-30%

Virsmatracis TAURUS

No 84,00€ 120,00€

Ja vēlaties stingrāku savu esošo matraci vai samazināt nelīdzenas gulēšanas virsmas, šis virsmatracis ir piemērots tieši jums. Tas ir izgatavots no Lono-Tec® II Gen 2 poliuretāna putām, kas ir ļoti elastīgas un papildus profilētas ar viļņiem. Šī virsma izlīdzina cilvēka svaru un tādējādi patīkami atslābina muskuļus un locītavas. Virsmatrača stūros ir speciālas gumijas siksniņas, lai to piestiprinātu pie matrača..

  Augsta blīvuma Lono-Tec® II Gen 2 nodrošina labu ķermeņa atbalstu;

  Īpaša profilēšana lieliskai gaisa caurlaidībai;

  Virsmatracim ir gumijas siksniņas stiprināšanai pie matrača;

  Produktam ir 2 gadu garantija, pateicoties tā augstajai kvalitātei.

Izmērs
84,00€
120,00€
Virsmatracis TAURUS
84,00€
Piegāde - 3 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 8.40 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €
Virsmatracis TAURUS
Antibakteriāls pārvalks ar Lonofibre®

Pirmais slānis palīdz saglabāt tīrību. Audums ir no 100% poliestera, kam piemīt antibakteriālas īpašības. Tas arī nesatur putekļu ērcītes. Vajadzības gadījumā pārvalks ir ērti noņemams, attaisot rāvējslēdzēju visās 4 pusēs, tāpēc jums nav jāatliek tīrīšanas diena. Trīsslāņu pārvalku ar īpašo Lonofibre® tehnoloģiju var mazgāt līdz 60 °C temperatūrā, kas vislabāk iznīcina baktērijas un iztīra traipus.

Stingrs un elastīgs Lono-Tec® II Gen 2 slānis

5 cm Lono-Tec® II Gen 2 poliuretāna putas nodrošina stingru atbalstu. Materiāla blīvums nodrošina, ka tas neizguļas un nesadalās. Profilēšana ar īpašas tehnoloģijas viļņiem ļauj uzturēt optimālu temperatūru, kā arī ķermenim pareizi iegrimt un atpūsties. Izbaudiet kvalitatīvu miegu.

Informācija

Cietība
Izmēri
Garantija
Virsmatrača piegāde un vecā virsmatrača izvešana

Mierīgs miegs bez cīņas ar alerģijām

Virsmatracis ir izgatavots no Lono-Tec® II Gen 2 - ļoti labi elpojoša materiāla, kas rada nelabvēlīgu vidi pelējuma, sēnīšu un putekļu ērcīšu attīstībai.

Tīrību veicina arī mazgājamais sintētiskais pārvalks. Sintētiskais nenozīmē "slikts": tas nodrošina augstāku higiēnas līmeni. Tīrā vidē miegs ir dziļāks un saldāks.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi.

Kopš 1993. gada mēs ar rokām izgatavojam matračus līdz pēdējai šuvei. Nav cita veida, kā nodrošināt augstas kvalitātes produktu.

Šī virsmatrača izlīdzināšana nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt, lai novērstu deformāciju vai sairšanu.

Vistuvāk jūsu ādai - veselībai drošs virsmatracis

Mēs radām ilgtspējīgus matračus un virsmatračus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien tas ir iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.