Matracis HARMONIJA® PLIUS

No 640,00€

Šis matracis ir piemērots tieši jums, ja vēlaties gulēt silti un nedaudz cietāk. Pateicoties īpašai materiāla virsmas formēšanas un savienošanas sistēmai, matracis pielāgojas ķermeņa līnijām un ļauj iegrimt vēl labāk. Vidēji cietais viskoelastīgais matracis palīdzēs samazināt vai novērst ķermeņa sāpes.

Papildu virsmatracis nodrošina maksimālu komfortu. Virsmatraci var noņemt un novietot, lai uz tā varētu gulēt viesi, tādējādi radot ērtākas vai papildu guļvietas.

  7 anatomiskās zonas uztur veselīgu ķermeņa stāvokli

  Matracis ar Memospace® materiālu maksimālam komfortam

  Matrača materiāls nav labvēlīgs putekļu ērcīšu vairošanās procesam

  Izstrādājumam ir 10 gadu garantija, kas nodrošina izcilu kvalitāti

  30 dienu izmēģinājuma periods ļauj mainīt matraci

Izmērs
640,00€
Matracis HARMONIJA® PLIUS
640,00€
Piegāde - 13 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 64.00 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €
Matracis HARMONIJA® PLIUS
Pārvalks ar Lonofibre®

Pirmais slānis palīdz saglabāt tīrību. sastāvā ir lins, uz nevairojas putekļu ērcītes, labi iztvaiko mitrumu. Trīsslāņu pārvalku ar īpašo Lonofibre® tehnoloģiju var mazgāt līdz pat 60 °C temperatūrā, kas vislabāk iznīcina baktērijas un noņem traipus.

Mīkstais slānis – virsmatracis ar Memospace®

Jūsu ķermeni apņems mīkstuma un relaksācijas sajūta. To nodrošina 5 cm biezā Memospace® materiāls, kas ir veidots, izmantojot NASA kosmosa tehnoloģiju. Materiāls ir perforēts kubos: šī konstrukcija ļauj tam gandrīz maģiski pielāgoties ķermeņa līnijām.

NetFresh® integrētā ventilācijas sistēma

Viskoelastīgie matrači ir silti, tāpēc šajā matracī esam padomājuši par papildu gaisa caurlaidību. Integrētais siets ar īpašu tehnoloģiju saglabā ķermeņa svaigumu, samazinot svīšanu un ātri iztvaicējot mitrumu.

Divi Lono-Tec II® slāņi stingrībai

Divi dažādi Lono-Tec II® poliuretāna putu slāņi nodrošina šī matrača izturību un stingru atbalstu. Pateicoties materiāla blīvumam, tas neiguļas. Īpaša savienošana, izmantojot pārklājošus izgriezumus, ļauj matracim vēl labāk pielāgoties ķermenim un precīzāk pieguļ iegurnim.

L-Slip® matrača aizsargs

funkcija ir savākt matrača putekļus, lai aizsargātu mājas vidi. Mēs esam padomājuši arī par jūsu ērtībām - šī ieliktņa materiāls ļauj viegli noņemt un uzvilkt matrača pārvalku. Tas atvieglo matrača kopšanu: vairs nav jāsatraucas, kura kārta ir rūpēties par māju.

Informācija

Matrača piegāde un vecā matrača izvešana
Cietības un svara ieteikums
Izmēri
Garantija

7 mīkstuma zonas mugurkaula un visa ķermeņa relaksācijai

Atcerieties vieglā ķermeņa sajūtu, kad pamostaties. TYLA® matracim ir inovatīva struktūra, kas radīta ar fizioterapeitu palīdzību. Šī konstrukcija ļauj jūsu muskuļiem atslābināties un mugurkaulam pareizi iztaisnoties.

Matracī ir integrētas 7 mīkstuma zonas atbilstoši cilvēka anatomijai. Četras stingrākas zonas nodrošina stingru atbalstu galvai, rumpim, augšstilbiem un pēdām, savukārt 3 mīkstākas zonas nodrošina vieglu padziļinājumu pleciem, iegurnim un apakšstilbiem.

Ķermeņa apskāviens miegā ar Memospace®

Memospace® viskoelastīgais materiāls reaģē ne tikai uz ķermeņa svaru, bet arī uz tā siltumu. Šī maksimālā pielāgošanās spēja rada viegluma sajūtu.

Patiesībā šis viskoelastīgais materiāls tika izstrādāts NASA astronautiem. Tas samazināja ķermeņa slodzi kosmosa lidojumu laikā. Tagad jūs varat izmantot šo inovatīvo materiālu maigiem lidojumiem sapņos.

Kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi.

Kopš 1993. gada mēs ar rokām izgatavojam matračus līdz pēdējai šuvei. Nav cita veida, kā nodrošināt augstas kvalitātes produktu.

Šī matrača izlīdzināšana nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iršanu. Katra atspere pārvietojas precīzi un netriecas pret citām. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt, lai novērstu deformāciju vai sairšanu.

Vistuvāk jūsu ādai - veselībai drošs matracis

Mēs radām ilgtspējīgus matračus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien tas ir iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Un sintētiskās detaļas, kas nepieciešamas matrača īpašībām, ir pārklātas ar patentētu ieliktni, lai nodrošinātu to ilgmūžību un neveidotos putekļi.

Līdzīgi produkti

Vairāk nekā 50 000 klientu guļ labāk