Matracis HARMONIJA®

No 460,00€

Šis matracis ir piemērots tieši jums, ja vēlaties gulēt silti un mīksti. Pateicoties īpašai materiāla virsmas formēšanas un savienošanas sistēmai, matracis ir stingrs, bet vienlaikus apņemošs un lieliski pielāgojas ķermeņa līnijām. Vidējs mīkstums - mīksts viskoelastīgs matracis palīdzēs samazināt vai novērst ķermeņa sāpes..

  7 anatomiskās zonas uztur veselīgu ķermeņa stāvokli

  Matrača materiāls nav labvēlīgs putekļu ērcīšu vairošanās procesam

  Īpašs pārvalks ērtai matrača kopšanai un uzvilkšanai

  Izstrādājumam ir 10 gadu garantija, kas nodrošina izcilu kvalitāti

  30 dienu izmēģinājuma periods ļauj mainīt matraci

Izmērs
460,00€
Matracis HARMONIJA®
460,00€
Piegāde - 3 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 46.00 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €
Matracis HARMONIJA®
Pārvalks ar Lonofibre®

Pirmais slānis palīdz saglabāt tīrību. sastāvā ir lins, uz nevairojas putekļu ērcītes, labi iztvaiko mitrumu. Trīsslāņu pārvalku ar īpašo Lonofibre® tehnoloģiju var mazgāt līdz pat 60 °C temperatūrā, kas vislabāk iznīcina baktērijas un noņem traipus.

Memospace® mīkstais slānis

Jūsu ķermeni apņems maiguma un relaksācijas sajūta. To nodrošina 5 cm biezā Memospace® materiāls, kas ir veidots, izmantojot NASA kosmosa tehnoloģiju. Materiāls ir perforēts kubos: šī konstrukcija ļauj tam gandrīz maģiski pielāgoties ķermeņa līnijām.

Lono-Tec II® stinguma atbalsta slānis

Šī matrača izturību garantē Lono-Tec II® poliuretāna putas. Kad būsiet iegādājies matraci, varēsiet par to aizmirst un izbaudīt matrača komfortu: pateicoties materiāla blīvumam, tas neieguļas. Tas ir piemērots arī cilvēkiem ar alerģijām, jo ir izgatavots no drošiem materiāliem un nerada labvēlīgu vidi pelējuma, sēnīšu un putekļu ērcīšu attīstībai.

L-Slip® matrača aizsargs

funkcija ir savākt matrača putekļus, lai aizsargātu mājas vidi. Mēs esam padomājuši arī par jūsu ērtībām - šī ieliktņa materiāls ļauj viegli noņemt un uzvilkt matrača pārvalku. Tas atvieglo matrača kopšanu: vairs nav jāsatraucas, kura kārta ir rūpēties par māju

Informācija

Matrača piegāde un vecā matrača izvešana
Cietības un svara ieteikums
Izmēri
Garantija

7 mīkstuma zonas mugurkaula un visa ķermeņa relaksācijai

Atcerieties vieglā ķermeņa sajūtu, kad pamostaties. HARMONIJA® matracim ir inovatīva struktūra, kas radīta ar fizioterapeitu palīdzību. Šī konstrukcija ļauj jūsu muskuļiem atslābināties un mugurkaulam pareizi iztaisnoties.

Matracī ir integrētas 7 mīkstuma zonas atbilstoši cilvēka anatomijai. Četras stingrākas zonas nodrošina stingru atbalstu galvai, rumpim, augšstilbiem un pēdām, savukārt 3 mīkstākas zonas nodrošina vieglu padziļinājumu pleciem, iegurnim un apakšstilbiem.

Ķermeņa apskāviens miegā ar Memospace®

Memospace® viskoelastīgais materiāls reaģē ne tikai uz ķermeņa svaru, bet arī uz tā siltumu. Šī maksimālā pielāgošanās spēja rada viegluma sajūtu.

Patiesībā šis viskoelastīgais materiāls tika izstrādāts NASA astronautiem. Tas samazināja ķermeņa slodzi kosmosa lidojumu laikā. Tagad jūs varat izmantot šo inovatīvo materiālu maigiem lidojumiem sapņos.

Kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi.

Kopš 1993. gada mēs ar rokām izgatavojam matračus līdz pēdējai šuvei. Nav cita veida, kā nodrošināt augstas kvalitātes produktu.

Šī matrača izlīdzināšana nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt, lai novērstu deformāciju vai sairšanu.

Vistuvāk jūsu ādai - veselībai drošs matracis

Mēs radām ilgtspējīgus matračus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien tas ir iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Un sintētiskās detaļas, kas nepieciešamas matrača īpašībām, ir pārklātas ar patentētu ieliktni, lai nodrošinātu to ilgmūžību un neveidotos putekļi.

Līdzīgi produkti

Vairāk nekā 50 000 klientu guļ labāk