Matracis MŪZA®

No 640,00€

Šis matracis ir piemērots tieši jums, ja nevēlaties ietaupīt uz miega komforta. Greznais lateksa matracis ar dabīgo kaučuku ir ļoti elastīgs un laika gaitā saglabā formu. Tas pielāgojas jebkuram ķermeņa spiedienam, taču nejūtīs viskozitāti.

7 anatomiskās zonas uztur veselīgu ķermeņa stāvokli.

  Pulse Dabiskais latekss lieliski pielāgojas ķermenim un tā siltumam.

  Matrača materiāls nav labvēlīgs putekļu ērcīšu vairošanās procesam

  Izstrādājumam ir 10 gadu garantija, kas nodrošina izcilu kvalitāti.

  30 dienu izmēģinājuma periods ļauj samainīt matraci.

Izmērs
640,00€
Matracis MŪZA®
640,00€
Piegāde - 14 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 64.00 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €
Matracis MŪZA®
Pārvalks ar Lonofibre®

Pirmais slānis palīdz saglabāt tīrību. sastāvā ir lins, uz nevairojas putekļu ērcītes, labi iztvaiko mitrumu. Trīsslāņu pārvalku ar īpašo Lonofibre® tehnoloģiju var mazgāt līdz pat 60 °C temperatūrā, kas vislabāk iznīcina baktērijas un noņem traipus.

Pulse Natural latekss ideāla pielāgošanāš

Ja kāds saka, ka ir gulējis uz mākoņa, tas attiecas uz MŪZA® matraci. Šo sajūtu nodrošina 3 cm biezā Pulse Natural lateksa kārta. Tas nodrošina ne tikai nepārspējamu komfortu, bet arī ideālu temperatūru miega laikā. Tas katru dienu pielāgojas jūsu ķermenim, ļaujot saglabāt patīkamu siltumu visas nakts garumā. Un katru rītu, kad pieceļaties no gultas, tas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī.

Spēcīga lateksa pamatne

Matrača pamatne ir izgatavota no lateksa, kas satur 20 % dabiskā kaučuka un kura blīvums ir līdz 65 kg uz kubikmetru. Tas, iespējams, ir visilgāk kalpojošais matrača materiāls. Tas ir papildus profilēts, lai nodrošinātu nepārspējamu komfortu un ideālu gaisa cirkulāciju.

L-Slip® matrača aizsargs

funkcija ir savākt matrača putekļus, lai aizsargātu mājas vidi. Mēs esam padomājuši arī par jūsu ērtībām - šī ieliktņa materiāls ļauj viegli noņemt un uzvilkt matrača pārvalku. Tas atvieglo matrača kopšanu: vairs nav jāsatraucas, kura kārta ir rūpēties par māju

Informācija

Matrača piegāde un vecā matrača izvešana
Ieteikums par cietību un svaru
Izmēri
Garantija

7 mīkstuma zonas mugurkaula un visa ķermeņa relaksācijai

Atcerieties vieglā ķermeņa sajūtu, kad pamostaties. MŪZA® matracim ir inovatīva struktūra, kas radīta ar fizioterapeitu palīdzību. Šī konstrukcija ļauj jūsu muskuļiem atslābināties un mugurkaulam pareizi iztaisnoties.

Matracī ir integrētas 7 mīkstuma zonas atbilstoši cilvēka anatomijai. Četras stingrākas zonas nodrošina stingru atbalstu galvai, rumpim, augšstilbiem un pēdām, savukārt 3 mīkstākas zonas nodrošina vieglu padziļinājumu pleciem, iegurnim un apakšstilbiem.

Pulse Natural - ideāla ķermeņa sajūta visas nakts garumā

Šis inovatīvais materiāls rada patīkamu mikroklimatu miega laikā. Tas nozīmē, ka tas pielāgojas jūsu ķermeņa temperatūrai un, ielaižot gaisu, neļauj jums sakarst vai nosalt. Tas viss veicina labu miega kvalitāti un uzmundrinošu sajūtu pēc pamošanās.

Turklāt šī lateksa ražošanas tehnoloģija nodrošina pilnīgu ilgtspēju: saražotais materiāls ir ilgmūžīgs un tam ir viszemākā ekoloģiskā pēda lateksa putu nozarē.

Kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi.

Kopš 1993. gada mēs ar rokām izgatavojam matračus līdz pēdējai šuvei. Nav cita veida, kā nodrošināt augstas kvalitātes produktu.

Šī matrača izlīdzināšana nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt, lai novērstu deformāciju vai sairšanu.

Vistuvāk jūsu ādai - veselībai drošs matracis

Mēs radām ilgtspējīgus matračus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien tas ir iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Un sintētiskās detaļas, kas nepieciešamas matrača īpašībām, ir pārklātas ar patentētu ieliktni, lai nodrošinātu to ilgmūžību un neveidotos putekļi.

Līdzīgi produkti