Matracis SAPNELIS

No 80,00€

Ja jūsu bērns ir nosliekts uz ripošanu, šis matracis ir piemērots tieši viņam. Papildu gaisa kanāliņi matrača galvgalī palielina gaisa caurlaidību un ātri iztvaiko mitrumu. Turklāt SAPNELIS nodrošina ideālu ķermeņa stāvokli augošam un stiprinošam mugurkaulam.

  Lono-Tec® I nodrošina stingru atbalstu visam ķermenim

  Lonofibre® pārvalks patīkamam pieskārienam un tīrībai

  Gaisa kanāli ļauj ādai elpot un nodrošina optimālu temperatūru

  Produktam ir 2 gadu garantija, pateicoties tā augstajai kvalitātei

Izmērs
80,00€
Matracis SAPNELIS
80,00€
Piegāde - 3 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 8.00 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €
Matracis SAPNELIS
Antibakteriāls pārvalks ar Lonofibre®

Pirmais slānis palīdz saglabāt tīrību. Tā sastāvā ir lins, tas nevairo putekļu ērcītes, labi iztvaiko mitrumu un tam piemīt antibakteriālas īpašības. Trīsslāņu pārvalku ar īpašo Lonofibre® tehnoloģiju var mazgāt līdz pat 60 °C temperatūrā, kas vislabāk iznīcina baktērijas un noņem traipus.

Lono-Tec® I elastīgais slānis

Šo slāni veido Lono-Tec® I materiāls. Tās ir ļoti elpojošas un elastīgas patentētas poliuretāna putas, kas profilētas ar papildu gaisa kanāliem galvas daļā. Lono-Tec® I ir izcilas ortopēdiskās īpašības, un tas nodrošina pareizu atbalstu mugurkaulam un visai muskuļu sistēmai. Turklāt šis materiāls ir drošs veselībai un videi draudzīgs.

Informācija

Cietības un svara ieteikums
Izmēri
Garantija

Mierīgs miegs bez cīņas ar alerģijām

Matracis ir izgatavots no ļoti labi elpojošiem materiāliem, kas veido nelabvēlīgu vidi pelējuma sēnīšu un putekļu ērcīšu attīstībai.

Tīrību veicina arī mazgājamais lina pārvalks, kas ir antibakteriāls. To ir viegli noņemt un uzvilkt pēc mazgāšanas. Tīrā vidē miegs ir dziļāks un saldāks.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi.

Kopš 1993. gada mēs ar rokām izgatavojam matračus līdz pēdējai šuvei. Nav cita veida, kā nodrošināt augstas kvalitātes produktu.

Šī matrača izlīdzināšana nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt, lai novērstu deformāciju vai sairšanu.

Vistuvāk jūsu ādai - veselībai drošs matracis

Mēs radām ilgtspējīgus matračus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien tas ir iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Noderīgs

Produkta kopšanas ieteikumi >

Vispārējā produktu garantija > 

Līdzīgi produkti