-30%

Virsmatracis PULSE

No 136,50€ 195,00€

Ja meklējat virsmatraci, lai mazinātu nelielus nelīdzenumus, samazinātu spraugu starp dīvāngultas daļām, šis virsmatracis ir piemērots tieši jums. Šis mīkstais virsmatracis, kas izgatavots no Pulse Natural lateksa, īpaši pielāgojas ķermenim. Īpašas gumijas virsmatrača stūros palīdz to nostiprināt uz matrača, lai tas nekustētos. Iegūstiet dziļāku un mierīgāku miegu.

  Pulse Natural latekss lieliski pielāgojas ķermeņa līnijām;

  Lateksam piemīt termoregulējošas īpašības: tas novērš pārkaršanu, kad ir karsts, un salšanu, kad ir auksts;

  Noņemams pārvalks ar lina šķiedru vieglai virsmatrača kopšanai;

  Virsmatracim ir gumijas siksnas stiprināšanai pie matrača;

  Produktam ir 2 gadu garantija, pateicoties tā augstajai kvalitātei.

Izmērs
136,50€
195,00€
Virsmatracis PULSE
136,50€
Piegāde - 3 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 13.65 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €
Virsmatracis PULSE
Pārvalks ar Lonofibre®

Pirmajam slānim ir papildu polsterējums, kas palīdz saglabāt matrača tīrību. Tā sastāvā ir lins, uz tā nevairojas putekļu ērcītes, labi iztvaiko mitrumu. Vajadzības gadījumā pārvalku var ērti noņemt, attaisot rāvējslēdzēju no visām 4 pusēm, tāpēc tīrīšanas diena nebūs jāatliek. Pateicoties īpašajai Lonofibre® tehnoloģijai, trīsslāņu pārvalku var mazgāt 60 °C temperatūrā, kas vislabāk iznīcina baktērijas un noņem traipus.

Mīkstais slānis – virsmatracis ar Pulse Natural

5 cm lateksa virsmatrača Pulse Natural virsma ir atbildīga par brīnišķīgo viegluma sajūtu, kad pamostaties. Tam piemīt gaisa caurlaidība un termoregulējošas īpašības, tāpēc jūsu ķermenis atpūšas, netērējot enerģiju sasilšanai vai atdzišanai. Turklāt tā pielāgošanās ķermenim ir ideāla, tāpēc nebrīnīsimies, ja guļot teiksiet "cik ērti".

Informācija

Matrača piegāde un vecā matrača izvešana
Cietība
Izmēri
Garantija

Pulse Natural - ideāla ķermeņa sajūta visas nakts garumā

Šis inovatīvais materiāls rada patīkamu mikroklimatu miega laikā. Tas nozīmē, ka tas pielāgojas jūsu ķermeņa temperatūrai un, ielaižot gaisu, neļauj jums sakarst vai nosalt. Tas viss veicina labu miega kvalitāti un uzmundrinošu sajūtu pēc pamošanās.

Turklāt šī lateksa ražošanas tehnoloģija nodrošina pilnīgu ilgtspēju: saražotais materiāls ir ilgmūžīgs un tam ir viszemākā ekoloģiskā pēda lateksa putu nozarē.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi.

Kopš 1993. gada mēs ar rokām izgatavojam matračus līdz pēdējai šuvei. Nav cita veida, kā nodrošināt augstas kvalitātes produktu.

Šī virsmatrača izlīdzināšana nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt, lai novērstu deformāciju vai sairšanu.

Vistuvāk jūsu ādai - veselībai drošs virsmatracis

Mēs radām ilgtspējīgus matračus un virsmatračus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien tas ir iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.