Divvietīgi gultas veļas komplekti

Divvietīgi gultas veļas komplekti

Divvietīgi gultas veļas komplekti

Divvietīga gultas veļa ir iecienītāka, jo tās izmērs ir lielāks nekā vienvietīgai gultas veļai. Divvietīgā segā var ērti gulēt gan viens, gan divi cilvēki, pat ja gultā guļ visa ģimene. Starp citu, šai gultas veļai ir divas 50x70 cm izmēra spilvendrānas. Mēs izgatavojam šīs divvietīgās gultas veļas šādos izmēros:

  Divvietīgi gultas veļas komplekti 200x200. Šie gultas veļas komplekti ir paredzēti tiem, kam vienvietīgo gultas veļas komplektu izmēri ir pārāk mazi. Un, izmantojot 200x200 gultas veļas komplektus, jums nav jādomā par to, kura segas puse ir garāka un kura īsāka. Veļas maiņas dienā šādu izmēru ir visvieglāk nomainīt.

  Divvietīgi gultas veļas komplekti 200x220. Šis izmērs ir vispopulārākais divvietīgais gultas veļas komplekts, jo to izvēlas gan tie, kas guļ pa vienam, gan divatā. Ja izvēlēsieties divvietīgu gultas veļas komplektu, kas atbilst jūsu guļamistabas interjeram, tas arī dienas laikā papildinās jūsu istabu.

  Divvietīgi gultas veļas komplekti 220x240. Šie ir lielākie mūsu šūtie divvietīgie gultas veļas komplekti, lai pat tie, kuriem ir karaliska izmēra segas, varētu izbaudīt LONAS HOME divvietīgo gultasveļas komplektu krāsas, zīdaino spīdumu un ilgtspējīgu izmantošanu.

Filtrs