Bērnu gultas

Bērnu gultas

LONAS gultas bērniem 

LONAS bērnu gultas ir izstrādātas bērniem un pusaudžiem, lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu miegu. Mēs rūpējamies par visas ģimenes miega komfortu, tāpēc mūsu bērnu gultām piemīt īpašības, kuras veicinās labu naktsmieru un pozitīvu ietekmi uz veselību. Visas mūsugultas ir mūsu prasmīgo meistaru roku darbs, izgatavots no rūpīgi atlasītiem augstākās kvaltiātes materiāliem, lai tie būtu piemēroti pat pašiem mazākajiem bērniem. Mūsu dizaineri ir rūpīgi apsvēruši katru stilistisko lēmumu un nodrošinājuši plašu audumu rakstu, krāsu un faktūru klāstu. 

Stilīgu un mūsdienīgu bērnu gultu var izvēlēties no divām graciozām un ilgmūžīgām līnijām - Clover un Linden. Izvēlieties audumu kopā ar savu bērnu no vairāk nekā 500 variantiem - mūsu dizaineri ir izstrādājuši krāsu gammas, kas atbilst gan zēnu, gan meiteņu gaumei. Mēs esam cītīgi strādājuši, lai apvienotu komfortu, dizainu un efektīvu telpas izjūtu vienā veselumā, tāpēc mūsu klāstā ir populārākās un optimālākās vienvietīgās gultas bērniem un pusaudžiem 90x200cm izmērā. Funkcionālam risinājumam izvēlieties bērnu gultu ar gultasveļas skapi. Gultas ir pieejamas ar trīs veidu galvgaļiem un dažādiem sānu balstiem. Dizainu daudzveidība ļaus Jums izvēlēties gultu, kura vislabāk atbilst Jūsu bērna vai pusaudža atpūtas un miega vides vajadzībām. 

Kura ir labākā bērnu gulta? 

Pētījumi liecina, ka kvalitatīvs miegs bērniem ir cieši saistīts ar labāku veselību, spēcīgāku imunitāti, labāku uzmanību, uzvedību un sekmēm mācībās, tāpēc mūsu dizaineri un inženieri ir cītīgi strādājuši, lai radītu gultu, kura nodrošina bērniem labu miegu. Vislabākā ir tāda gulta, kura netraucē pārvietošanos istabā un nodrošina kvalitatīvu miegu. Kas būtu nepieciešams visu vecumu bērnu atpūtas vajadzībām? LONAS eksperti iesaka meklēt bērnam piemērotu gultu, un ir dažas svarīgas lietas, kas jāņem vērā: bērna vecums, gultas izmērs un dizaina izvēle, lai sekmētu komfortu un labu mikroklimatu. 

Bērnu gulta pēc vecuma 

Bērni aug ļoti ātri un pat tad, ja augšana ir lēnāka, pārāk maza vai pārāk īsa gulta var radīt diskomfortu, traucēt labi izgulēties vai izraisīt priekšlaicīgu nepieciešamību pēc lielākas gultas. Šā iemesla dēļ ieteicams iegādāties lielāku gultu, kas kalpos daudzus gadus, kamēr bērns turpinās augt.  Optimālā izvēle ir vienvietīgas gultas. 90x200cm izmēra gultas ir labi piemērotas kā pusaudžiem, tā bērniem, jo tās lieliski atbilst gan augoša, gan nobrieduša pusaudža vajadzībām pēc vietas. Tiem, kas meklē ilgtspējīgu risinājumu, šī varētu būt lieliska ideja, jo viena gulta kalpos no bērnības līdz pat pusaudža gadiem. Mūsu bērnu gultām ir izturīga, uzticama un ilgtspējīga konstrukcija un audumu daudzveidība, tādēļ Jums izdosies atrast vēlamo risinājumu. 

