Segas 200x220

Segas 200x220

LONAS sega 200x220

LONAS segas 200x220 ir populārākais divguļamās segas izmērs. Šo izmēru segas  ir paredzētas visdažādākajām gulēšanas vajadzībām - tās ir piemērotas garākiem un īsākiem cilvēkiem, gulēšanai vienatnē vai ar partneri. Tāpat kā visas mūsu segas, arī segas 200x220 izmērā ir izgatavotas ar rokām un katra šuve ir rūpīgi nogludināta, lai dāvātu ilgstošu komfortu un patīkamas un relaksējošas atpūtas mirkļus.

LONO piedāvā plašu 200x220 segu klāstu no dabīgiem materiāliem un pildījumiem. Atkarībā no Jūsu individuālajām vajadzībām varat izvēlēties vieglas vasaras segas, kas novērš pārkaršanu, vai ziemas segas, kas uztur siltumu. Savukārt tiem, kas meklē segu gan ziemai, gan vasarai, ir universālās 200x220 segas, kas nodrošina ķermeņa termoregulāciju. Tāpēc neatkarīgi no tā, vai vēlaties gulēt ļoti silti vai vēsumā un svaigumā, Jūs atradīsiet mīkstu un maigu segu dziļam miegam.

Segas 200x220 - ērtai atpūtai visiem

Segu ar divguļamajai gultai raksturīgiem izmēriem parasti izvēlas gan tie, kas guļ vienatnē, gan pāri. Viena no visizplatītākajām izvēlēm ir segas 200x220 izmērā. Šāda izmēra segas ir īpaši populāras, jo tās ir tik daudzpusīgas, lai apmierinātu ērtas atpūtas vajadzības. Gulēt vienatnē zem šādas segas ir ļoti omulīgi, jo var jauki tajā ietīties, savukārt guļot divatā nav jāuztraucas par to, ka viens partneris tiks atstāts uz naktī bez segas.

Visas LONO segas 200x220 ir izstrādātas tā, lai nodrošinātu mierīgu, dziļu un veselīgu miegu gan vienam, gan diviem cilvēkiem. Segu izgatavošanai izmantojam dabiskus, sertificētus materiālus, tāpēc tās ir drošas un piemērotas pat zīdaiņiem un cilvēkiem ar alerģijām. Svarīgi, ka katrs valdziņš kvalitatīvas segas audumā ir mūsu meistaru roku darināts, lai vēl ilgus gadus varētu baudīt patīkamu atpūtu mīkstā un maigā segā.

Vasaras un ziemas segas 200x220

Lai vislabāk apmierinātu Jūsu vajadzības pēc kvalitatīva miega, iesakām izvēlēties segas 200x220 izmērā atbilstoši sezonalitātei. Siltajos gadalaikos pilnu komfortu nodrošina vasaras segas. Šīs segas ir izgatavotas no dabīgiem, elpojošiem materiāliem, kas nepārkarst, tāpēc pat karstākajās naktīs zem šīs segas gulēsiet svaigā un mierīgā nakts miegā. Ja meklējat segas 200x220, mēs iesakām segu, kas ir īpaši mīksta un viegla, jo ir izgatavota no lina un kokvilnas. Ja vēlaties vilnas vai dūnu segas 200x220, piedāvājam vieglākas segas, kuras pildītas ar alpakas vilnu vai pīļu dūnām un spalvām.

Ziemas segas ir īpaši omulīgas aukstajai sezonai. Jāapzinās, ka siltās 200x220 segas ir smagākas par parastajām segām, tāpēc tās ir ideāli piemērotas tiem, kas miega laikā vēlas sajust segas svaru. Turklāt, lai arī ziemas segas uzreiz sasilda, tās novērš pārkaršanu, jo šo segu ražošanā izmantotā alpakas vilna un pīļu dūnas un spalvas ir lieliski elpojošas, labi uzsūc mitrumu un izvada to apkārtējā vidē. Ja nevēlaties mainīt savu segu, mainoties gadalaikiem, iesakām ļoti iemīļotās LONO universālās segas. Kokvilnas, sintētikas, vilnas vai dūnu  segas ir universālas un izceļas ar lieliskām termoregulācijas īpašībām. Guļot zem termoregulējošas segas, tiek uzturēta nemainīga ķermeņa temperatūra, novēršot pārkaršanu vasarā un salšanu ziemā.

Kuras ir labākās 200x220 segas?

Kā izvēlēties 200x220 segu, kas vislabāk atbilst veselīga, ērta un mierīga miega vajadzībām? Šo jautājumu dzirdam diezgan bieži un turpinām uzsvērt, ka labākā sega ir pilnībā atkarīga no individuālajām miega vajadzībām un specifiskām ķermeņa īpašībām. Pirms segas izvēles vienmēr iesakām rūpīgi pārdomāt, vai Jums ir nepieciešama īpaši silta vai atvēsinoša sega, vai vēlaties gulēt ar vieglāku vai smagāku segu un kā Jūsu ķermenis reaģē uz viena vai cita veida segu. Ja neizdodas izvēlēties segu tiešsaistē, sazinieties ar LONAS miega kvalitātes ekspertiem. Mēs esam šeit, lai pārliecinātos, ka kvalitatīvas segas izvēle noritēs bez problēmām un Jūsu miegs būs pilnībā ērts un patīkams.

Filtrs