Atsperu matrači

Atsperu matrači

LONAS atsperu matrači

LONAS atsperu matrači ir paredzēti tiem, kas novērtē ērtu un mierīgu miegu. Izgatavoti no augstas kvalitātes TÜV sertificētām kabatas atsperēm, šie matrači ir izturīgi un labi elpojoši. Visi mūsu atsperu matrači ir izstrādāti sadarbībā ar fizioterapeitiem, tāpēc matraču konstrukcija palīdz jūsu muskuļiem efektīvāk atslābināties un mugurkaulam pareizi iztaisnoties, nodrošinot pilnībā ērtu un veselīgu atpūtu.

Visi LONAS matrači tiek izgatavoti pēc pasūtījuma. Mēs piedāvājam atsperu matraci no Tricolour vai Classic matraču kolekcijas. Divvietīgām gultām populārākie un aktuālākie atsperu matrači ir pieejami šādos izmēros: 140x200, 160x200, 180x200, 180x215; vienvietīgām gultām: 120x200, 90x200, 80x200. Mūsu piedāvājumā esošie atsperu matrači ir izgatavoti, pievēršot uzmanību kvalitatīvai atpūtai ikvienam, lai vislabāk apmierinātu individuālās miega vajadzības, tāpēc mēs piedāvājam mīkstu, vidēji stingru vai stingru atsperu gultas pamatņu izvēli.

Kāpēc ir ieteicami atsperu matrači?

Atsperu matrači ir viens no vecākajiem, bet joprojām viens no populārākajiem matraču veidiem. Tie tiek augstu vērtēti to ērtā ķermeņa atbalsta, elpojamības, stingruma un izturības, kā arī pievilcīgās cenas dēļ. Tomēr, pieaugot pieejamo matraču klāstam, bieži rodas jautājums: kas nodrošina kvalitatīvāku miegu: atsperu matracis vai matracis, kas izgatavots no inovatīvākiem materiāliem? Jāatzīmē, ka uz šo jautājumu var atbildēt tikai precīzi izvērtējot individuālās vajadzības, miega paradumus, sūdzības un vēlmes vai pat ņemot vērā miega ekspertu ieteikumus.

Jutīgiem cilvēkiem ar jutīgu miegu un tiem, kas sver vairāk

LONO atsperu matrači ir ieteicami tiem, kas meklē ļoti mierīgu miegu, cenšoties panākt līdzsvaru starp komfortu un vieglumu ķermenim. Šo matraču pamatni veido stingrs kabatas vai daudzkabatas atsperu bloks, kas pielāgojas individuālajam ķermeņa spiedienam, sniedzot stingru atbalstu un neveicinot kustības. Pateicoties šīm īpašībām, atsperu matrači ir piemēroti cilvēkiem, kuri ir jutīgi gulētāji, un cilvēkiem, kuri pamostas no katras partnera kustības. Tie ir ieteicami arī cilvēkiem, kuri sver vairāk, jo cietāks atbalsts ļauj ērtāk mainīt ķermeņa stāvokli miega laikā.

Tiem, kas stipri svīst

Atsperu matračiem ir raksturīga ļoti augsta un efektīva gaisa caurlaidība, un tie neaiztur siltumu, kas nozīmē arī to, ka tie neaiztur mitrumu un nerada apstākļus siltumu un mitrumu mīlošiem pelējumiem. Tāpēc šie matrači nodrošina higiēnisku miega vidi un ir viens no labākajiem risinājumiem tiem, kuri naktīs mēdz vairāk svīst. Matraču materiālu īpašības un to blīvums ļauj vieglāk un efektīvāk izvadīt lieko mitrumu, vienkārši pateicoties gaisa caurlaidībai. Tāpēc miegs netiek pārtraukts, pamostoties svīšanas radītā diskomforta dēļ.  

