Bērnu spilveni

Bērnu spilveni

LONAS HOME spilveni bērniem

Bērnu miega kvalitāte ir viens no biežāk uzdotajiem vecāku jautājumiem. Labam miegam nepieciešams ne tikai labs matracis vai gulta, bet arī kvalitatīvs spilvens. Sāpes mugurā un kaklā, šķaudīšana pieceļoties, vai sarkanas acis – tas viss liecina par nepareizu spilvena izvēli. Bērns, kurš gulēs uz viņam piemērota spilvena, labi izgulēsies un pamodīsies enerģijas pilns un labā noskaņojumā. Mēs iesakām bērnu spilvenus, kas nodrošinās jūsu mazuļiem produktīvu atpūtu.

Kas ir svarīgi, izvēloties spilvenu bērniem?

  Izvēloties spilvenu savam bērnam, vispirms pievērsiet uzmanību materiāliem, no kuriem spilvens ir izgatavots. Jūsu bērna spilvena pildījums garantē ne tikai formas saglabāšanu, bet arī elastību un mīkstumu. Tam jābūt elpojošam, lai tas neuzkrāj mitrumu un ļauj bērna galvas ādai elpot. Bērnu spilvenu pildījumam ir liela nozīme arī alerģiju izraisītāju dēļ. Bērnam ieteicams izvēlēties spilvenu, kas pildīts ar sintētiskām šķiedrām, jo dabīgās dūnas, spalvas vai vilna var izraisīt nevēlamas reakcijas, piemēram, šķaudīšanu, acu apsārtumu vai elpceļu nosprostojumu.

  Pievērsiet uzmanību spilvena formai un izmēram. Dažādam vecumam ir ieteicami dažādi spilveni, lai pasargātu no mugurkaula deformācijas vai kakla sāpēm. Tāpēc izvēlieties bērnu spilvenus, kas atbilst ne tikai bērna uzbūvei un vecumam, bet arī gultas izmēram.

Filtrs