Mīksti matrači

Mīksti matrači

LONAS mīkstie matrači

LONAS mīksti matrači ir paredzēti bezkompromisa miega komfortam. Ne tikai šāda veida, bet arī visi pārējie mūsu matrači ir roku darbs no augstākās kvalitātes Oeko -Tex® sertificētiem materiāliem. Īpaša uzmanība jaunākajām tehnoloģijām un rūpīga cilvēka anatomijas ievērošana ir ļāvusi izstrādāt mīkstus matračus, kas maksimāli efektīvi ieskauj ķermeni, nodrošina pareizu ķermeņa stāvokli un sniedz patīkamākās sajūtas miega laikā.

Vienvietīgi un divvietīgi mīksti matrači

Mīksti matrači mūsu klāstā ir piemēroti pieaugušajiem un pusaudžiem vienguļamām un divguļamām gultām. Lielākie divvietīgie matrači180x215 ir paredzēti LONAS Muzikālās kolekcijas pagarinātajām gultām un ir vislabāk piemēroti gara auguma cilvēku atpūtai un tiem, kam patīk gulēt ar īpašu plašuma sajūtu. Nedaudz mazāki, bet arīdzan platām gultām piemēroti ir 180x200 un 160x200 izmēru matrači. 160x200 mīksti matrači ir viena no populārākajām izvēlēm pāriem, kuri meklē optimāla izmēra guļamvirsmu, kas ir pietiekami plaša, lai izvairītos no partnera kustībām un tādējādi nodrošinātu labu nakts atpūtu. 140x200 vienvietīgie matrači  ir lieliski piemēroti kompaktām gultām neatkarīgi no tā, vai guļat vienatnē vai divatā. Standarta vienvietīgām gultām piedāvājam mīkstus matračus 120x200 , savukārt bērnu matrači 80x200 un 90x200 garantēs ne tikai relaksējošu, bet arī kvalitatīvu nakts atpūtu. Mūsu matračiem ir 7 anatomiskas zonas, kas saglabā veselīgu ķermeņa stāvokli miega laikā un ļoti efektīvi pielāgojas ķermeņa izliekumiem.

Kādas ir mīksto matraču īpašības, kuri izgatavoti no dažādiem materiāliem?

LONO mīkstie matrači ir pieejami ne tikai dažādos izmēros, bet arī no dažādiem materiāliem, lai katrs varētu atrast sev piemērotāko gulēšanas oāzi. Tas, iespējams, ir vissvarīgākais izvēles kritērijs, jo individuālie gulēšanas paradumi un vajadzības noteiks to, kurš matracis ir labākā izvēle Jūsu ķermenim. Lūk, 4 galvenie matraču veidi, no kuriem izvēlēties.

 

Mīksti lateksa matrači ir ļoti elastīgi un laika gaitā saglabā savu formu. Tie ir lielisks un ilgmūžīgs risinājums ērtam miegam. Svarīgi, ka mīksts lateksa matracis pielāgojas jebkuram spiedienam uz ķermeni, bet netiek izjusts kā viskozs. Vienmērīgi sadalīts mīkstums nodrošina perfektu līdzsvaru starp maksimālu komfortu un veselīgu miegu.

Mīksti viskoelastīgie matrači piedāvā visas labam miegam nepieciešamās īpašības – tie sniedz patīkami mīkstu sajūta, gaisa caurlaidību un stingru atbalstu visam ķermenim, ne tikai mugurkaulam. Memospace® materiāls šajos matračos reaģē uz telpas un ķermeņa siltumu, pielāgojoties ķermeņa izliekumiem un tādējādi atslābinot muskuļus, savukārt Lono-Tec® materiāls ir ilgmūžīgs un videi draudzīgs.

Mīksti atsperu matrači  ir izgatavoti no TÜV sertificētām kabatas atsperēm un tos raksturo izturība un augsta gaisa caurlaidība. Visi mūsu atsperu matrači ir izstrādāti sadarbībā ar fizioterapeitiem, kā rezultātā tiek nodrošināta pilnībā komfortabla atpūta, ideāla pielāgošanās ķermeņa īpatnībām un viegla kopšana.