Muguras sāpju slimniekiem

Visos LONO atsperu matračos ir integrētas 7 atsperu mīkstuma zonas, kas atdarina cilvēka anatomiju. Četras stingrākas zonas nodrošina stingru atbalstu galvai, rumpim, augšstilbiem un pēdām, savukārt trīs mīkstākas zonas atvieglo plecu, iegurņa un teliņu ieslīdēšanu. Pateicoties šādai konstrukcijai, atsperu matracis nodrošina veselīgu atpūtu mugurkaulam un visam ķermenim un ir ideāli piemērots tiem, kas cieš no muguras sāpēm.

Divvietīgi un vienvietīgi atsperu matrači

Izvēloties atsperu matraci, ir svarīgi pievērst uzmanību tā izmēram un cietībai. LONO klāstā ir vienvietīgi un divvietīgi matrači.  Divvietīgām gultām visbiežāk izvēlas 160x200 atsperu matraci. Šāda izmēra matracis lieliski apmierina divu partneru vajadzības pēc mierīga miega, jo tas nepārraida blakus guļošās personas kustības un pielāgojas katra cilvēka svaram individuāli. Mazākām divguļamām gultām ir pieejami 140x200 atsperu matrači, savukārt īpaši ietilpīgām divguļamām gultām var izvēlēties 180x200 vai 180x215 matraci. Tiem, kas meklē ērtu un kvalitatīvu atsperu matraci vienvietīgām gultām pieaugušajiem vai bērniem, mēs piedāvājam populārākos un atbilstošākos izmērus: 120x200, 90x200 un 80x200.

Atsperu matracis pēc cietības

LONO klāstā ir cieto, vidēji cieto un mīksto atsperu matrači. Kurš matracis ir labākais? Vai kādām īpašībām jāpievērš uzmanība, izvēloties? Cietie atsperu matrači nodrošina ļoti stingru pamatni un bieži tiek ieteikti bērniem un jauniešiem, ņemot vērā vēl augošā organisma vajadzības; tie ir ieteicami arī senioriem, kuriem nepieciešams stabils atbalsts, pagriežoties uz sāniem, sēžot uz malas un pieceļoties no gultas. Vidēji cieti atsperu matrači ir vispopulārākā izvēle, jo tie nodrošina pietiekami stingru atbalstu mugurkaulam un ķermenim, vienlaikus saglabājot relaksējošu mīkstumu, tātad tas ir zelta vidusceļš. Mīksti atsperu matrači ir ieteicami sānu gulētājiem, jo tie ļoti labi pielāgojas ķermenim un efektīvi mazina spiedienu uz gurniem un pleciem, guļot šajā pozīcijā, tāpēc, izvēloties matraci, jāņem vērā pat jūsu iecienītākās gulēšanas pozas.

Atsperu matrači no kolekcijām Tricolour un Classic

LONO atsperu matracis ir pieejams divās kolekcijās - Tricolour un Classic. Kolekcija Tricolour piedāvā augstākās kvalitātes atsperu matračus. Šie matrači ir paredzēti vispusīgam komfortam un ir viena no labākajām izvēlēm, ja vēlaties visu - mīkstumu, gaisa caurlaidību un stingru atbalstu mugurkaulam un visam ķermenim. Jaunākās tehnoloģijas ir ļāvušas radīt atsperu matračus, kas pielāgojas katram ķermeņa izliekumam un nodrošina maksimālu atpūtu.

Klasiskā kolekcija piedāvā izcilu cenas un kvalitātes attiecību. Visi šīs kolekcijas atsperu matrači ir izgatavoti no drošiem, sertificētiem materiāliem un ir sabalansēti veselīgai, relaksējošai un kvalitatīvai atpūtai, kas ir pieejama un svarīga ikvienam.

Kuru atsperu matraci izvēlēties?

 Meklējat atsperu matraci, kas vislabāk atbilst jūsu miega vajadzībām? Mūsu tiešsaistes veikalā atsperu matrača izvēle ir ātra un vienkārša - viss, kas jums jādara, ir jāizvēlas pareizais izmērs, cietība un audums. Vēl kādi jautājumi? Sazinieties ar LONAS kvalitātes miega ekspertiem, lai pārrunātu jūsu prasības un palīdzētu jums izvēlēties atsperu matraci, kas nodrošinās jums gadiem ilgu, mierīgu un ērtu miegu.

Filtrs