Matracis VEGA VISKO

No 300,00€

Ja jums patīk, ka apņem jūsu ķermeni un lielāko daļu nakts guļat uz sāniem, šis ir jūsu matracis. VEGA VISKO ir patiešām laba izvēle, ja vēlaties visu - gan mīkstumu un gaisa caurlaidību, gan stingru atbalstu mugurkaulam un visam ķermenim, un reizēm - mainīt matrača pusi un gulēt uz vēsākas un nedaudz cietākas pamatnes.

  Memospace® materiāls nodrošina patīkamu pielāgošanos ķermenim

  7 anatomiskās zonas atbalsta veselīgu ķermeņa stāvokli

  Ilgtspējīgs Lono-Tec® I materiāls ir lēni dilstošs un videi draudzīgs

  Produktam ir 2 gadu garantija, pateicoties tā augstajai kvalitātei

Izmērs
300,00€
Matracis VEGA VISKO
300,00€
Piegāde - 15 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Matracis VEGA VISKO
Antibakteriāls pārvalks ar Lonofibre®

Pirmais slānis palīdz saglabāt tīrību. Audums ir no 100% poliestera, kam piemīt antibakteriālas īpašības. Ta nevairojas putekļu ērcītes. Vajadzības gadījumā pārvalks ir ērti noņemams, attaisot rāvējslēdzēju visās 4 pusēs, tāpēc jums nav jāatliek tīrīšanas diena. Trīsslāņu pārvalku ar īpašo Lonofibre® tehnoloģiju var mazgāt līdz 60 °C temperatūrā, kas vislabāk iznīcina baktērijas un noņem traipus.

Memospace® mīkstais slānis

Memospace® viskoelastīgais materiāls reaģē ne tikai uz ķermeņa svaru, bet arī uz siltumu. Šī maksimālā pielāgošanās spēja rada viegluma sajūtu 

Patiesībā šis viskoelastīgais materiāls tika izstrādāts NASA astronautiem. Tas samazina ķermeņa slodzi kosmosa lidojumu laikā. Tagad jūs varat izmantot šo inovatīvo materiālu maigiem lidojumiem sapņos.

Atsperu aizsardzības slānis

Drošs miegs. Tas ir tehnisks filcs, kas stingri tur atsperes. Tas nodrošina, ka atsperes neizšaujas un nebojā virsējos slāņus pat pēc gadu desmitiem ilgas lietošanas.

Ļoti jutīgs atsperu tīkls

Katrā šī matrača kvadrātmetrā ir 245 atsperes, t. i., 160x200 matracī ir gandrīz 800 atsperu. Vairāk atsperu ir tikai TYLA® PLUS un MULTI VEGA matračiem. Šāds atsperu blīvums nodrošina īpašu pielāgojamību un komforta sajūtu: katra no tām individuāli reaģē uz nelielo ķermeņa laukumu.

Lono-Tec® I elastīgais slānis

Šo slāni veido 3 cm Lono-Tec® I materiāla. Tās ir ļoti elpojošas un elastīgas patentētas poliuretāna putas. Lono-Tec® I ir izcilas ortopēdiskās īpašības, un tas nodrošina pareizu atbalstu mugurkaulam un visai muskuļu sistēmai. Turklāt šis materiāls ir drošs veselībai un videi draudzīgs.

L-Slip® matrača aizsargs

funkcija ir savākt matrača putekļus, lai aizsargātu mājas vidi. Mēs esam padomājuši arī par jūsu ērtībām - šī ieliktņa materiāls ļauj viegli noņemt un uzvilkt matrača pārvalku. Tas atvieglo matrača kopšanu: vairs nav jāsatraucas, kura kārta ir rūpēties par māju

Informācija

Matrača piegāde un vecā matrača izvešana
Cietības un svara ieteikums
Izmēri
Garantija

Stabilitāte un salds miegs, pat ja citi neguļ

Esam padomājuši, kā aizsargāt jūsu miegu. Šī matrača īpašā atsperu konstrukcija novērš blakus guļošās personas kustību.

Atšķirībā no ekonomiskajiem matračiem šis matracis ir aprīkots ar neskaitāmām atsperēm. Tādējādi virsma tiek saspiesta tikai spiediena punktā. Katrai atsperei ir arī atsevišķs pārvalks, tāpēc tā kustība ir ļoti klusa. Un gadiem ilgi.

7 mīkstuma zonas mugurkaula un visa ķermeņa relaksācijai

Atcerieties vieglā ķermeņa sajūtu, kad pamostaties. Šim matracim ir inovatīva struktūra, kas radīta ar fizioterapeitu palīdzību. Matrača konstrukcija ļauj jūsu muskuļiem atslābināties un mugurkaulam iztaisnoties.

Matracī ir integrētas 7 atsperu mīkstuma zonas atbilstoši cilvēka anatomijai. Četras stingrākas zonas nodrošina stingru atbalstu galvai, rumpim, augšstilbiem un pēdām, savukārt 3 mīkstākas zonas nodrošina vieglu padziļinājumu pleciem, iegurnim un apakšstilbiem.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi.

Kopš 1993. gada mēs ar rokām izgatavojam matračus līdz pēdējai šuvei. Nav cita veida, kā nodrošināt augstas kvalitātes produktu.

Šī matrača izlīdzināšana nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iršanu. Katra atspere pārvietojas precīzi un netriecas pret citām. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt, lai novērstu deformāciju vai sairšanu.

Vistuvāk jūsu ādai - veselībai drošs matracis

Mēs radām ilgtspējīgus matračus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien tas ir iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Un sintētiskās detaļas, kas nepieciešamas matrača īpašībām, ir pārklātas ar patentētu oderējumu, lai nodrošinātu to ilgmūžību un neveidotos putekļi.

Similar products