Matrači 120x200

Matrači 120x200

LONAS matracis 120x200

LONAS matrači 120x200 ir paredzēti ērtām vienvietīgām gultām bērniem, pusaudžiem vai pieaugušajiem, t. i., tiem, kam patīk gulēt vienatnē un plašāk. Tāpat kā visus LONAS matračus, arī šos matračus līdz pat pēdējai šuvei ar rokām izgatavo mūsu meistari, izmantojot tikai augstas kvalitātes, elpojošus materiālus, kas rada un uztur relaksējošas sajūtas visu gulēšanas laiku.

Šie vienguļamie matrači ir pieejami divās mūsu kolekcijās - Tricolour un Classic. Šīs kolekcijas piedāvā matračus ar dažādām materiālu īpašībām - lateksa, viskoelastīgo, poliuretāna putu un atsperu matraci. Arī 120x200 matračus var izvēlēties atbilstoši dažādām cietības īpašībām, tāpēc, meklējot sev piemērotu guļamvietu, vienmēr jāpievērš uzmanība savām individuālajām vajadzībām.

Vai man vajadzētu izvēlēties mīkstu vai cietu matraci 120x200?

LONAS matraču daudzveidība ļauj izvēlēties matraci, kas vislabāk atbilst jūsu individuālajiem atpūtas paradumiem. Tomēr, meklējot guļamvietu, kas nodrošina maksimālu komfortu, bieži rodas jautājums: kurš matracis ir labāks: mīkstais vai cietais? Ir svarīgi zināt, ka vidēji cietie un cietie matrači nodrošina stingrāku atbalstu visam mugurkaulam. Šo īpašību dēļ cietākus 120x200 matračus īpaši iesaka senioriem, pusaudžiem un bērniem. Gados vecākiem cilvēkiem ir vieglāk un ērtāk mainīt pozīciju, apgulties un piecelties, guļot uz cietāka matrača. Cietāki gultas matrači ir arī lielisks risinājums cilvēkiem, kuri sver vairāk, jo tie neļauj ķermenim iegrimt, tādējādi atvieglojot apgūšanos un sēdēšanu uz gultas malas. Bērniem un pusaudžiem īpaši piemērots ir ciets guļammatracis, jo tas uztur mugurkaulu pareizā pozīcijā un novērš skoliozes un citu balsta un kustību aparāta traucējumu attīstību.

Mīkstie matrači 120x200 ir paredzēti īpašai viegluma sajūtai un pilnīgai relaksācijai. Īpaši mīkstajiem LONAS matračiem ir 7 mīkstuma zonas, tāpēc tie nav viskozi. Šīs zonas ir izvietotas atbilstoši cilvēka anatomijai - dažās zonās tās nodrošina stingrību, bet citās - mīkstumu, tādējādi nodrošinot efektīvu atbalstu visam mugurkaulam un ļaujot muskuļu sistēmai nomierināties un atpūsties.

Matrači 120x200 no Tricolour un Classic kolekcijas

Šos LONAS vienguļamos matračus var izvēlēties no Tricolour vai Classic matraču kolekcijām. Trikoloras matraču kolekcija atbilst visaugstākajiem kvalitātes un maksimālā komforta standartiem. Visi šīs kolekcijas matrači ir izstrādāti, pamatojoties uz fizioterapeitu ieteikumiem, kas nodrošina pilnīgi veselīgu, ērtu un relaksējošu atpūtu.

Klasiskajā matraču kolekcijā ir panākts ideāls līdzsvars starp kvalitāti un ekonomiju, tāpēc jūs varat iegādāties izturīgu 120x200 matraci, kas izgatavots no augstas kvalitātes sertificētiem materiāliem par pievilcīgu cenu. Šīs kolekcijas matrači ir izgatavoti tā, lai saglabātu būtiskās kvalitātes un komforta īpašības, kas nepieciešamas patīkamam un veselīgam miegam, - palīdz regulēt pareizo temperatūru un nodrošina pareizo atbalstu visa miega laikā.

Matrači 120x200 pēc materiālu īpašībām

Atkarībā no individuālajām vajadzībām matračus 120x200 var izvēlēties atbilstoši materiālu funkcijām un īpašībām. LONAS klāsta lateksa matračiem piemīt punktu elastība, kas atbalsta dabisku un anatomiski pareizu mugurkaula stāvokli. Tāpēc lateksa matrači 120x200 lieliski atbilst to cilvēku vēlmēm, kuri cieš no muguras, mugurkaula un locītavu sāpēm un kurus bieži nomāc saspringti muskuļi.

Izmantojot NASA kosmosa tehnoloģiju, viskoelastīgie matrači reaģē uz telpas temperatūru un ķermeņa siltumu - matracis, saskaroties ar cilvēka ķermeni, pielāgojas ķermeņa kontūrām, tādējādi atslābinot muskuļus. Pateicoties šīm īpašībām, viskoelastīgie matrači 120x200 ir ieteicami cilvēkiem ar locītavu sāpēm vai ķermeņa daļu nejutīgumu.

Poliuretāna putu matrači ir hipoalerģiski - tie labi aizvada mitrumu un novērš putekļu ērcīšu uzkrāšanos. Tāpēc 120x200 poliuretāna putu matrači ir īpaši piemēroti cilvēkiem ar alerģijām un stipru nakts svīšanu.

Atsperu matrači sastāv no augstas kvalitātes kabatas atsperēm, kas palīdz vienmērīgi sadalīt cilvēka ķermeņa svaru. Tāpēc 120x200 atsperu matrači ir īpaši ieteicami bērniem, kuriem īpaši svarīgi ir saglabāt pareizu un stingru mugurkaula stāvokli, kā arī senioriem, kuriem nepieciešams stingrs atbalsts, pagriežoties uz sāniem, sēžot uz malas un pieceļoties no gultas.

Ja jums ir veselības problēmas, kas samazina miega kvalitāti, ortopēdiskie matrači ir īpaši laba izvēle. LONAS ortopēdiskie matrači 120x200 ir augstas kvalitātes matrači ar visām veselīgam un dziļam miegam nepieciešamajām funkcijām, un tie ir paredzēti cilvēkiem, kas cieš no muskuļu, locītavu un muguras sāpēm. Tie ir vēl vairāk pielāgoti, lai izvairītos no diskomforta miega laikā.

Kādu matraci iegādāties?

Ja jums ir kādi neatbildēti jautājumi vai nepieciešams padoms par matrača izvēli, sazinieties ar LONAS ekspertiem. Mēs palīdzēsim jums izvēlēties labāko guļamvietu kvalitatīvai un veselīgai atpūtai, ņemot vērā jūsu individuālās miega vajadzības un īpašas prasības.

 

Filtrs