Spilvens DESIRE SOFT

No 69,00€

Ūdens putnu spalvas un dūnas ir senākais materiāls, ko izmanto spilvenu pildīšanai. Labs nakts miegs uz šādiem spilveniem neļauj tos aizmirst. Tie miega laikā rada ideālu mikroklimatu, taupot organisma enerģiju un ļaujot iemigt dziļā miegā. Šis spilvens izgatavots no 70% dūnu un 30% spalvu, tādēļ ir ļoti mīksts. Lielais dūnu īpatsvars neļauj tam saplakt un nodrošina ilgmūžību.

Spalvu un dūnu pildījums ir mīksts un viegls

Spilvens novērš mētāšanos un grozīšanos, kā arī ietaupa jūsu enerģiju miega laikā

Viegli kopjams un ilgmūžīgs

Mazgājams līdz 60°C temperatūrā

Izmērs
115,00€
Spilvens DESIRE SOFT
115,00€
Piegāde - 4 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 11.50 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Informācija

Piegāde
Izmēri
Sastāvdaļas
Garantija

Pufīgs spilvens dziļam miegam un gaišam rītam

Dūnu un spalvu necaurlaidīgs virsējais audums

Ļoti blīvs un mīksts. Spilvenu virsējais audums ir izgatavots no impīlija auduma, kas ir dūnu un spalvu necaurlaidīgs. Tas sastāv no 100% īpaši augstas kvalitātes kokvilnas. Audums ir sertificēts Oeko-Tex® Standard 100 un ir piemērots pat zīdaiņiem.

Pufīgs spalvu un dūnu pildījums

Runā, ka, jo vairāk dūnu, jo labāks spilvens. Šis spilvens satur 70% dūnas un 30% spalvas. Šī kombinācija ļauj jums iegūt dūnu spilvenu debesu īpašības par zemāku cenu. Spalvas piešķir spilvenam stingrību, savukārt dūnas, iespiežoties starp spalvām, neļauj tām saplakt, mīkstina spilvenu un rada ideālu mikroklimatu ķermenim.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi

Kopš 1993. gada mēs savus izstrādājumus līdz pēdējai šuvei darinām ar rokām. Nav cita veida, kā nodrošināt augstu kvalitāti.

Šūšana ar rokām nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iziršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt.

Veselībai drošs produkts, kas ir vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Tie nesatur alerģiskas vielas, formaldehīdu, smagos metālus vai aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Noderīgi

 Mazgāt veļas mašīnā 60 °C maigā ciklā

 Var žāvēt veļas žāvētājā maigā ciklā  

 Iespējama ķīmiskā tīrīšana  

 Nevar balināt

 Nevar gludināt


Produkta kopšanas ieteikumi >