Spilvens LINAS

No 69,00€

Šis vasarīgi spilvens nodrošinās svaigumu visu nakti. Kokvilnas un lina šķiedru pieskāriens ādai novērsīs pārkaršanu karstās vasaras naktīs. Spilvens ir pilnībā dabīgs, tāpēc tas ir elpojošs, labi uzsūc mitrumu un iztvaiko apkārtēja vidē. Spilvena virsma ir maigi spīdīga, un tā ir ļoti patīkama ādai. Pirms jūs to pamanīsiet, jūs aizmigsiet un mierīgi gulēsiet visu nakti.

  Lina un kokvilnas šķiedras ļauj ādai elpot

  Spilvens labi uzsūc un iztvaiko mitrumu

  Piemērots jutīgiem un alerģiskiem cilvēkiem

  Mazgājams līdz 40°C temperatūrā

Izmērs
69,00€
Spilvens LINAS
69,00€
Piegāde - 4 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi

Informācija

Izmēri
Sastāvdaļas
Garantija

Lina un kokvilnas duets dziļam miegam un viegliem rītiem

Kokvilnas pārvalks, austs ar linu

Lins ir senākā zināmā šķiedra pasaulē, un mūsdienās to arvien vairāk novērtē gaisa caurlaidības, termoregulācijas, hipoalerģisko, antiseptisko un antibakteriālo īpašību dēļ. Savukārt kokvilna ir ļoti izturīga pret nodilumu, tāpēc tā ir klasiska izvēle ne tikai apģērbiem, bet arī gultas veļai. Visur, kur nepieciešams uzticams un ilgmūžīgs audums, kokvilna ir īstais risinājums. Noņemamais un mazgājamais pārvalks ir pildīts ar lina un organiskās kokvilnas šķiedrām, tāpēc vislabākās lina un kokvilnas īpašības ir vistuvāk ādai. Šī kombinācija arī rada īpaši patīkamu sajūtu saskarē ar ādu.

Kokvilnas pildviela

Kokvilnas šķiedras ir dobas. Tāpēc par kokvilnas šķiedrām saka, ka tās "elpo". Tāpat kā sūnas, tā spēj absorbēt ļoti lielu daudzumu mitruma, kas neļauj sviedriem palikt uz ādas un ļauj ķermenim justies svaigam visu nakti.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi

Kopš 1993. gada mēs savus izstrādājumus līdz pēdējai šuvei darinām ar rokām. Nav cita veida, kā nodrošināt augstu kvalitāti.

Šūšana ar rokām nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iziršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt.

Veselībai drošs produkts, kas ir vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Tie nesatur alerģiskas vielas, formaldehīdu, smagos metālus vai aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Noderīgi

Virsējais audums: 

 Mazgāt veļas mašīnā 40 °C temperatūrā īpaši maigā ciklā  

 Nevar balināt

 Nevar žāvēt veļas žāvētājā

 Nevar gludināt

Nevar tīrīt ķīmiskajā tīrītavā

Noderīgi

Pildījums: 

Iespējama ķīmiskā tīrīšana

Nevar mazgāt

Nevar balināt

 Nevar gludināt

 Nevar žāvēt veļas žāvētājā


Produkta kopšanas ieteikumi >