Par mums

Ģimenes bizness

Gultu, matraču un guļamistabas aksesuāru ražošanas uzņēmums LONAS, kas dibināts 1993. gadā, jau vairāk nekā 30 gadu kopj šī biznesa vislabākās tradīcijas, kā arī piemēro inovācijas lielākam komfortam un veselīgākai dzīvei. Sadarbojoties ar dizaineriem un kineziterapeitiem, mums ir izdevies izstrādāt jūsu atzinību ieguvušus izstrādājumus kvalitatīvam miegam.

Uzņēmuma ikdienas darbība balstīta uz ģimenes vērtībām un tradīcijām, jo jau divas LONAS dibinātāja Kazimiera Jakuša (Kazimieras Jakutis) ģimenes paaudzes veiksmīgi iesaistās lietuvisko gultu, matraču, kā arī LONAS HOME mājas tekstiliju radīšanas un ražošanas pilnveidošanā.

Vairāk par mums: LONAS Group vēsture > https://www.lonasgroup.lt/lonas-group-istorija/

verslas

Solījums. Komforts. Cieņa. Komanda.

Tās ir vērtības, pēc kurām vadāmies katru dienu. Tā mēs strādājam gan ar klientiem, gan ar kolēģiem. Izpildām solījumus, ka izgatavosim un piegādāsim Jums izstrādājumus norunātajā laikā. Rūpējamies par Jūsu komfortu no pirmās sarunas pa tālruni vai salonā līdz iepakojumu izvešanai pēc gultas piegādes uz Jūsu mājām. Dzirdam, cienām un esam pateicīgi par ikvienu Jūsu vārdu un vēlmi, un cenšamies to izpildīt. Kopā ar Jums esam viena komanda un tiecamies uz vienu mērķi – labu Jūsu miegu ar LONAS. Katru nakti.