Spilvens TENCEL

No 79,00€

Šis spilvens īpaši labi regulē ķermeņa temperatūru. TENCEL™ liocela pārvalka šķiedra absorbē mitrumu un ir ļoti labi elpojoša. Spilvens ir pildīts ar kapoka šķiedru, kas pazīstama kā zīda kokvilna. Tā ir pufīga un nodrošina labu gaisa cirkulāciju. Varētu teikt, ka mēs runājam par mākoni, taču tas ir spilvens.

Piemērots jutīgiem un alerģiskiem cilvēkiem

Ar elpojošu TENCEL™ liocela materiālu

Ar pufīgām un mīkstām kapoka šķiedrām

Mazgājams līdz 40°C temperatūrā

Izmērs
79,00€
Spilvens TENCEL
79,00€
Piegāde - 4 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 7.90 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Informācija

Izmēri
Sastāvdaļas
Garantija

TENCEL™ liocela un kapoka duets dziļam miegam un viegliem rītiem

Mīksts TENCEL™ liocela virsējais audums

TENCEL™ pēc savām īpašībām ir ļoti līdzīgs linam - tas ir higiēnisks, viegli kopjams, uzsūc un iztvaiko daudz vairāk mitruma nekā kokvilna. Tas ir videi draudzīgs materiāls, ko ražo, vācot koksni no stingri kontrolētiem mežiem, kuros tiek stādīti jauni koki, lai aizstātu nocirstos.

Pufīgs un mīksts kapoka pildījums

Tā ir dabiska šķiedra, ko iegūst no kapoka kokiem. Tā uzsūc un iztvaiko mitrumu, lai uzturētu pareizu ķermeņa temperatūru. No kapoka izgatavoti izstrādājumi ir piemēroti alerģiju slimniekiem un cilvēkiem ar paaugstinātu jutību: koku audzēšanā un šķiedras novākšanā netiek izmantotas ķimikālijas.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi

Kopš 1993. gada mēs savus izstrādājumus līdz pēdējai šuvei darinām ar rokām. Nav cita veida, kā nodrošināt augstu kvalitāti.

Šūšana ar rokām nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iziršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt.

Veselībai drošs produkts, kas ir vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Tie nesatur alerģiskas vielas, formaldehīdu, smagos metālus vai aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Noderīgi

Virsējais audums:

Mazgāt veļas mašīnā 40 °C temperatūrā maigā ciklā 

Iespējama ķīmiskā tīrīšana

Žāvēt veļas žāvētājā zemā temperatūrā (•)

 Nevar balināt

 Nevar gludināt

Noderīgi

Pildījums:

Iespējama ķīmiskā tīrīšana 

Nevar mazgāt 

Nevar balināt 

Nevar gludināt 

Nevar žāvēt veļas žāvētājā


Produkta kopšanas ieteikumi >

Līdzīgi produkti