Bērnu gultas veļa

Bērnu gultas veļa

Bērnu gultas veļa

Kvalitatīvs un ērts miegs ir viens no svarīgākajiem faktoriem, lai bērns būtu enerģisks, zinātkārs un labā noskaņojumā sāktu dienu. Kvalitatīvam miegam nepieciešama ne tikai laba gulta vai spilvens, bet arī maiga un mīksta gultas veļa, lai bērns varētu baudīt relaksējošu, mierīgu miegu. LONAS atradīsiet bērnu gultas veļas komplektus, kas pārsteigs ne tikai ar savu skaistumu, bet arī ar izturību un auduma ilgmūžību.

Kā izvēlēties bērnam piemērotu gultas veļu?

Ja izvēlaties gultas veļu nedaudz vecākam bērnam vai pusaudzim, iespējams, ka vēlēsieties, lai viņš pats izvēlas gultas veļu. Un tas ir lieliski! Vienmēr ņemiet vērā bērna vēlmes. Pirms iegādājaties jaunu gultas veļas komplektu savam bērnam, iesakām ņemt vērā šādus aspektus:

  Gultas veļas izmērs. Svarīgākais ir zināt savas gultas veļas izmērus un izmantot tos kā vadlīnijas, izvēloties sev tīkamu gultas veļu. Mūsu tiešsaistes veikalā atradīsiet vienvietīgus gultas veļas komplektus 140x200 un 150x200 bērniem un pusaudžiem. Mēs izgatavojam arī 100x140 bērnu gultasveļas komplektus, kas ir īpaši pielāgoti vismazākajiem ģimenes locekļiem, ar 100x140 segām un 40x60 spilveniem. Izvēlieties pareizo izmēru, lai izvairītos no diskomforta.

  Gultas veļas auduma veids. Visa mūsu tiešsaistes veikalā pārdotā bērnu gultasveļa ir izgatavota no 100% augstas kvalitātes kokvilnas satīna. Šis kokvilnas satīns ir īpaši blīvs materiāls, kas nodrošina gultasveļas izturību, bet vienlaikus ir arī ļoti mīksts un maigs.

  Krāsu vai rakstu izvēle. Daži cilvēki izvēlas gultasveļas krāsas atbilstoši istabas interjeram, bet citi izvēlas krāsas, kas viņiem ir tuvas sirdij. LONAS HOME gultas veļas komplekti ir minimālistiski, tāpēc tos var pielāgot jebkuram interjeram. Maigās krāsas ne tikai nomierinās, bet arī iedvesmos jūs jaunai dienai.

  Veļas kopšana. Bērnu gultas veļu ir ļoti viegli kopt, jo materiāls ir ļoti izturīgs un krāsas paliek nemainīgas pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm.

LONAS HOME bērnu gultas veļa tiešsaistē

LONAS interneta veikalā ir pieejama bērnu un zīdaiņu gultas veļa. LONAS HOME bērnu gultas veļa ir sertificēta Oeko-Tex®, lai nodrošinātu, ka tā ir droša un piemērota zīdaiņiem. Dažādi izmēri ļauj pielāgot gultas veļu ne tikai bērnam, bet arī pusaudzim. Visus mūsu tiešsaistes veikalā redzamos produktus varat pasūtīt tiešsaistē.

Filtrs