Bērnu gultas dizains 

Bērna gultas dizains ir būtisks kritērijs, meklējot labāko gultu bērna vajadzībām. Ir svarīgi, lai bērna vai pusaudža gulta būtu funkcionāla, ērta, mājīga, droša un estētiski pievilcīga. Drošuma un komforta sajūtu palīdz radīt galvgaļa un atbalsta sānu izvēle. Mīkstās bērnu gultas ar abpusējiem galvgalīšiem vai balsta apmalēm ir ideāli piemērotas pašiem mazākajiem bērniem - bērni neizkritīs no gultas un tajā jutīsies droši un mājīgi, kā arī varēs mierīgi gulēt. Gultas ar paaugstinātu galvgali kreisajā vai labajā pusē nodrošina ne tikai drošību, bet arī privātuma sajūtu, tāpēc tās ir īpaši laba izvēle vecākiem bērniem un pusaudžiem. Runājot par funkcionalitāti,gulta ar veļas kasti gan mazākam bērnam, gan jaunietim ļaus glīti uzglabāt ne tikai gultas veļu, bet arī jebkurus citus priekšmetus, ko vēlaties paslēpt, tādējādi nodrošinot vairāk vietas istabā. 

Bērnu gulta Clover 

LONAS piedāvā divas graciozas, stilīgas un modernas bērnu gultu līnijas - Clover un Liepa. Clover gulta ir masīva, minimālisma, taču ļoti stilīga. Šī ērtā gulta ir populāra izvēle pusaudžiem, jo tā palīdz radīt jauku, privātu un vienlaikus ļoti ērtu miega vidi. 

Šai bērnu gultu līnijai ir ietilpīga, elpojoša gultas kumode. Tā ir izgatavota no izturīga MDF, kas nodrošina stabilu un izturīgu konstrukciju un rāmis pirms pārklājuma ar audumu ir pārklāts ar polsterējuma materiālu. Šis dizaina risinājums garantē izcilu mīkstumu, komfortu un drošību. Svarīgi, ka bērnu gultas dizains ir pieejams vairāk nekā 500 dažādās auduma krāsās, faktūrās un rakstos, tāpēc gan zēni, gan meitenes atradīs savas iecienītākās krāsas. 

Bērnu gulta Liepa 

LONAS bērnu gulta Liepa izceļas ar 3 galvgalda modulācijām. Atkarībā no Jūsu vajadzībām un bērna vecuma varat izvēlēties gultu ar universālu dizainu, ar U formas galvgali, ar pagarinātu kreiso vai labo galvgali. Bērnu gulta ar U formas galvgali ļoti bieži tiek izvēlēta mazākajiem bērniem vecumā no 3 līdz 6 gadiem, jo tā nodrošina ne tikai ērtu, bet arī drošu miegu. Bērnu gulta ar kreisajā vai labajā pusē pagarinātu galvgali ir lieliska izvēle tiem, kuri vēlas izveidot privātu un mājīgu guļamvietu. 

Tāpat kā Dobilo bērnu gultai, arī Liepa kolekcijas gultām rāmis ir pārklāts ar polsterējumu, un tās ir izgatavotas no augstākās kvalitātes materiāliem, lai nodrošinātu gultas izturību. Šīs bērnu gultas ir izstrādātas sadarbībā ar dizaineri, tāpēc to stilistiskie un ergonomiskie risinājumi ir mūsdienīgi un lieliski iederas gan modernā, gan klasiskā bērnistabas interjerā. Jūsu bērnam ir vairāk nekā 500 izvēles iespēju, tāpēc varēsiet viegli atrast sev vēlamo gultas krāsu, rakstu un faktūru, lai izveidotu sev tīkamāko miega vidi. 

Nepieciešama bērnu gulta? 

Ja meklējat kvalitatīvu, izturīgu un stilīgu bērnu gultu un Jums joprojām ir jautājumi, sazinieties ar mūsu miega kvalitātes ekspertiem, kuri ar prieku sniegs Jums visu nepieciešamo informāciju, lai palīdzētu izvēlēties visefektīvāko un ērtāko gultu Jūsu bērnam vai pusaudzim. 

Filtrs