Matracis SAPNAS

No 60,00€

Šis ir ideāls matracis zīdaiņiem un bērniem līdz 3 gadu vecumam, ar visām nepieciešamajām funkcijām, kas nepieciešamas šāda vecuma bērniem. Ja meklējat praktiskumu, šis matracis ir piemērots tieši jums. Izgatavots no videi un veselībai draudzīgām Lono-Tec® I poliuretāna putām, tas nodrošina stingru atbalstu augošajam mugurkaulam un visam ķermenim.

  Antibakteriāls pārvalks ērtai matrača kopšanai

  Lono-Tec® I nodrošina stingru atbalstu visam ķermenim

  Produktam ir 2 gadu garantija, pateicoties tā augstajai kvalitātei

Izmērs
60,00€
Matracis SAPNAS
60,00€
Piegāde - 3 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Matracis SAPNAS
Antibakteriāls pārvalks ar Lonofibre®

Pirmais slānis palīdz saglabāt tīrību. Audums ir no 100% poliestera, kam piemīt antibakteriālas īpašības. Tajā nevairojas putekļu ērcītes. Vajadzības gadījumā pārvalku var ērti noņemt, atverot 2 sānu rāvējslēdzējus, tāpēc jums nav jāatliek tīrīšanas diena. Trīsslāņu pārvalku ar īpašo Lonofibre® tehnoloģiju var mazgāt līdz 60 °C temperatūrā, kas vislabāk iznīcina baktērijas un likvidē traipus.

Lono-Tec® I elastīgais slānis

Šo slāni veido Lono-Tec® I materiāls. Tās ir ļoti elpojošas un elastīgas patentētas poliuretāna putas. Lono-Tec® I ir izcilas ortopēdiskās īpašības, un tas nodrošina pareizu atbalstu mugurkaulam un visai muskuļu sistēmai. Turklāt šis materiāls ir drošs veselībai un videi draudzīgs.

Informācija

Cietības un svara ieteikums
Izmēri
Garantija

Mierīgs miegs bez cīņas ar alerģijām

Matracis ir izgatavots no Lono-Tec® I - ļoti labi elpojoša materiāla, kas veido nelabvēlīgu vidi pelējuma sēnīšu un putekļu ērcīšu attīstībai.

Tīrību veicina arī mazgājamais sintētiskais pārvalks. Sintētiskais nenozīmē "slikts": tas nodrošina augstāku higiēnas līmeni. Tīrā vidē miegs ir dziļāks un saldāks.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi.

Kopš 1993. gada mēs ar rokām izgatavojam matračus līdz pēdējai šuvei. Nav cita veida, kā nodrošināt augstas kvalitātes produktu.

Šī matrača izlīdzināšana nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt, lai novērstu deformāciju vai sairšanu.

Vistuvāk jūsu ādai - veselībai drošs matracis

Mēs radām ilgtspējīgus matračus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien tas ir iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Noderīgs

Produkta kopšanas ieteikumi >

Vispārējā produktu garantija > 

Līdzīgi produkti