Vidēji cieti matrači

Vidēji cieti matrači

Lielāko daļu LONAS matraču klāsta veido vidēji cieti matrači, kas ir ideāli piemēroti tiem, kuri nevēlas gulēt uz pārāk stingras pamatnes, bet arī nevēlas justies tā, it kā gulētu uz pūkainas bumbas. Vidēji cietie matrači ir patērētāju vidū vispopulārākie LONAS matrači.

LONAS matrači tiek izgatavoti atbilstoši klienta īpašajām prasībām, tāpēc vienlaikus tiek izgatavots tikai viens matracis. Ražošanas procesā izmantotie materiāli ir izturīgi, augstas kvalitātes un Oeko-Tex® sertificēti, tāpēc jūs savā mājoklī saņemsiet nevainojamas kvalitātes matraci, kas izgatavots ar rokām un ar mīlestību. Matrači ir ļoti labi elpojoši, lieliski pielāgojas ķermenim un nodrošina ideālu atbalstu mugurkaulam, tāpēc no rīta jutīsieties atpūtušies, spirgti un enerģiski.

Izvēloties matraci, jāņem vērā vairāki faktori, piemēram, topošā matrača lietotāja svars, tas, vai jums ir svīšanas problēmas, vai jums ir nepieciešams abpusēji grozāms matracis, tāpēc, lai izdarītu vislabāko izvēli, iesakām konsultēties ar mūsu komforta ekspertiem.

Filtrs