Matracis MŪZA® PLIUS

No 900,00€

Šis matracis ir piemērots tieši jums, ja meklējat matraci ar ideālu mikroklimatu un vēlaties gulēt uz stingras, bet mīkstas pamatnes. Tas ir nedaudz mīkstāks nekā MŪZA®, un tam ir noņemams virsmatracis, ko varat izmantot izbraukumos, lai viesiem izveidotu labāku vai jaunu guļvietu. .

Greznais lateksa matracis ar dabīgo kaučuku pielāgojas katram ķermeņa izliekumam un nodrošina īpaši ērtu sajūtu.

  7 anatomiskās zonas uztur veselīgu ķermeņa stāvokli.

  Latekss ar dabīgo kaučuku rada ideālu mikroklimatu jūsu ķermenim.

  Noņemamu matrača virsmatraci ar Pulse Natural materiālu var izmantot atsevišķi.

  Izstrādājumam ir 10 gadu garantija, kas nodrošina izcilu kvalitāti.

  30 dienu izmēģinājuma periods ļauj samainīt matraci.

Izmērs
900,00€
Matracis MŪZA® PLIUS
900,00€
Piegāde - 3 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 90.00 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €
Matracis MŪZA® PLIUS
Pārvalks ar Lonofibre®

Pirmais slānis palīdz saglabāt tīrību. sastāvā ir lins, tas nevairo putekļu ērcītes, labi iztvaiko mitrumu. Trīsslāņu pārvalku ar īpašo Lonofibre® tehnoloģiju var mazgāt līdz pat 60 °C temperatūrā, kas vislabāk iznīcina baktērijas un noņem traipus.

Noņemams virsmatracis ar Pulse Natural

5 cm lateksa matrača Pulse Natural virsma ir atbildīga par brīnišķīgo viegluma sajūtu, kad pamostaties. Tam piemīt gaisa caurlaidība un termoregulējošas īpašības, tāpēc jūsu ķermenis atpūšas, netērējot enerģiju sasilšanai vai atdzišanai. Turklāt pielāgošanās ķermenim ir ideāla, tāpēc nebrīnīsimies, ja guļot teiksiet "cik ērti".

Spēcīga lateksa pamatne

Matrača pamatne ir izgatavota no lateksa, kas satur 20 % dabiskā kaučuka un kura blīvums ir līdz 60 kg uz kubikmetru. Tas, iespējams, ir visilgāk kalpojošais matrača materiāls. Tas ir papildus profilēts, lai nodrošinātu nepārspējamu komfortu un ideālu gaisa cirkulāciju.

L-Slip® matrača aizsargs

funkcija ir savākt matrača putekļus, lai aizsargātu mājas vidi. Mēs esam padomājuši arī par jūsu ērtībām - šī ieliktņa materiāls ļauj viegli noņemt un uzvilkt matrača pārvalku. Tas atvieglo matrača kopšanu: vairs nav jāsatraucas, kura kārta ir rūpēties par māju.

L-Slip® matrača aizsargs

funkcija ir savākt matrača putekļus, lai aizsargātu mājas vidi. Mēs esam padomājuši arī par jūsu ērtībām - šī ieliktņa materiāls ļauj viegli noņemt un uzvilkt matrača pārvalku. Tas atvieglo matrača kopšanu: vairs nav jāsatraucas, kura kārta ir rūpēties par māju

Informācija

Matrača piegāde un vecā matrača izvešana
Cietības un svara ieteikums
Izmēri
Garantija

7 mīkstuma zonas mugurkaula un visa ķermeņa relaksācijai

Atcerieties vieglā ķermeņa sajūtu, kad pamostaties. MŪZA® PLIUS matracim ir inovatīva struktūra, kas radīta ar fizioterapeitu palīdzību. Šī konstrukcija ļauj jūsu muskuļiem atslābināties un mugurkaulam pareizi iztaisnoties.

Matracī ir integrētas 7 mīkstuma zonas atbilstoši cilvēka anatomijai. Četras stingrākas zonas nodrošina stingru atbalstu galvai, rumpim, augšstilbiem un pēdām, savukārt 3 mīkstākas zonas nodrošina vieglu padziļinājumu pleciem, iegurnim un apakšstilbiem.

Pulse Natural - ideāla ķermeņa sajūta visas nakts garumā

Šis inovatīvais materiāls rada patīkamu mikroklimatu miega laikā. Tas nozīmē, ka tas pielāgojas jūsu ķermeņa temperatūrai un, ielaižot gaisu, neļauj jums sakarst vai nosalt. Tas viss veicina labu miega kvalitāti un uzmundrinošu sajūtu pēc pamošanās.

Turklāt šī lateksa ražošanas tehnoloģija nodrošina pilnīgu ilgtspēju: saražotais materiāls ir ilgmūžīgs un tam ir viszemākā ekoloģiskā pēda lateksa putu nozarē.

Kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi.

Kopš 1993. gada mēs ar rokām izgatavojam matračus līdz pēdējai šuvei. Nav cita veida, kā nodrošināt augstas kvalitātes produktu.

Šī matrača izlīdzināšana nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt, lai novērstu deformāciju vai sairšanu.

Vistuvāk jūsu ādai - veselībai drošs matracis

Mēs radām ilgtspējīgus matračus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien tas ir iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Un sintētiskās detaļas, kas nepieciešamas matrača īpašībām, ir pārklātas ar patentētu ieliktni, lai nodrošinātu to ilgmūžību un neveidotos putekļi.

Līdzīgi produkti