Sega DESIRE SOLID

No 105,00€

Šī sega no 30% dūnu un 70% spalvu, kas palīdz ķermenim regulēt temperatūru, padarot miegu relaksējošāku. Dūnas palīdz saglabāt segas pūkainību un, pievienojot spalvas, izcelt dūnu labās īpašības.

Guliet mierīgi un dziļi - šī sega ļauj ādai elpot un uztur optimālu ķermeņa siltumu, tā apvij gaisīgā vieglumā un liek justies omulīgi.

  Smaga sega tiem, kam patīk sajust tās svaru

  Dūnas un spalvas lieliski aizvada lieko mitrumu

  Virsējais materiāls izgatavots no dūnu necaurlaidīgas kokvilnas

  Mazgājama līdz 60°C temperatūrā

Izmērs
105,00€
Sega DESIRE SOLID
105,00€
Piegāde - 4 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 10.50 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Informācija

Izmēri
Sastāvdaļas
Garantija

Pīļu dūnas un spalvas dziļam miegam un gaišam rītam

Dūnu un spalvu necaurlaidīgs virsējais audums

Segas virsējais audums ir izgatavots no impīlija auduma, kas dūnu un spalvu necaurlaidīgs. Tā sastāv no 100% īpaši augstas kvalitātes kokvilnas. Audums ir papildus stepēts, lai veidotu spilvenus. Tie palīdz sadalīt pildījumu tā, lai tas neizkūst un visu ķermeni vienmērīgi apņem siltums.

Gaisīgs dūnu un spalvu pildījums

Pastāv pieņēmums, ka jo vairāk dūnu, jo sega ir labāka. Šī sega satur 30% dūnas un 70% spalvas. Šī kombinācija ļauj iegūt dūnu segas debesu īpašības par zemu cenu. Spalvas nodrošina stingrību, bet dūnas, iekļaujoties starp spalvām, neļauj tām savelties, mīkstina segu un rada ideālu mikroklimatu ķermenim.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi

Kopš 1993. gada mēs savus izstrādājumus līdz pēdējai šuvei darinām ar rokām. Nav cita veida, kā nodrošināt augstu kvalitāti.

Šūšana ar rokām nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iziršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt.

Veselībai drošs produkts, kas atrodas vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Tie nesatur alerģiskas vielas, formaldehīdu, smagos metālus vai aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Noderīgi

 Mazgāt veļas mašīnā 60 °C maigā ciklā

 Žāvēt veļas žāvētājā maigā ciklā

 Iespējama ķīmiskā tīrīšana

 Nevar balināt

 Nevar gludināt

Produkta kopšanas ieteikumi >

Līdzīgi produkti