Vienguļamās gultas

Vienguļamās gultas

Vienvietīgas gultas tiešsaistē

Vienvietīgas gultas ir visizplatītākā izvēle, iekārtojot istabu bērnam, jaunietim vai viesim. Izvēloties vienguļamo gultu, ir svarīgi ņemt vērā šādus aspektus:

  Vienvietīgas gultas izmērs. LONAS interneta veikals piedāvā trīs dažādu izmēru vienguļamās gultas (90x200; 120x200; 140x200). Ja pērkat gultu mazgadīgam bērnam, iesakām izvēlēties 90x200 gultu. Lielākas un platākas LONAS vienvietīgās gultas (120x200; 140x200) ir piemērotas pusaudzim vai pieaugušajam. Lūdzu, pievērsiet uzmanību arī telpas izmēram, lai gulta neaizņemtu pārāk daudz vietas.

  Vienvietīgas gultas konstrukcija. Pārdomāti izvēlēts galvgaļa dizains, auduma krāsa, tekstūra, raksti un citas detaļas radīs mājīgu un ērtu guļvietu bērnam, pusaudzim vai pieaugušajam.

Ar ko LONAS vienvietīgās gultas ir īpašas?

Visas LONAS vienguļamās gultas ir izgatavotas, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus, lai nodrošinātu izturīgu un uzticamu konstrukciju un ilgu kalpošanas laiku. Šāda veida gultām mēs piedāvājam plašu audumu klāstu - no sintētiskiem līdz dabīgiem - ar dažādiem rakstiem, faktūrām un krāsām, kā arī audumus, kas ir izturīgi pret mājdzīvnieku nagiem. Ar LONAS vienguļamajām gultām jūs varat pārvērst savu guļamistabas telpu par vietu, kas garantē dziļu un mierīgu miegu.

Filtrs