Matracis LONIUKAS

No 125,00€

Ja meklējat matraci, kas veicina mazuļa attīstību un nodrošina pareizu atbalstu, jūs to esat atraduši. Matracis ir izgatavots no videi draudzīgiem, sertificētiem un veselībai nekaitīgiem materiāliem. Tā masējošā virsma nodrošina pareizu mazuļa muskuļu attīstību un uzlabo asinsriti. Bērniņ, guli droši un saldi.

  NetFresh® siets novērš mazuļa svīšanu

  Profilētie viļņi masē ķermeni

  Lonofibre® pārvalks patīkamam pieskārienam un tīrībai

  Produktam ir 2 gadu garantija, pateicoties tā augstajai kvalitātei

Izmērs
125,00€
Matracis LONIUKAS
125,00€
Piegāde - 3 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 12.50 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €
Matracis LONIUKAS
Antibakteriāls pārvalks ar Lonofibre®

Pirmais slānis palīdz saglabāt tīrību. Tā sastāvā ir lins, tas nevairo putekļu ērcītes, labi iztvaiko mitrumu un tam piemīt antibakteriālas īpašības. Vajadzības gadījumā pārvalks ir ērti noņemams, atvrot no visām 4 pusēm. Trīsslāņu pārvalku ar īpašo Lonofibre® tehnoloģiju var mazgāt līdz pat 60 °C temperatūrā, kas vislabāk iznīcina baktērijas un noņem traipus.

NetFresh® integrētā ventilācijas sistēma

Zīdaiņu termoregulācijas sistēma vēl tikai attīstās, tāpēc šajā matracī mēs domājām par īpašu temperatūras regulēšanu. Integrētais siets ar īpašu tehnoloģiju saglabā ķermeņa svaigumu, samazinot svīšanu un ātri iztvaicējot mitrumu.

Lono-Tec® II stingrs atbalsta slānis

Šī matrača izturību garantē Lono-Tec® II poliuretāna putas. Materiāla blīvums nodrošina, ka tas nedeformējas un neizguļas. Īpašās tehnoloģijas profilēšana ļauj uzturēt optimālu temperatūru un ķermenim pareizi iegrimt un atpūsties. Ļaujiet mazulim ilgi gulēt un augt veselam.

L-Slip® matrača aizsargs

Tā funkcija ir savākt matrača putekļus, lai aizsargātu mājas vidi. Mēs esam padomājuši arī par jūsu ērtībām - šī ieliktņa materiāls ļauj viegli noņemt un uzvilkt matrača pārvalku. Tas atvieglo matrača kopšanu: vairs nav jāsatraucas, kura kārta ir rūpēties par māju.

Informācija

Cietības un svara ieteikums
Izmēri
Garantija

Mierīgs miegs bez cīņas ar alerģijām

Matracis ir izgatavots no ļoti labi elpojošiem materiāliem, kas veido nelabvēlīgu vidi pelējuma sēnīšu un putekļu ērcīšu attīstībai.

Tīrību veicina arī mazgājamais lina pārvalks, kas ir antibakteriāls. To ir īpaši viegli noņemt un uzvilkt pēc mazgāšanas. Tīrā vidē miegs ir dziļāks un saldāks.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi.

Kopš 1993. gada mēs ar rokām izgatavojam matračus līdz pēdējai šuvei. Nav cita veida, kā nodrošināt augstas kvalitātes produktu.

Šī matrača izlīdzināšana nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt, lai novērstu deformāciju vai sairšanu.

Vistuvāk jūsu ādai - veselībai drošs matracis

Mēs radām ilgtspējīgus matračus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien tas ir iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Un sintētiskās detaļas, kas nepieciešamas matrača īpašībām, ir pārklātas ar patentētu oderējumu, lai nodrošinātu to ilgmūžību un neveidotos putekļi.

Noderīgs

Produkta kopšanas ieteikumi >

Vispārējā produktu garantija > 

Līdzīgi produkti