Matrači 160x200

Matrači 160x200

LONAS matracis 160x200 

LONAS matrači 160x200 ir viens no populārākajiem matračiem divguļamajām gultām. Šādu izmēru matrači ir lieliski sabalansēti, lai nodrošinātu gan optimālas guļvietas sajūtu, gan kvalitatīvu miega pieredzi. Visi mūsu matračitiek ražoti atbilstoši visaugstākajiem kvalitātes standartiem, un lielāko daļu ražošanas procesa veido rūpīgs amatnieku roku darbs. Mēs cenšamies nodrošināt, lai katrs matracis maksimāli atbilstu individuālajām vajadzībām, sniegtu vislielāko iespējamo komfortu un nodrošinātu kvalitatīvu un veselīgu miegu. 

LONAS gultas matračus 160x200 var izvēlēties pēc dažādiem kritērijiem. Izvēlieties no divām mūsu kolekcijām - Tricolour un Classic. Mūsu piedāvājumā ir arī 4 galvenie matraču 160x200 veidi: lateksa, viskoelastiskie, atsperu un poliuretāna putu matrači. Atkarībā no Jūsu vajadzībām mēs piedāvājam ortopēdiskos, mīkstos, vidēji mīkstos vai cietos 160x200 matračus. Mūsu dubultie matrači ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu vislabāko miega kvalitāti. 

Kurš ir labākais matracis 160x200? 

Mums bieži jautā: kādu matraci 160x200 izvēlēties? Precīzas atbildes nav, jo ir dažādi šo izmēru matraču veidi un tipi, un dažādiem matraču veidiem un tipiem ir atšķirīgas īpašības dažādām miega vajadzībām. Visi LONAS 160x200 matrači ir elpojoši un izgatavoti no augstas kvalitātes, izturīgiem un ilgmūžīgiem materiāliem, kas ļauj ķermenim elpot un atpūsties miega laikā. Plašais 160x200 matraču klāsts ar dažādām īpašībām ļau Jums atrast un izvēlēties matraci, kas vislabāk atbilst Jūsu miegam un nodrošina vislielāko komfortu. 

160x200 matracis no Tricolour vai Classic kolekcijas 

Tiem, kas meklē maksimālu komfortu vai optimālu risinājumu kvalitātes un ekonomijas ziņā, mēs piedāvājam matraci 160x200 divās LONAS kolekcijās - Tricolour vai Classic. Kolekcija Tricolour ir grezna komforta iemiesojums. Visi šīs kolekcijas matrači ir izgatavoti tā, lai radītu visefektīvāko miega pieredzi. Tricolour kolekcijā atradīsiet visu, kas ir svarīgi kvalitatīvam, mierīgam un, pats galvenais, veselīgam miegam - matraci, kas lieliski pielāgojas ķermeņa kontūrām, atslābina nogurušos muskuļus un kam raksturīga izcila elastība, pārbaudīta konstrukcija, gaisa caurlaidība un siltuma regulācija. 

Classic kolekcijas matrači160x200 piedāvā optimālu cenas un kvalitātes risinājumu, lai saglabātu vislabākās īpašības komfortablam miegam. Šie matrači ir kļuvuši par klasiku mierīgam, kvalitatīvam un ērtam miegam. Tie ir izgatavoti no izturīga, elpojoša materiāla, kas reaģē uz ķermeņa spiedienu un nodrošina atbilstošu muguras atbalstu. Maksimāla elpojamība, lieliskas ortopēdiskās īpašības un izturība ir katra šīs kolekcijas matrača 160x200 raksturīgākās iezīmes. 

Kuru matraci 160x200 izvēlēties: cieto vai mīksto? 

Bieži sastopama dilemma, izvēloties matraci, ir tā cietības izvēle. Cik cietam tam ir jābūt? LONAS miega kvalitātes eksperti iesaka ņemt vērā personīgās vajadzības. Ir svarīgi zināt, ka ciets 160x200 matracis spēj izturēt lielāku slodzi un ir īpaši piemērots cilvēkiem, kas sver 110 kg vai vairāk. Cietie matrači ir arī stabilāki, tāpēc tie ir ieteicami arī vecākiem cilvēkiem, kuri vēlas nodrošināt mierīgu un ērtu miegu. 

Vidēji cieti matrači 160x200 ir viena no populārākajām izvēlēm. Tas ir tāpēc, ka šie matrači ir īsts "zelta vidusceļš": ne pārāk cieti, ne pārāk mīksti. LONAS vidēji cietajiem matračiem ir daudz priekšrocību: tie ir ļoti labi elpojoši, lieliski pielāgojas ķermenim un nodrošina ideālu atbalstu mugurkaulam, turklāt tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes un sertificētiem materiāliem. Katrs vidēji cietais matracis tiek izgatavots ar rokām atbilstoši klienta individuālajām prasībām, koncentrējoties uz optimālāko miega pieredzi. 

Mīkstie gultas matrači 160x200 ļauj Jums gulēt un baudīt pūkaina mākoņa sajūtu.  Mīkstie matrači nodrošina vislielāko komfortu cilvēkiem, kuriem patīk gulēt uz sāniem. Tāpat mīkstā guļamvieta nodrošina lielisku muskuļu atslābināšanos, palīdzot nodrošināt labu miegu cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm vai muskuļu sasprindzinājuma. 

Kas vēl jāņem vērā, izvēloties matraci 160x200? 

Izvēloties matraci 160x200, ir svarīgi pārzināt matrača konstrukciju un materiālus, no kuriem tas ir izgatavots. LONAS piedāvājumā ir plašs augstākās kvalitātes matraču klāsts: lateksa, viskoelastiskie, atsperu matrači 160x200, poliuretāna putu matrači un ortopēdiskie matrači šajos izmēros. 

Lateksa matračiatbalsta dabisku, anatomiski pareizu mugurkaula stāvokli un ir piemēroti jutīgiem gulētājiem. 

Viskoelastīgie matrači ir piemēroti cilvēkiem ar locītavu sāpēm, jo viskoelastīgais materiāls sasilda un samazina ķermeņa daļu nejutīgumu. 

Atsperu matrači ir daudzpusīgi, lieliski pielāgojas dažādiem svara līmeņiem un nodrošina ērtu un mierīgu miegu. 

Poliuretāna putu matračiem ir optimāla gaisa un mitruma caurlaidība, tāpēc tie ir labs risinājums cilvēkiem, kuri naktīs daudz svīst. 

Ortopēdiskie matrači pielāgojas cilvēka ķermenim un veido pareizu mugurkaula stāvokli miega laikā. 

Izvēloties matraci, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām, uzreiz varēsiet baudīt kvalitatīvu un mierīgu miegu. 

Meklējot labāko risinājumu ērtam miegam un kvalitatīvu matraci, kas kalpos daudzus gadus, mēs vienmēr iesakām konsultēties ar LONAS speciālistiem - mēs detalizēti apspriedīsim dažādu matraču īpašību priekšrocības un palīdzēsim izvēlēties 160x200 matraci, kas vislabāk piemērots pilnvērtīgam un  komfortablam miegam, ņemot vērā Jūsu individuālās vajadzības. Un, ja neesat pārliecināts, vai šis izmērs ir piemērots Jūsu gultai, mēs uzskatām, ka citi mūsu klāsta matrači būs ideāli piemēroti. 

 

Filtrs