Mīksti putu poliuretāna matrači  ir ārkārtīgi higiēniski, mitrumu uzsūcoši un tie nav pievilcīgi putekļu ērcītēm. Poliuretāna matrači arī palīdz vienmērīgi sadalīt ķermeņa svaru un nodrošina stingru

atbalstu, kas ir ļoti svarīgi visa ķermeņa atpūtai, jo tas bieži vien ir vissvarīgākais mierīga un kvalitatīva miega veicinātājs.

 

Kādas vajadzības vislabāk apmierina mīkstie matrači?

Mīksti matrači LONAS klāstā ir ārkārtīgi ērti, nodrošinot efektīvu miegu un pilnvērtīgu nakts atpūtu. Svarīgi, ka šie matrači nodrošina mīkstu, bet vienlaikus arī pietiekami stingru un veselīgu miega pamatni, pateicoties matračos integrētajām septiņām mīkstības zonām atbilstoši cilvēka anatomijai. 4 cietākās zonas nodrošina stingru atbalstu galvai, rumpim, augšstilbiem un pēdām, savukārt 3 mīkstākās zonas ļauj viegli atbalstīt plecus, iegurni un ikru daļu. Pateicoties šīm īpašībām, šādi mīksti matrači vislabāk atbilst to cilvēku vajadzībām, kuri meklē pamatu miegam, kas ir maksimāli relaksētu, bet tajā pašā laikā garantētu veselīgu atpūtu. Šie matrači ir arī lieliska izvēle un tiem, kuri guļ uz sāniem, cieš no locītavu un jostasvietas sāpēm vai sūdzas par jutīgu miegu.

Gulēšana uz sāniem

Sānu gulētāji bieži jūt, ka sāp pleci un gurni, jo uz šīm ķermeņa daļām ir vislielākais spiediens, guļot šādā pozā. Mūsu ortopēdiskie mīkstie matrači ir izstrādāti, ņemot vērā sānu pozas gulētāju vajadzības, tāpēc tie īpaši labi pielāgojas ķermeņa svaram un formai un saglabā pareizu mugurkaula, locītavu un muskuļu stāvokli. Mēs esam parūpējušies, lai, no rīta pamostoties pēc kārtīga miega, Jūs justos lieliski un būtu gatavi enerģijas pilnai dienai.

 

Ja Jums ir locītavu vai jostasvietas sāpes

Mīksti matrači LONAS klāstā piedāvā relaksāciju visam ķermenim, tādēļ tie ir viena no labākajām izvēlēm tiem, kam ir locītavu vai muguras jostas daļas sāpes. Gulēšana uz mīksta matrača rūpējas par katru ķermeņa izliekumu, lieliski absorbējot locītavu slodzi un ļaujot muskuļiem atslābt, tādējādi saglabājot maksimālu komfortu un novēršot nepatīkamas sajūtas.

Trausls miegs

Sabalansēts mīksts pamats ir viens no efektīvākajiem risinājumiem trausla miega problēmām, jo tas efektīvi slāpē un absorbē kustības. Mīksti matrači rada ļoti izteiktu komforta sajūtu, mazinot vajadzību atrast ērtāku pozu un ne tikai absorbējot savas kustības, bet arī novēršot blakus guļošā kustību ietekmes pārnešanu, tāpēc mīksts matracis ir īpaši laba izvēle pāriem, kuri miega laikā nevēlas sajust viens otra kustības.

 

Kā izvēlēties mīkstu matraci?

Lieliski mīksti matrači ir pieejami LONAS salonos dažādos izmēros un ar dažādām īpašībām. Tāpēc, meklējot labāko mīksto matraci, mēs vienmēr iesakām konsultēties ar mūsu miega kvalitātes ekspertiem, kuri uzklausīs Jūsu miega vajadzības un palīdzēs pieņemt labāko lēmumu.

Filtrs