Gultas 160x200

Gultas 160x200

LONAS gultas 160x200 

LONAS gulta 160x200 ir viens no populārākajiem un optimālākajiem divguļamās gultas izmēriem. No klientu atsauksmēm dzirdam, ka tā ir visbiežāk izvēlētā gulta to gan klientu vidū, kuri meklē klasikus risinājumus, kas nekad nepieviļ, gan starp tiem, kuri vēlas izveidot kompaktu un ērtu guļamvietu. Gultas izmērā 160x200cm ar izcilu dizainu ir izstrādātas tā, lai nodrošinātu kvalitatīvu un ērtu atpūtu diviem cilvēkiem un kļūtu par guļamistabas centrālo elementu. Tāpat kā visas mūsu gultas, arī mūsu 160x200 divguļamās gultas ir mūsu meistaru roku darbs un tās ir izgatavotas no īpaši izturīga masīvkoka un augstas izturības paneļiem. Tām ir liela dizaina un stila daudzveidība, kā arī lieliska izturība. 

LONO divguļamā gulta 160x200 ir pieejama divās mūsu kolekcijās - Musical bed un Continental bed. Atkarībā no Jūsu individuālajām vajadzībām varat izvēlēties divguļamo gultu 160x200 ar veļas kasti vai bez tās, gultu ar matraci vai bez tā, gultu ar paaugstinātu un zemu galvgali vai gultu bez tā. Tāpat varat izvēlēties gultas krāsu, rakstu un faktūru no vairāk nekā 500 variantiem. Veidojot mūsu guļamistabas gultas, mēs esam padomājuši par visu - par konstrukcijas un materiālu ilgtspējīgo kvalitāti, nepieciešamo funkcionalitāti un dizainu, kas uzlabos Jūsu interjeru, tāpēc 160x200 gulta atbildīs pat visaugstākajām prasībām. 

Gulta 160x200 - klasiskai un kompaktai guļvietai 

Divguļamās gultas izvēli parasti nosaka daudzi faktori - izmērs, dizains, kvalitāte un ērtības. Tiem, kas meklē zelta vidusceļu, kā arī tiem, kas novērtē bezkompromisa kvalitāti, 160x200 gulta var būt ideāls risinājums, jo tā ir veidota tā, lai atbilstu visdažādākajiem kritērijiem. Katra LONAS gulta tiek izgatavota pēc pasūtījuma, tāpēc Jūs varēsiet iekārtot ideālu guļvietu. 

Gultas izmērs bieži vien ir ļoti nozīmīgs faktors. Mazākā guļamistabā 160x200 divguļamā gulta nepārslogos telpu un radīs komfortablus apstākļus gulēšanai, savukārt lielākā guļamistabā šī gulta atstās pietiekami daudz vietas citām guļamistabas mēbelēm. 

LONAS 160x200 gultas ir paredzētas gan pilnvērtīgai un ērtai divu personu atpūtai, gan karaliskas atpūtas sajūtai vienai personai. Šāda izmēra divguļamās gultas ir izgatavotas tikai no rūpīgi atlasītiem izejmateriāliem - masīvkoka vai augstas izturības paneļiem, kas nodrošina visaugstākās kvalitātes, izturīgu, stabilu un ilgstošu konstrukciju. Ņemot vērā Jūsu vajadzības, 160x200 gulta tiks izgatavota īpaši Jums, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un radītu vispatīkamāko miega vidi. 

Divguļamā gulta 160x200 no kolekcijas Musical 

LONAS Muzikālo gultu kolekcija, precīzāk, tās 160x200 divguļamā gulta, ir lieliska izvēle Jūsu guļamistabas interjeram. Šī kolekcija ir īpaša ar to, ka tā piedāvā 10 dažādus 160x200cm izmēra gultas dizainus, tāpēc Jūs varat izvēlēties gultu, kas iederēsies gan modernā, gan klasiskā interjerā. Vēl viena unikāla Musical kolekcijas iezīme ir īpašie galvgaļi, kurus rotā smalki raksti. Jūs varat izvēlēties 160x200 gultu ar mīkstu paaugstinātu galvgali papildu komfortam vai omulīgu zemu galvgali relaksējošai un intīmai miega atmosfērai. Tiem, kam patīk moderna klasika un minimālisma stils, 160x200 gulta bez galvgaļa ir īpaši piemērota nelielai un mājīgai guļvietai. 

Musical Beds kolekcija ir līdzsvars starp estētiku un funkcionalitāti. Tiem, kas meklē praktiskus risinājumus, viena no pirmajām izvēlēm būtu 160x200 divguļamā gulta ar veļas kasti. Guļamistabas gulta ar ietilpīgu un ērtu veļas kasti ir ideāls risinājums tiem, kuri saskaras ar vietas trūkumu. Gultas ar veļas kasti var glabāt ne tikai pašu gultasveļu, bet arī citus retāk izmantotus priekšmetus. 

 

Visas Musical kolekcijas gultas ir bez matrača, tāpēc, ja meklējat ērtu, augstas kvalitātes gultu, Jūs varēsiet lieliski pieskaņot savu esošo matraci jaunajai gultai. Tomēr tiem, kam nepieciešama 160x200 gulta ar matraci, iesakām pieskaņot vēlamo matraci gultai no Musical Collection klāsta vai meklēt gultu ar matraci. 

Continental collection guļamistabas gulta 160x200 

Tiem, kas meklē 160x200 guļamistabas gultu ar visaugstākajiem kvalitātes un komforta standartiem, piedāvājam labākās no mūsu augstākās kvalitātes kontinentālajām gultām. Šīs kolekcijas gultas ir augstas, platas un līdzsvarotas, lai nodrošinātu maksimālu komfortu abiem guļošajiem. LONAS Continental gultas sastāv no trim rūpīgi atlasītiem slāņiem: diviem tahtām, kas pildītas ar atsperēm, diviem matračiem, kuru cietību varat izvēlēties atbilstoši savām miega vajadzībām, un virsmatrača, kas atbalsta locītavas. Tahtu, matraču un virsmatraču kombinācija rada greznu miega komfortu un ļauj izbaudīt patīkamākos atpūtas mirkļus, savukārt mūsu meistaru roku darbs garantē ilgtspēju un izturību. 

Gultas Continental 160x200 var tikt viegli pielāgotas Jūsu vajadzībām un mājas interjeram, kļūstot par izcilu tā elementu - Jūsu izvēlei pieejams vairāk nekā 500 dažādu krāsu, faktūru un rakstu, tāpēc Jums būs liela stilistiskā brīvība. Mēs piedāvājam nomierinošas krāsas, kas palīdzēs Jums atpūsties un aizmigt, kā arī aicinās Jūs atslīgt un atpūsties. Mīkstie galvgaļi piešķir gultām īpašu greznuma un mājīguma pieskārienu, ļaujot ērti atlaisties un baudīt patīkamu mirkli, lasot grāmatu vai skatoties filmu. Gulta Continental 160x200 tiks izgatavota personīgi Jums, ņemot vērā Jūsu vajadzības, lai Jūs varētu baudīt karalisku komfortu, kas ir domāts tieši Jums, un radīt greznu un estētisku miega vidi. 

Kura ir labākā 160x200 izmēra gulta? 

Grūti izlemt, kura LONAS 160x200 gulta vislabāk atbilst Jūsu vēlmēm? Konsultējieties ar mūsu kvalitatīva miega ekspertiem. Mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem, parādīsim dažādu gultu kolekciju priekšrocības un atradīsim risinājumu, kas vislabāk atbilst Jūsu atpūtas un miega vajadzībām. 

 

Filtrs