Lateksa matrači

Lateksa matrači

LONAS lateksa matrači

LONAS lateksa matrači ir līdzsvars starp jaunākajām tehnoloģijām un ar rokām veidotu meistarību, kas nodrošina maksimālu komfortu, lielisku gaisa caurlaidību un izcilu elastību. Visi mūsu lateksa matrači ir izgatavoti no augstas kvalitātes elastīga lateksa, kas satur dabisko kaučuku un ir ilgi kalpojošs. Tāpēc šie matrači ir videi draudzīgi, videi nekaitīgi un ideāli piemēroti gan pieaugušajiem, gan bērniem, lai nodrošinātu pilnīgi ērtu un veselīgu miegu.

LONO piedāvā mūsu meistaru ar rokām darinātus lateksa matračus, kas pieejami Trikolor vai Classic matraču kolekcijās. Katrs guļošais var izvēlēties mīkstu, vidēji mīkstu vai cietu lateksa matraci atbilstoši savām individuālajām vajadzībām. Mūsu piedāvājumā ir visu standarta izmēru lateksa matrači. Divvietīgi matrači ir pieejami šādos izmēros: 140x200, 160x200, 180x200, 180x215 un vienvietīgi matrači 80x200, 90x200 vai 120x200. Mums ir arī kaut kas mazajiem - bērnu matrači 80x160 un 80x180. Tāpēc ikviens var baudīt mierīgu miegu uz augstākās kvalitātes gultas.

Lateksa matraču īpašības

Kāpēc iegādāties lateksa matraci? Laiku pa laikam, kad mēs runājam ar saviem klientiem, mūs lūdz pastāstīt viņiem vairāk par šī matrača īpašajām iezīmēm. Pirmkārt, visi LONO lateksa matrači ir izgatavoti no augstākās kvalitātes lateksa un satur dabiskus materiālus, tāpēc tie ir lieliska izvēle tiem, kas meklē videi draudzīgu matraci ar dabīgām antibakteriālām un hipoalerģiskām īpašībām, kas ir piemērots cilvēkiem ar noslieci uz dažādām alerģijām un bērniem, kuri ir jutīgi pret putekļu ērcītēm. Tomēr mūsu lateksa matrači tiek novērtēti ne tikai to dabiskuma dēļ, bet arī citu īpašību dēļ, kas ir būtiskas kvalitatīvam un ērtam miegam.

Raksturīga punktveida elastība. Augstas kvalitātes lateksa matrači lieliski pielāgojas ķermeņa izliekumiem un nodrošina ideālus gulēšanas apstākļus. Tāpēc šo matraču galvenā priekšrocība ir to punktu elastība, kas nodrošina vienmērīgu atbalstu visām ķermeņa daļām, sniedzot maksimālu komfortu neatkarīgi no gulēšanas pozas - uz muguras, vēdera vai sāniem.

Uztur pareizu mugurkaula stāvokli. Lateksa matrači tiek augstu vērtēti par to spēju saglabāt dabisku un anatomiski pareizu mugurkaula stāvokli. Tāpēc gulēšanu uz lateksa matrača var ieteikt bērniem, kuriem ir bažas par muguras pareizu stāvokli miega laikā, un pieaugušajiem ar muguras, mugurkaula, locītavu sāpēm vai traucējošu muskuļu sasprindzinājumu.

Augsta gaisa caurlaidība. Lateksa matračiem ir atvērta lateksa poru struktūra, kas nodrošina augstu gaisa caurlaidību. Viegla gaisa cirkulācija matracī novērš mitruma uzkrāšanos un uzlabo termoregulācijas īpašības - sasilšanu ziemā un atvēsināšanos vasarā.

Nepārraida kustību. Lateksa matrači ir viena no populārākajām pāru izvēlēm, jo tie nepārraida jūsu partnera kustības, kad uz tiem guļat.  Tā kā šie matrači pielāgojas katra guļošā fizioloģiskajām īpatnībām, tie nodrošina mierīgu un kvalitatīvu miegu pat tad, ja viens no partneriem visu nakti mētājas un griežas no viena sāna uz otru.

Ilgstošs komforts. Iegādājoties matraci no augstas kvalitātes lateksa, jūs varat baudīt maksimālu komfortu ļoti ilgu laiku, jo lateksa matrači nolietojas ļoti lēni. Jums jāzina, ka lateksa matracis var kalpot līdz pat 10-15 gadiem, ja par to pareizi rūpējas.

Lateksa matrači no kolekcijām Tricolour un Classic

LONO lateksa matracis ir pieejams Tricolour vai Classic matraču kolekcijās.  Trikoloras kolekcijas lateksa matrači ir paredzēti greznai un visaptverošai atpūtai. Šie mīkstie matrači pielāgojas katram ķermeņa izliekumam, nodrošinot komfortablu mīkstuma sajūtu, vienlaikus saglabājot veselīgu ķermeņa stāvokli, un latekss ar dabīgo kaučuku rada ideālu mikroklimatu ķermenim.

Classic Collection piedāvā vidēji stingrus un stingrus lateksa matračus, kas izgatavoti no videi draudzīga lateksa. Cietāki matrači ir viena no labākajām izvēlēm tiem, kas meklē stingru gulēšanas virsmu, kas nodrošina atbalstu mugurkaulam. Tāpēc šos matračus parasti iesaka veselīgam un ērtam miegam bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem ar muguras sāpēm.

Kvalitatīvi lateksa matrači vienvietīgām un divvietīgām gultām

LONO klāstā ir lateksa matrači gan vienvietīgām, gan divvietīgām gultām. 180x215 lateksa matrači ir lielākie mūsu klāstā un ir piemēroti LONAS Musical Collection pagarinātajām gultām. Tas viss nodrošina maksimālu miega komfortu garākiem cilvēkiem. Lateksa matrači 160x200 ir visizplatītākā izvēle pāriem, kas vēlas baudīt mierīgu un kvalitatīvu atpūtu. Citi populāri standarta lateksa matraču izmēri divvietīgām gultām ir 140x200 un 180x200. Vienvietīgām gultām pieaugušajiem un bērniem populārākie lateksa matraču izmēri ir 80x160, 80x180, 80x200, 90x200 un 120x200. Tātad jūs varat viegli atrast vienvietīgu matraci ar atbilstošu izmēru, kas izgatavots no augstas kvalitātes lateksa.

Kurš lateksa matracis jums ir vispiemērotākais?

Joprojām ir jautājumi par izmēru? Vai varbūt vēlaties uzzināt vairāk par lateksa matraču īpašībām un piemērotību? Sazinieties ar LONO kvalitatīva miega ekspertiem, kuri atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem, sniegs jums profesionālu padomu un palīdzēs izvēlēties izturīgu lateksa matraci, kas pilnībā atbildīs jūsu vajadzībām pēc veselīga un kvalitatīva miega.

 

 

Filtrs