Bērnu gultas veļa

Bērnu gultas veļa

    Atvainojamies par traucējumiem.

    Veikt atkārtotu meklēšanu

LONAS bērnu gultasveļa un gultasveļas komplekti bērniem

LONAS bērnu gultasveļa ir paredzēta kvalitatīvam un ērtam bērnu miegam. Mūsu gultasveļa, tāpat kā mūsu bērnu gultasveļa, ir izgatavota no 100% augstas kvalitātes kokvilnas satīna. Tas rada ļoti efektīvu miega un atpūtas pieredzi gan maziem bērniem, gan pusaudžiem. Visa mūsu bērnu gultasveļa ir augstākās kvalitātes, izturīga, izturīga, īpaši mīksta un īpaši mīksta. Tie, kas ir izbaudījuši satīna pieskārienu, jau zina, cik tas nomierinošs un relaksējošs.

LONAS gultasveļas komplektu bērniem var izvēlēties no divām mūsu kolekcijām - Elegante un Moderno. Jūs atradīsiet gan vienkrāsainus, gan spilgtas krāsas audumus ar raibiem vai smalkiem rakstiem. Mēs piedāvājam arī vienvietīgu gultasveļu bērniem un pusaudžiem izmēros 140x200 un 150x200 un bērnu gultasveļu izmēros 100x140. Neatkarīgi no bērna vecuma, brieduma vai hobijiem, mūsu gultasveļas klāsts ir veidots tā, lai apmierinātu ikviena vēlmes, un par vissvarīgāko - kvalitatīvu miegu un maigu, vieglu sajūtu - ir parūpējušies, tāpēc jums atliek tikai izvēlēties un radīt savai gultai vēlamo noskaņu.

Kā izvēlēties bērnu gultas veļu?

Bērnu miega kvalitāte ir atkarīga no daudziem faktoriem. Viens no tiem ir gultas veļa, kas atrodas vistuvāk gulētāja ķermenim visas atpūtas laikā. Tāpēc, lai nodrošinātu veselīgu, mierīgu un patīkamu miegu bērniem, bērnu gultasveļa jāizvēlas ar vislielāko atbildību. Kādas ir svarīgākās lietas, kas jāņem vērā, izvēloties bērnu gultas veļu? LONAS kvalitatīva miega eksperti nosaka šādus galvenos kritērijus.

Pareiza izmēra bērnu gultas veļa

Izvēloties bērnu gultasveļu, ir ļoti svarīgi ņemt vērā bērna vecumu un augumu, jo tas nosaka gultasveļas izmēru. LONO klāstā ir bērnu gultasveļa ar izmēriem 140x200 un 150x200, kas piemērota lielākiem bērniem un pusaudžiem. Šo izmēru bērnu gultasveļa ir ideāli piemērota plašākām vienvietīgām gultām un, pateicoties optimālajam izmēram, nodrošina pilnīgu komfortu augošam bērnam. Zīdaiņiem un bērniem līdz 3 gadu vecumam paredzēta 100x140 bērnu gultasveļa, kas ir īpaši pielāgota vismazākajiem ģimenes locekļiem. Šī izmēra bērnu gultasveļa ir paredzēta standarta izmēra gultiņām, tāpēc tā nerada diskomfortu, nekrājas, neizkrīt no gultiņas un ļauj izveidot vismierīgāko un ērtāko atpūtas oāzi mazajiem. 

Bērnu gultas veļas auduma kvalitāte

Bērnu miegs ir daudz jutīgāks nekā pieaugušo miegs. Tāpēc, lai nodrošinātu bērniem kvalitatīvu un veselīgu atpūtu, bērnu gultasveļai jābūt izgatavotai tikai no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina higiēnisku un patīkamu sajūtu miega vidē. LONO bērnu gultasveļas klāstā ir 100% augstas kvalitātes kokvilnas satīns. Tā ir rūpīgi atlasīta garšķiedru kokvilna bez jebkādiem piemaisījumiem. Šim kokvilnas satīnam piemīt visas labākās īpašības, kas nepieciešamas kvalitatīvai un relaksējošai bērnu atpūtai - tas ir ļoti mīksts, maigs, elpojošs un lieliski uzsūc mitrumu. Turklāt katram mūsu bērnu gultasveļas komplektam ir Oeko-Tex® sertifikāts, kas nodrošina, ka gultasveļa ir droša un piemērota mazuļiem pat ar vismaigāko ādu.

Bērnu gultasveļa, kas veidota, ņemot vērā jūsu bērna vēlmes.

Viens no lielākajiem bērnu un pusaudžu priekiem ir gultasveļas krāsu vai rakstu izvēle. Izvēles brīvība rosina iztēli un ļauj radīt tādu gultas noskaņu, kāda jums vislabāk patīk un liek justies labi. LONO klāstā bērnu gultasveļu var izvēlēties no divām kolekcijām - Elegante un Moderno. Vienkrāsaino Elegante kolekciju raksturo mierīgas pasteļkrāsas un smalks mirdzums. Maigajām krāsām piemīt nomierinošs efekts un burvīga estētika, un tās ir ideāli piemērotas gan pusaudžu, gan jaunāku bērnu guļamistabām.

Kolekcija Modern piedāvā rotaļīgus rakstus un košas krāsas. Gultas veļu ar krāsainiem rakstiem bieži izvēlas tie, kas vēlas izveidot intensīvāku guļamistabas interjeru, kas ir vairāk pēc sirds patikas. Turklāt krāsainā bērnu gultasveļa bieži vien piešķir jautrības pieskārienu mazuļu gultām un ienes vairāk rotaļīguma un kvalitatīvākas atpūtas mazo bērnu istabās - jo vienmēr ir patīkamāk aizmigt savu iemīļoto krāsu un rakstu vidū.

Viegla bērnu gultas veļas kopšana

Lai uzturētu higiēnisku miega vidi, bērnu gultas veļu ieteicams mazgāt reizi nedēļā. Tāpēc, izvēloties bērnu gultas veļu, ir svarīgi ņemt vērā kopšanas ērtumu. Visu LONAS bērnu gultasveļu ir viegli kopt, pateicoties augstas kvalitātes materiāliem, un tā nezaudē sākotnējās krāsas pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm. Turklāt satīna pinumā austais kokvilnas audums ar garo šķiedrvielu ir ļoti blīvs un izturīgs, tāpēc koši krāsainā, mīkstā un maigā bērnu gultasveļa kalpo gadiem ilgi.

Vai meklējat kvalitatīvu bērnu gultasveļu?

LONAS rūpējas par visas ģimenes miegu, tāpēc mēs piedāvājam augstas kvalitātes gultas veļu gan pieaugušajiem, gan bērniem. Mūsu fiziskajos un tiešsaistes veikalos jūs atradīsiet plašu bērnu gultas veļas izvēli zīdaiņiem, bērniem un pusaudžiem. Atgādinām, ka bērnu gultas veļu tiešsaistē pasūtīt ir tikpat vienkārši kā jebkuru citu preci. Tāpēc iesakām kopā ar bērniem aplūkot mūsu piedāvājumu un ļaut viņiem izvēlēties sev tīkamāko gultasveļu. Ja jums ir vēl kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar LONO miega ekspertiem, vai arī, ja vēlaties vispirms aptaustīt un sajust bērnu gultasveļas kvalitāti, lūdzu, apmeklējiet tuvāko LONO veikalu, kur mēs jūs laipni gaidīsim un dāvāsim jūsu ģimenei labu nakts atpūtu.

Filtrs