Sega DREAM

No 69,00€

Nekas nekairinās jūsu degunu un nekutinās jūsu ausis. Kad alerģijas ir aizmirstas, ir iespējams iemigt dziļā, mierīgā miegā. DREAM sega ir 100% sintētiska, pildīta ar Dreamfil® poliestera šķiedru. Dreamfil® poliestera šķiedra ir klīniski pārbaudīta un sertificēta - tā nesatur nekādus baktēriju organismus, kuri var izraisīt alerģiju.

Tā ir higiēniska un viegli kopjama, tāpēc tā ir acīmredzama izvēle tiem, kas meklē hipoalerģisku segu par pieņemamu cenu.

  Dreamfil® pildviela ir ļoti pūkaina un viegla

  Poliestera šķiedra ļauj ādai elpot

  Mikrošķiedras virsējais audums, kas ir mīksts un maigs

  Piemērota jutīgiem un alerģiskiem cilvēkiem

  Mazgājama līdz 60°C temperatūrā

Izmērs
69,00€
Sega DREAM
69,00€
Piegāde - 4 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi

Informācija

Izmēri
Sastāvdaļas
Garantija

100% sintētiskā šķiedra dziļam miegam un viegliem rītiem

Mīksts mikrošķiedras audums

Mēs domājam par nakts mieru - šis audums ir mīksts, tāpēc tas nesaplok, kad tiek salocīts. Tas ir arī hipoalerģisks, tāpat kā pildījums, un labi iztvaiko ķermeņa mitrumu.

Antibakteriāla Dreamfil® poliestera šķiedra

Šī silikonizētā sintētiskā šķiedra ir ļoti pūkaina un viegla. Dobi šķiedras matiņi padara to elpojošu un iztvaiko lieko mitrumu. Tas ļauj ķermenim efektīvāk regulēt temperatūru un justies svaigi visu nakti. Turklāt Dreamfil® pildījums atjaunojas ātrāk un paliek pūkains ilgāk nekā parastā poliestera pildījums.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi

Kopš 1993. gada mēs savus izstrādājumus līdz pēdējai šuvei darinām ar rokām. Nav cita veida, kā nodrošināt augstu kvalitāti.

Šūšana ar rokām nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iziršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt.

Veselībai drošs produkts, kas atrodas vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Tie nesatur alerģiskas vielas, formaldehīdu, smagos metālus vai aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Noderīgi

 Mazgāt veļas mašīnā 60 °C maigā ciklā

 Žāvēt veļas žāvētājā maigā ciklā

 Iespējama ķīmiskā tīrīšana

 Nevar balināt

 Nevar gludināt

Produkta kopšanas ieteikumi >