Bērnu segas

Bērnu segas

Kāpēc izvēlēties LONAS HOME segas bērniem?

Bērna miegs ir viena no vecākiem vissvarīgākajām lietām. Ja bērns ir izgulējies un labi atpūties, arī vecāki jūtas labi. Bērna labs miegs ietekmē viņa zinātkāri, sociālo dzīvi un mācības. Tāpēc jāpievērš uzmanība ne tikai bērna gultai, bet arī spilvenam un segai. LONAS HOME klāstā ir ne tikai bērnam piemērota izmēra sega, bet arī vairāki dažādi pildījuma veidi, piemēram, dūnas un spalvas, alpakas vilna, kokvilna, kapoks vai sintētiskā šķiedra.

LONAS HOME bērnu segu klāsts

Mūsu tiešsaistes veikalā jūs atradīsiet bērnu segas, kas ir izgatavotas no dažādiem materiāliem un ar dažādiem pildījumiem. Tām visām ir unikālas īpašības, un tikai jūs zināt, kas ir piemērots tieši jūsu bērnam.

  Dūnu segas bērniem. Tās ir pildītas ar ūdensputnu spalvām. Tā ir viena no senākajām pildīšanas metodēm. Segas labi uzsūc mitrumu un uztur pareizu ķermeņa temperatūru miega laikā. Pateicoties izmantotajiem augstākās kvalitātes materiāliem, tās ir ilgmūžīgas un ilgtspējīgas. LONAS HOME dūnu segām ir raksturīga arī spēja uzturēt pareizu ķermeņa temperatūru, kas veicina jūsu mazuļu labu nakts atpūtu.

  Vilnas segas bērniem ir segas ar termoregulējošām īpašībām, kas iegūtas no alpakas vilnas. Alpakas vilna ir augstu vērtēta, jo tā ne tikai saglabā siltumu miega laikā, bet arī pasargā bērnus no pārkaršanas. Šāda veida bērnu segas ir ļoti populāras visā pasaulē. Tās ir daudzpusīgs un kvalitatīvs risinājums, kas nodrošina bērniem komfortu miega laikā.

  TENCEL™ liocela un kapoka, lina vai kokvilnas šķiedras segas ir segas ar dabisko šķiedru pildījumu, kas ir ļoti labi elpojošas. Tās ir vieglas un pūkainas, tāpēc bērni jutīsies tā, it kā gulētu uz mākoņiem.

  Antialerģiskas bērnu segas ir sintētiskas segas, kas paredzētas bērniem ar īpaši jutīgu ādu. Tās ir ļoti vieglas, ļaujot ķermeņa ādai elpot.

Filtrs