-50%

Sega AMBITION 100x140

No 19,50€ 39,00€

Imitējot kokvilnu, cilvēki ir izstrādājuši dobu poliesteru, kas ir elpojošs un labi novada mitrumu. Siltums vienmērīgi sadalās pa visu segu, pateicoties šķiedru gareniskajiem kanāliem.

Poliestera šķiedras ir papildus pārklātas ar silikona slāni. Tas ļauj segu tīrīt augstā temperatūrā, nodrošinot maksimālu higiēnu. Droši vien nav pārsteidzoši dzirdēt, ka sintētiskās segas ir īpaši piemērotas alerģiju slimniekiem.

  PES bumbiņas nodrošina pūkainību un vieglumu

  Poliestera šķiedra ļauj ādai elpot

  Sega ir viegli kopjama un ilgmūžīga

  Piemērots jutīgiem un alerģiskiem cilvēkiem

  Mazgājama līdz 60°C temperatūrā

Izmērs
19,50€
39,00€
Izpārdots
Sega AMBITION 100x140
19,50€
Izpārdots
Piegāde - 16 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi

Informācija

Piegāde
Sastāvdaļas
Garantija

100% kokvilna ar sintētisko pildījumu dziļam miegam un gaišiem rītiem

Pildījuma necaurlaidīgs virsējais audums

Ļoti blīvs un mīksts. Segas virsējais audums ir izgatavots no kokvilnas auduma, kas nelaiž cauri PES šķiedras. Tas sastāv no 100% īpaši augstas kvalitātes kokvilnas. Audums ir sertificēts Oeko-Tex® Standard 100 un ir piemērots pat zīdaiņiem.

Gaisīgs PES šķiedras bumbiņu pildījums

Mēs kliedējam mītu, ka sintētiskās šķiedras neļauj ādai elpot. Šajā poliestera šķiedrā katrs matiņš ir dobs, tāpēc tā ir elpojoša. Tas ļauj uzsūkt un iztvaikot liekajam mitrumam. Šīs īpašības ir līdzīgas dabiskajām šķiedrām. Turklāt īpašs silikona pārklājums uz šķiedrām piešķir tām pūkainu sajūtu.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi

Kopš 1993. gada mēs savus izstrādājumus līdz pēdējai šuvei darinām ar rokām. Nav cita veida, kā nodrošināt augstu kvalitāti.

Šūšana ar rokām nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iziršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt.

Veselībai drošs produkts, kas atrodas vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Tie nesatur alerģiskas vielas, formaldehīdu, smagos metālus vai aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Noderīgi

Mazgāt veļas mašīnā 60 °C maigā ciklā

Žāvēt veļas žāvētājā maigā ciklā

Iespējama ķīmiskā tīrīšana

Nevar balināt

Nevar gludināt

Produkta kopšanas ieteikumi >