Gultas 160x200

Gultas 160x200

LONAS gultas 160x200

LONAS gulta 160x200 ir viens no populārākajiem un optimālākajiem divguļamās gultas izmēriem. Un mēs no saviem klientiem dzirdam, ka tā ir visbiežāk izvēlētā izvēle gan starp tiem, kuri meklē klasiku, kas nekad nepieviļ, gan starp tiem, kuri vēlas izveidot kompaktu un pilnībā ērtu guļamvietu. Lietuvas 160x200 guļamistabas gultas ar izcilu dizainu ir izstrādātas tā, lai nodrošinātu kvalitatīvu un ērtu atpūtu diviem cilvēkiem un kļūtu par guļamistabas galveno atrakciju. Tāpat kā visas mūsu gultas, arī mūsu 160x200 divguļamās gultas ir ar rokām darinātas mūsu meistaru rokām, izgatavotas no īpaši izturīga masīvkoka un augstas izturības paneļiem, un tām ir liela dizaina un stila daudzveidība, kā arī ilgtspējīga izturība.

LONO divguļamā gulta 160x200 ir pieejama divās mūsu kolekcijās - Musical bed un Continental bed. Atkarībā no jūsu individuālajām vajadzībām varat izvēlēties divguļamo gultu 160x200 ar gultas veļas kasti vai bez tās, gultu ar matraci vai bez tā, gultu ar paaugstinātu un zemu galvgaldu vai gultu bez tā. Turklāt varat izvēlēties gultas krāsu, rakstu un faktūru no vairāk nekā 500 iespējām. Veidojot mūsu guļamistabas gultas, mēs esam padomājuši par visu - par konstrukcijas un materiālu ilgmūžīgo kvalitāti, nepieciešamo funkcionalitāti un dizainu, kas uzlabos jūsu interjeru, tāpēc 160x200 gulta atbildīs pat visprasīgākajām prasībām.

Gulta 160x200 - klasiskai un kompaktai guļvietai

Divguļamās gultas izvēli parasti nosaka daudzi faktori - izmērs, dizains, kvalitāte un ērtības. Tiem, kas meklē zelta vidusceļu, kā arī tiem, kas novērtē bezkompromisa kvalitāti, 160x200 gulta var būt ideāls risinājums, jo tā ir veidota tā, lai atbilstu visdažādākajiem kritērijiem. Turklāt katra LONAS gulta tiek izgatavota pēc pasūtījuma, tāpēc jūs varat izveidot perfektu vai pat ideālu gultu.

Gultas izmērs bieži vien ir ļoti svarīgs. Mazākā guļamistabā 160x200 divguļamā gulta nepārslogos telpu un radīs komfortablus apstākļus gulēšanai. Plašākā guļamistabā šī gulta atstās pietiekami daudz vietas citām guļamistabas mēbelēm vai mēbelēm.

LONAS 160x200 guļamistabas gultas ir paredzētas gan pilnvērtīgai un ērtai divu personu atpūtai, gan karaliskas atpūtas sajūtai vienai personai. Šāda izmēra divguļamās gultas ir izgatavotas tikai no rūpīgi atlasītiem izejmateriāliem - masīvkoka vai augstas stiprības paneļiem, kas nodrošina visaugstākās kvalitātes, izturīgu, stabilu un ilgstošu konstrukciju. Ņemot vērā jūsu vajadzības, 160x200 gulta tiks izgatavota īpaši jums, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un radītu vispatīkamāko miega vidi.

Divguļamā gulta 160x200 no kolekcijas Musical

LONAS Muzikālo gultu kolekcija, precīzāk, tās 160x200 divguļamā gulta, ir lieliska izvēle jūsu guļamistabas interjeram. Šī kolekcija ir īpaša ar to, ka tā piedāvā 10 dažādus 160x200 gultas dizainus, tāpēc jūs varat izvēlēties gultu, kas iederēsies gan modernā, gan klasiskā interjerā. Vēl viena unikāla Musical kolekcijas iezīme ir unikālie galvgaļi, kurus rotā smalki raksti. Jūs varat izvēlēties 160x200 gultu ar mīkstu paaugstinātu galvgaldu papildu komfortam vai mājīgu zemu galvgaldu relaksējošai un intīmai miega atmosfērai. Tiem, kam patīk moderna klasika un minimālisma stils, 160x200 gulta bez galvas virsmas ir īpaši piemērota nelielai un mājīgai guļvietai.

Musical Beds kolekcija ir līdzsvars starp estētiku un funkcionalitāti. Tiem, kas meklē praktiskus risinājumus, viena no pirmajām izvēlēm būtu 160x200 divguļamā gulta ar gultas veļu. Guļamistabas gulta ar ietilpīgu un ērtu gultas veļas paliktni ir ideāls risinājums tiem, kuri saskaras ar vietas trūkumu. Gultas ar gultas veļas kasti var glabāt ne tikai pašu gultas veļu, bet arī citus retāk izmantotus priekšmetus.

Visas Musical kolekcijas gultas ir bez matrača, tāpēc, ja meklējat ērtu, augstas kvalitātes gultu, jūs varēsiet lieliski pieskaņot savu esošo matraci. Tomēr tiem, kam nepieciešama 160x200 gulta ar matraci, iesakām pieskaņot vēlamo matraci gultai no Musical Collection klāsta vai meklēt gultu ar matraci.

Continental collection guļamistabas gulta 160x200

Tiem, kas meklē 160x200 guļamistabas gultu ar visaugstākajiem kvalitātes un komforta standartiem, mēs piedāvājam labākās no mūsu augstākās kvalitātes kontinentālajām gultām. Šīs kolekcijas gultas ir augstas, platas un līdzsvarotas, lai nodrošinātu maksimālu komfortu abiem guļošajiem. LONAS Continental gultas sastāv no trim rūpīgi atlasītiem slāņiem: diviem tahtām, kas pildītas ar kabatas atsperēm, diviem matračiem, kuru cietību varat izvēlēties atbilstoši savām miega vajadzībām, un matrača spilventiņa, kas izlīdzina locītavas. Tāšu, matraču un matrača spilvena kombinācija, kas rada greznu miega komfortu, vienkārši ļauj izbaudīt patīkamākos atpūtas mirkļus, savukārt mūsu meistaru roku darbs garantē ilgtspēju un izturību.

Gultas Continental 160x200 var gan viegli pielāgoties jūsu mājas interjeram, gan kļūt par izcilību - jūsu izvēlei ir vairāk nekā 500 dažādu krāsu, faktūru un rakstu, tāpēc jums būs liela stilistiskā brīvība. Mēs piedāvājam nomierinošas krāsas, kas palīdzēs jums atpūsties un aizmigt, un vienkārši aicinās jūs apsēsties un atpūsties. Mīkstie galvgaļi piešķir šīm gultām īpašu greznuma un mājīguma pieskārienu, ļaujot jums ērti atlaisties un baudīt patīkamu mirkli, lasot grāmatu vai skatoties filmu. Gulta Continental 160x200 tiks izgatavota personīgi jums, ņemot vērā jūsu vajadzības, lai jūs varētu baudīt karalisku komfortu, kas ir domāts tieši jums, un radīt greznu un estētisku miega vidi.

Kura ir labākā gulta 160x200?

Grūti izlemt, kura LONAS gulta 160x200 vislabāk atbilst jūsu vēlmēm? Konsultējieties ar mūsu kvalitatīva miega ekspertiem. Mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem, parādīsim dažādu gultu kolekciju priekšrocības un atradīsim risinājumu, kas vislabāk atbilst jūsu atpūtas un gulēšanas videi.

Filtrs