku Lonofibre® pārklājumu. Trīsslāņu pārvalks ar īpašo Lonofibre® tehnoloģiju ir īpašs, jo tas nesatur putekļu ērcītes un tā sastāvā esošais lins paātrina mitruma iztvaikošanu, kas ļauj baudīt ļoti patīkamu, svaigu un higiēnisku atpūtu. Papildu komfortam pārvalku var ērti noņemt, atplēšot visas 4 malas, tāpēc nav nepieciešams atlikt tīrīšanas dienu.

Ko meklēt, izvēloties virsmatrači tiešsaistē?

LONAS matrača pārvalks 180x200 ir inovatīvu materiālu un rūpīgas apstrādes apvienojums, kas padara gulēšanu ērtāku. Meklējot izstrādājumu, kas vislabāk atbilst jūsu vēlmēm, iesakām rūpīgi iepazīties ar mūsu matraču īpašībām, lai nodrošinātu jums vislabāko un personalizētāko atpūtas pieredzi. LONAS matrači ir tikpat vienkārši jāizvēlas tiešsaistē kā jebkurš cits produkts, un, ja jums rodas papildu jautājumi, mūsu kvalitātes miega eksperti vienmēr ir gatavi uz tiem atbildēt.

 

 

 

Filtrs