Matracis JONĖ

No 240,00€

Šis matracis ir vislabāk piemērots uz muguras gulētājiem. 2 cm biezā Memospace® virsējā kārta nodrošina matrača pielāgošanos ķermeņa izliekumiem. Tas arī nodrošina patīkamu siltumu visas nakts garumā. Pateicoties tā īpašībām, šis matracis visbiežāk tiek ieteikts bērniem vecumā no 3 gadiem un vecākiem, kā arī pusaudžiem.

  Antibakteriāls pārvalks ērtai matrača kopšanai

  Ilgtspējīgs Lono-Tec® I materiāls ir lēni dilstošs un videi draudzīgs.

  Memospace® materiāls nodrošina patīkamu pielāgošanos ķermenim

  Piemērots bērniem no 3 gadu vecuma

  Produktam ir 2 gadu garantija, pateicoties tā augstajai kvalitātei

Izmērs
240,00€
Matracis JONĖ
240,00€
Piegāde - 13 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 24.00 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €
Matracis JONĖ
Antibakteriāls pārvalks ar Lonofibre®

Pirmais slānis palīdz saglabāt tīrību. Audums ir no 100% poliestera, kam piemīt antibakteriālas īpašības. Ta nevairojas putekļu ērcītes. Vajadzības gadījumā pārvalks ir ērti noņemams, attaisot rāvējslēdzēju visās 4 pusēs, tāpēc jums nav jāatliek tīrīšanas diena. Trīsslāņu pārvalku ar īpašo Lonofibre® tehnoloģiju var mazgāt līdz 60 °C temperatūrā, kas vislabāk iznīcina baktērijas un noņem traipus.

L-Slip® matrača aizsargs

funkcija ir savākt matrača putekļus, lai aizsargātu mājas vidi. Mēs esam padomājuši arī par jūsu ērtībām - šī ieliktņa materiāls ļauj viegli noņemt un uzvilkt matrača pārvalku. Tas atvieglo matrača kopšanu: vairs nav jāsatraucas, kura kārta ir rūpēties par māju

Memospace® mīkstais slānis

Memospace® viskoelastīgais materiāls reaģē ne tikai uz ķermeņa svaru, bet arī uz siltumu. Šī maksimālā pielāgošanās spēja rada viegluma sajūtu. 

Patiesībā šis viskoelastīgais materiāls tika izstrādāts NASA astronautiem. Tas samazina ķermeņa slodzi kosmosa lidojumu laikā. Tagad jūs varat izmantot šo inovatīvo materiālu maigiem lidojumiem sapņos.

Lono-Tec® I elastīgais slānis

Šo slāni veido Lono-Tec® I materiāls. Tās ir ļoti elpojošas un elastīgas patentētas poliuretāna putas. Lono-Tec® I ir izcilas ortopēdiskās īpašības, un tas nodrošina pareizu atbalstu mugurkaulam un visai muskuļu sistēmai. Turklāt šis materiāls ir drošs veselībai un videi draudzīgs.

Informācija

Cietības un svara ieteikums
Izmēri
Garantija

Mierīgs miegs bez cīņas ar alerģijām

Matrača pamatne ir izgatavota no Lono-Tec® I - ļoti labi elpojoša materiāla, kas veido nelabvēlīgu vidi pelējuma sēnīšu un putekļu ērcīšu attīstībai.

Tīrību veicina arī mazgājamais sintētiskais pārvalks. Sintētiskais nenozīmē "slikts": tas nodrošina augstāku higiēnas līmeni. Tīrā vidē miegs ir dziļāks un saldāks.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi.

Kopš 1993. gada mēs ar rokām izgatavojam matračus līdz pēdējai šuvei. Nav cita veida, kā nodrošināt augstas kvalitātes produktu.

Šī matrača izlīdzināšana nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt, lai novērstu deformāciju vai sairšanu.

Vistuvāk jūsu ādai - veselībai drošs matracis

Mēs radām ilgtspējīgus matračus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien tas ir iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Un sintētiskās detaļas, kas nepieciešamas matrača īpašībām, ir pārklātas ar patentētu oderējumu, lai nodrošinātu to ilgmūžību un neveidotos putekļi.

Līdzīgi produkti