Gultas 200x200

Gultas 200x200

LONAS gultas 200x200

LONAS gulta 200x200 ir lielākā standarta izmēra gulta mūsu klāstā, kas paredzēta plašām guļamistabām, kurās vēlaties radīt karaliskas atpūtas oāzi. Šīs gultas ir izstrādātas tā, lai atbilstu telpas un komforta prasībām, tāpēc nedēļas nogales rītos varat sagaidīt visu ģimeni. Tāpat kā visas LONO gultas, arī 200x200 gultas ir mūsu meistaru roku darbs, un tās tiek izgatavotas atbilstoši individuālajām klientu prasībām. Šīs īpaši ietilpīgās gultas ir izgatavotas, izmantojot izturīgu koka konstrukciju, kas ir īpaši kvalitatīva, izturīga un palīdz saglabāt vislabākās komforta īpašības daudzus gadus.

LONAS gulta 200x200 ir greznākā kontinentālo gultu kolekcija, kas nodrošina visaugstākā līmeņa atpūtu. Šīs kolekcijas izstrādājumi pieder Premium klasei gan savas kvalitatīvās konstrukcijas, gan nodrošinātā miega komforta līmeņa dēļ. Continental 200x200 gultas ir jau pilnībā samontētas, un jums atliek tikai izvēlēties audumus, galvgaldu un matračus - matraci katram no abiem guļamajiem, atbilstoši jūsu individuālajiem miega paradumiem. Visbeidzot, matrača virspusē tiek uzklāts matrača pārvalks, kas nodrošina papildu komfortu. Vairāk nekā 500 audumu krāsu, faktūru un rakstu klāstā, no kuriem var izvēlēties, 200x200 guļamistabas gulta ir ārkārtīgi ērta un ietilpīga gulta, kas būs gan klasiskas, gan modernas guļamistabas centrālais elements.

Gulta 200x200 - visai ģimenei

Karaliska izmēra gulta LONAS 200x200 ir izstrādāta tā, lai apmierinātu pat visprasīgāko cilvēku miega vajadzības un kļūtu par iecienītu atpūtas vietu visai ģimenei. Šīs kvadrātveida divguļamās gultas ir ideāli piemērotas pāriem, kuri vēlas, lai miega laikā viņi pilnībā nezinātu blakus guļošās personas kustības. Šāds izmērs sniedz komfortablu brīvības sajūtu, ļaujot abiem partneriem izstiepties un mainīt gulēšanas pozas, neuztraucoties par to, ka viens otram traucēs viņu kustības. Tā kā LONO 200x200 gultas ir tik plašas un ietilpīgas, tās bieži vien kļūst par visas ģimenes pulcēšanās vietu, kur bērni ielīst, lai sagaidītu jauno dienu vai atvadītos no vecās. Tāpēc tā nereti kļūst par ģimenes gultu patīkamai, nesteidzīgai atpūtai kopā ar visiem kopā.

Ar ko īpašas ir gultas Continental 200x200?

Šīs kolekcijas izstrādājumi ir labākais, ko varam piedāvāt tiem, kas meklē bezkompromisa kvalitāti un komfortu. LONAS Continental gultas piedāvā izcilu komfortu, efektivitāti un dizaina risinājumus. Tāpēc pat lielākās gultas - 200x200 guļamistabas gultas - ir izgatavotas no augstākās kvalitātes, īpaši izturīga masīvkoka, kas nodrošina stabilu un izturīgu gultas konstrukciju, kura droši izturēs daudzbērnu ģimenes aplenkumu. Izturība un ilgmūžība mums ir ārkārtīgi svarīga, taču šīs gultas ir izgatavotas tā, lai piešķirtu papildu pieskārienu.

Gulta ar matraci 200x200

Meklējat gultas ar matraci? Visām Continental kolekcijas gultām, tostarp 200x200 gultai, ir divi matrači un matrača pārvalks. Tās sastāv no trim slāņiem: diviem galvgaliem, diviem matračiem un matrača pārvalka. Svarīgi, ka matraču cietību var izvēlēties atbilstoši katra individuālajām vajadzībām. Piemēram, cilvēks, kuram patīk gulēt uz sāniem, var izvēlēties mīkstu matraci, savukārt tas, kurš dod priekšroku cietākam pamatam, var izvēlēties cietu vai vidēji cietu matraci. Tas ļauj ikvienam nodrošināt maksimālu miega komfortu savā gultas pusē.

Augstās gultas

LONAS Continental gultas ir augstākas nekā citas mūsu gultas. Tas nozīmē, ka augstāka guļamā virsma padara to ērtāku un vieglāk iekāpt un izkāpt no tās. Augstās gultas ir arī īpaši laba izvēle plašām guļamistabām ar augstiem griestiem. Šādā guļamistabā 200x200 kvadrātmetru augsta gulta izskatās ļoti estētiski un arī saglabā proporcijas lielākajā telpas telpā, kas ir svarīgi, lai radītu harmonisku un gaumīgu līdzsvaru starp mēbelēm un telpu.

Stilīgas gultas

Continental gultas raksturo ļoti stilīgi dizaina risinājumi, kas papildina gan klasisku, gan modernu interjeru. Savai 200x200 gultai varat izvēlēties no vairāk nekā 500 auduma krāsām, rakstiem un faktūrām. Bagātīgajā audumu paletē dominē nomierinošas krāsas un raksti, kas palīdz jums atpūsties un gulēt. Šīm gultām ir mīksti un mājīgi galvgaļi, kas nodrošina pilnīgi ērtu atpūtu. Jūs varat izvēlēties 200x200 gultu ar greznu paaugstinātu galvgaldu, kas nodrošina papildu komfortu, lasot grāmatu vai skatoties filmu, vai gultu ar zemu galvgaldu klusai un intīmai atmosfērai.

Vēl jautājumi par 200x200 gultām?

Gultas izvēle guļamistabai ir svarīgs lēmums, kas nosaka gan jūsu atpūtas kvalitāti, gan miega vides estētisko kvalitāti. Tāpēc ir likumsakarīgi, ka, izvēloties ļoti ietilpīgu gultu, var rasties papildu jautājumi. LONO kvalitātes miega ekspertiem ir atbildes uz visiem šiem jautājumiem, un viņi sniegs profesionālu padomu un palīdzēs jums izvēlēties jūsu vajadzībām vispiemērotāko karaliska izmēra gultu.

 

Filtrs